Taulant

Zuerich, Switzerland

About:

Ju pershendes te gjithve, jam Taulanti nga Zvicera mirrem me muzik shqip dhe deri me tani kam realizuyr dy kenge profesionale te cilat mund ti gjeni tekstin ne presentacionin e publikuar ne profilin tim. Me poshte keni faqen time me te preferuar qe ka mbeshtetur kenget e mija.

Joined: 20/09/2017

Website: http://www.satedua.com/

Presentations: ..

Podcasts: ..

Favorite: ..

Subscribe to author's: Rss

Channels

Yet to create a Channel

Subscribed Channels

Yet to subscribe to a Channel

Followers ..

No followers yet
        

Taulant's PowerPoint Presentations

Recent Activity

No recent activity
authorStream Live Help