Севастьянова

Views:
 
Category: Entertainment
     
 

Presentation Description

No description available.

Comments

Presentation Transcript

Презентация PowerPoint:

Мотива ція навчання і її формування в учнів початкової школи

Презентация PowerPoint:

Навчання, позбавлене всякого інтересу і здобуте тільки силою примусу, вбиває в учня бажання до оволодіння знаннями. Приохотити дитину до навчання більш гідне завдання, ніж приневолити. К.Д.Ушинський

Презентация PowerPoint:

Потреба Мотив Діяльність

Презентация PowerPoint:

Мотиви Внутрішні Зовнішні Живильними силами для всього дерева учіння є насамперед почуття маленького школяра, те, як його зустрічає школа і перший учитель.

Презентация PowerPoint:

П'ять груп дітей з різним ставленням до навчальної діяльності Добрі виконавці Діти з інтелектуальною ініціативою Діти, які інакше виявляють своє ставлення до напруженої навчальної діяльності Діти, які майже ніколи не можуть самостійно виконати навчальне завдання Діти з негативним ставленням до навчання

Презентация PowerPoint:

Мотиви учіння молодших школярів: бажання порадувати батьків; бажання отримувати високі бали; прагнення заробити винагороду; бажання заслужити похвалу вчителя; страх перед покаранням; звичка виконувати вимоги дорослих; почуття обов'язку; пізнавальний інтерес; честолюбство, прагнення утвердитися в класі.

Презентация PowerPoint:

Формуванню мотивації сприяють: загальна атмосфера позитивного ставлення до навчання; діяльність учнів у спільній навчальній діяльності; побудова відносин “учитель-учень” не за типом вторгнення, а на основі створення ситуації успіху, використання різних методів стимулювання; цікавість, незвичайне викладання нового матеріалу; яскрава мова вчителя; використання пізнавальних ігор; розвиток самостійності і самоконтролю учнів в навчальній діяльності.

Презентация PowerPoint:

“Робота - кращий спосіб насолоджуватися життям” І. Кант

authorStream Live Help