עושים לייק לעידו ברטל

Views:
 
Category: Entertainment
     
 

Presentation Description

אירוח עידו ברטל בקורס בנושא מדיה חדשה לעובדי יס שנערך על ידי סנונית שירותי תוכן

Comments

Presentation Transcript

עושים לייק ל...:

עושים לייק ל... עדו ברטל

היכרות:

היכרות ספר לנו על עצמך איך הגעת למשחק פרויקטים בולטים ומעניינים שהשתתפת בהם מה אתה עושה בימים אלה הכירו את נדב מנויורק

ניו מדיה וביקורות:

ניו מדיה וביקורות ישראלים כידוע אוהבים להביע את דעתם במדיה חברתית קורא טוקבקים? נהנה להיחשף לדעת הקהל? איזה סוג תגובות אתה מקבל? איך התגובות משפיעות עליך? תגובות שזכורות לך במיוחד האם אתה משתמש במדיה חברתית כדי ליצור קשר עם יוצרים אחרים או להביע את דעתך? איך במאים ויוצרים שעבדת איתם מגיבים לתגובות במדיה חברתית?

אמוץ ב"אליפים":

אמוץ ב"אליפים " עד כמה ההצלחה של סדרות מושפעת או נקבעת מהשיחה עליהן במדיה החברתית לדעתך?

קשר ישיר בין האמן לבין הקהל:

קשר ישיר בין האמן לבין הקהל שיחקת בסדרות שפונות גם לקהל צעיר. בעבר לקהל כזה לא הייתה דרך ליצור קשר עם אמנים נערצים עליו והיום כן האם הקהל יוצר איתך קשר? איך אתה מרגיש בנוגע לזה? איך אתה חווה את ההבדל בין יצירת קשר על ידי צופים ואוהדים מבוגרים לבין יצירת קשר על ידי קהל צעיר, האם קהל צעיר תופס אחרת את המרחק שבין האמן לבינו, האם יש מעריצים חסרי בושה או הבנה של היחסים הראויים? שיחקת דמויות דתיות / חוזרות בשאלה (אייל מ"סרוגים" ונדב מ"נויורק "), האם יש הבדל בין פניות קהל דתי לבין פניות קהל מסורתי אלייך במדיה חברתית?

שחקנים צעירים ומדיה חדשה:

שחקנים צעירים ומדיה חדשה גדלת ופיתחת את הקריירה שלך בשנים שבהן מדיה חברתית וחדשה הן עניין טבעי ומתבקש, האם השתמשת בכלי המדיה החדשה והחברתית כדי לקדם את עצמך, להגיע לקהל או ליוצרים ומלהקים אחרים? האם אתה רואה הבדל בין היחס והשימוש שלך בכלים אלו לבין הגישה של שחקנים מבוגרים יותר שהעולם הזה זר להם? יש לך דף פייסבוק – ואינסטגרם פעיל: מי מנהל אותו, האם אתה מעורב בו? האם אתה מקבל דרכו משוב על העבודה שלך? מנהל קשר עם צופים? איך אתה מחליט מה לעלות? האם אתה גולש בערוצי מדיה חברתית של פרויקטים שבהם אתה משתתף, קורא הערות, תגובות, מגיב?

הנג אאוט:

הנג אאוט ספר על חוויית ה"הנג אאוט" שביצעת עם צופי נויורק, האם היו לה "גלי הדף"? מעריצים שניסו ליצור איתך קשר אישי?

מדיה חדשה ותיאטרון:

מדיה חדשה ותיאטרון קטע על המחזה "אביב מתעורר"

טלוויזיה / תיאטרון:

טלוויזיה / תיאטרון האם חשת משוב במדיה החברתית בעקבות משחק בתיאטרון לבין זה שנוצר אחרי משחק בטלוויזיה האם משחק במחזה לצד נינט, שתמיד מושכת תשומת לב תקשורתית ותגובות מצד הקהל, הורגש בפניית הקהל אליך במדיה חברתית או בתהודה שזכה לה המחזה?

צריכת תרבות וקידום אישי:

צריכת תרבות וקידום אישי הרשת מאפשרת לכולנו למצוא בקלות רבה יותר חומרים תרבותיים שמעניינים אותנו. איך אתה משתמשת ברשת כדי לצרוך תרבות. קרה שנתקלת בתפקיד או ביצירה שרצית לשחק בהם או באמן שעמו רצית לשתף פעולה ברשת? האם היו לך אינטראקציות במדיה חברתית עם יוצרים או אמנים שעוררו בך השראה או הובילו לשיתוף פעולה? האם אתה משתמש ברשת באופן פעיל לצורך קידום אישי: מנהל את הפייסבוק בעצמך, מעלה סרטונים ליוטיוב, מתכתב עם אוהדים באופן פעיל וכדומה?

PowerPoint Presentation:

תודה