Óda na prd

Views:
 
Category: Entertainment
     
 

Presentation Description

Autor prezentace: FIANÇA - DPTO. CONTABILIDADE ...?

Comments

Presentation Transcript

Slide1:

ÓDA NA PRD

Slide2:

Mnozí z nás se za prd stydí, hned je horko obleje, když pustí pšouk mezi lidi, přitom to tak lidské je. Ve střevech se cosi vaří, rozlévá se po břichu, prdí všichni mladí staří, hlasitě i potichu.   Prdí řidič v autobusu, prdí řidič v tramvaji, maratonec prdí v klusu, a lidi mu mávají.   I učitel v letním vedru, uprdne si před žákem a pak smutně pod katedru zahání puch pijákem.  

Slide3:

  Modelka se vzletně nese, a příroda volá, drží to a usere se až na konci mola.   Básník to ze sebe mačká, kuchař prdí přes cedník prdí tlustá prodavačka, i hubený úředník.

Slide4:

Uprdne se prostě každý, vrah se tváří kysele, když zrovna uprostřed vraždy, vyjde mu pšouk z prdele.   Myslivci dnes jako kdysi, prdí tajně pod fousy i baletka za kulisy sem a tam prd utrousí.   Číšník, když jde kolem stolu, i průvodčí ve vlaku, horolezec na vrcholu, upšoukne si do mraků.

Slide5:

Na návsi si prdí Valach, Pražák prdí ve skrytu, prdí Bůh a prdí Alláh, prdí i ten Manitou.   Prdí vědci, prdí laici, prdí parta montérů, televizní zpravodajci honí svůj prd v éteru.   Uprdne si vprostřed slova žák pod nosem docenta, prdí Katka Neumannová i akrobat Valenta

Slide6:

Prdí kněz i abatyše, nikomu to nevadí. Vochomůrka prdí tiše, do mechu a kapradí.   Prdí ten, kdo má dost jídla, kdo je dobře nakrmen, prdí Klaus a prdí Špidla Spiderman i Superman.   Královstvím se krásně neslo, když prděly princezny. Proprděné má své křeslo i pan doktor Železný     Řekl bych, že je to celý, co bych vám dál povídal. Proč bychom si neprděli  když nám pánbů zdraví dal

Slide7:

PĚKNÝ DEN A PRDU ZDAR :)

Slide8:

music: Peter vs. Michael Moore — Family Guy Fart Contest