עושים לייק לאיילת רובינסון

Views:
 
Category: Entertainment
     
 

Presentation Description

שיחה עם השחקנית והזמרת איילת רובינסון על החיים, היקום ומדיה חדשה. השיחה התקיימה במסגרת קורס בנושא מדיה חדשה שהעבירה "סנונית שירותי תוכן" לעובדי יס בחודשים נובמבר-דצמבר 2012

Comments

Presentation Transcript

עושים לייק ל...:

עושים לייק ל... איילת רובינסון

על עצמך:

על עצמך ספרי לנו על עצמך איך הגעת למשחק פרויקטים בולטים ומעניינים שהשתתפת בהם מה את עושה בימים אלה קטע מ"המשרד" – לאה:

ניו מדיה וביקורת תרבות:

ניו מדיה וביקורת תרבות בעבר היו קובעי טעם ודעת קהל ספורים ומוגדרים – מבקרים, עיתונאים. כיום – כל אחד הוא מבקר. ישראלים אוהבים להביע את דעתם בטוקבקים, מדיה חברתית איילת – האם את קוראת טוקבקים? נהנית להיחשף לדעת הקהל? פתחת באחרונה דף פייסבוק רשמי – איזה סוג תגובות את מקבלת? איך התגובות משפיעות על היצירה שלך? ספרי על תגובה שזכורה לך במיוחד האם את משתמשת במדיה חברתית כדי ליצור קשר עם יוצרים אחרים או להביע את דעתך? איך במאים ויוצאים שעבדת איתם מגיבים לתגובות במדיה חברתית?

קשר ישיר בין האמן לבין הקהל:

קשר ישיר בין האמן לבין הקהל מדיה חברתית מקצרת את המרחק שבין האמנים לבין הקהל – בעבר לא הייתה לצופה דרך ליצור קשר עם שחקנים, כיום יותר קל ליצור קשר אישי. אמנים משתמשים במדיה חברתית כדי ליצור קשר עם הקהל – מאשטון קוצ'ר ועד ל בוב דילן . האם הקהל יוצר איתך קשר? איך את מרגישה בנוגע לזה? מעבר לדף הפייסבוק – איך עוד את משתמשת במדיה חברתית כדי להגיע לקהל, ליצור קשר איתו? מדיה חברתית נותנת לאמנים כלים בעלי משמעות כלכלית שלא היו להם בעבר – האם את מרגישה שהיא נותנת לך כוח למשל לבצע יחסי ציבור בעצמך, לעקוף אמצעי תקשורת, להזדקק פחות ליחסי ציבור חיצוניים, להפיץ יצירות שלא היו זוכות לחשיפה בדרך אחרת?

יצירות ברשת:

יצירות ברשת מדיה חברתית הולידה ז'אנר יצירה שמתקיים ברשת – ספרי לנו על " מטומטמות ": איך עלה הרעיון, תהליך היצירה אלו תגובות התקבלו והאם הן השפיעו על הסדרה במהלך יצירתה? מטומטמות זכתה לחשיפה אדירה - הצלחת סדרת הרשת הזו השפיעה על הקריירה שלך גם בערוצי אולד מדיה? האם לקחת משהו מתהליך העבודה של "מטומטמות" גם לפרויקטים שאינם מתרחשים ברשת?

קריירה מוסיקלית:

קריירה מוסיקלית ספרי לנו על היצירה המוסיקלית שלך איך את משתמשת במדיה חברתית כדי לספר לקהל שאת עוסקת גם במוסיקה

צריכת תרבות:

צריכת תרבות הרשת מאפשרת לכולנו למצוא בקלות רבה יותר חומרים תרבותיים שמעניינים אותנו. איך את משתמשת ברשת כדי לצרוך תרבות. קרה שנתקלת בתפקיד או ביצירה שרצית לשחק בהם או באמן שעמו רצית לשתף פעולה ברשת? את משחקת בזירות מרכזיות (הבימה, yes ) והן בזירות שוליים – תיאטרון פרינג' למשל. האם את משתמשת במדיה חברתית באופן שונה לקידום סוגי היצירה השונים? האם את מקבלת במדיה חברתית סוג שונה של משוב על יצירות בזירות שונות?

PowerPoint Presentation:

תודה