Презентація Єремій Г. В.

Views:
 
Category: Education
     
 

Presentation Description

Творчий звіт до атестації.

Comments

Presentation Transcript

PowerPoint Presentation:

педагог - організатор Старововчинецького ліцею Єремій Галина Василівна - Вчитель вищої категорії. Педагогічний стаж – 16 років. Стаж педагогом - організатором – 12 років. З них 10 років (2001-2011 рр.) у Кліводинському ЗНЗ І – ІІ ст.

PowerPoint Presentation:

25.05.2011 р. Проведено Останній дзвоник, під час якого відкривали меморіальне погруддя українському письменнику Румунії Денису Онищуку. На святі були присутні: Представник Генеральне консульство Румунії у м. Чернівці Син письменника з дружиною з Румунії. Заступник начальника Головного управління – начальник управління змісту навчання і виховання Головного управління освіти і науки Чернівецької облдержадміністрації - Тарангул Любов Миколаївна. Представник філологічного факультету Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича. Тріска Микола Васильович заступник начальника відділу освіти Кіцманської РДА, Представники районних та обласних ЗМІ (преса і телебачення). Голова Ради педагогів-організаторів Кіцманського району - 2009-2011 н.р. Кліводинський ЗНЗ І-ІІ ступенів у рейтинговій таблиці району по виховній роботі мав такі місця : 2007-2008 н.р. – І м. 2008-2009 н.р. – v м. 2009-2010 н.р. – І м. 2010-2011 н.р. – І м.

PowerPoint Presentation:

Як голова Ради педагогів – організаторів виступала на районних семінарах з доповідями на такі теми: 1. – « Формування художньої культури, розвиток естетичних потреб школярів .» ( Доповідь на районному семінарі педагогів – організаторів, який проводився у Кіцманському ЗНЗ І – ІІ ст. 18.02.2010 р.) 2. – « Т ехнологія педагогічного проектування виховного процесу.» ( Доповідь на районний семінар педагогів – організаторів, який проводився 2010 р.) 3. – « Створення умов для вільного розвитку особистості школяра шляхом залучення його до різноманітних видів творчості .» ( Доповідь на районний семінар педагогів – організаторів, який проводився у Борівецькому ЗНЗ І – ІІІ ст. 15.04.2010 р.) 4. – « К онцепція національно-патріотичного виховання молоді» (Оглядова доповідь на секційних засіданнях серпневої конференції педагогів-організаторів. Серпень 2010) 5. - «Роль та місце педагога-організатора у здійсненні виховного процесу в загально – освітньому навчальному закладі.» ( Доповідь на районний семінар педагогів – організаторів, який проводився у Верхніх Станівцях . 11.11.2010 р.) 6. – «Організація, форми і методи правового виховання у загальноосвітньому навчальному закладі». ( Доповідь на районний семінар педагогів – організаторів, який проводився у Ошихлібському ЗНЗ І – ІІІ ст. 17.02.2011 р.)

PowerPoint Presentation:

Життєве кредо: “ Вчитель перестає бути вчителем, якщо перестає вчитися». 2011-201 3 рр. Методична проблема над якою працюю : «Формування морально-духовної життєво компетентної особистості, яка успішно самореалізується в соціумі.»

PowerPoint Presentation:

Створено агітбригаду «ПОЗИТИВ» (2012 р.), «СПОЛОХ» (2013 р.), яка веде серед молоді агітацію за здоровий спосіб життя і уже другий рік поспіль займає ІІ місце в районі.

PowerPoint Presentation:

Створено агітбригаду, учнівського об’єднання « Роксоланія », яка представляє візитку нашого ліцею.

PowerPoint Presentation:

Учнівське об ’ єднання “Роксоланія” представило візитку ліцею Практична частина семінару Проведено занять з елементами тренінгу з учнями різних соціометричних груп: Заняття школи учнівського активу «Лідер» Педагог-організатор Єремій Г.В., заступник директора з ВР Лук’ян Н. І., заступник директора з НВР Гищук Л.П. Відбувся с емінар заступників директорів з виховної роботи та педагогів-організаторів навчальних закладів Глибоцького району 20 лютого 2013 року на базі Старововчинецького ліцею з проблеми “Моделювання виховної роботи з учнями різних соціометричних груп”

PowerPoint Presentation:

Результати участі старововчинецьких ліцеїстів у районних заходах № п/п Назва заходу Результати . 1. Районний фестиваль-конкурс «Глибоцька зіронька» І місце 2. Районний конкурс малюнку «Світ дитинства» - На обласному конкурсі ІІ місце ІІІ 3. Районний етап Всеукраїнського конкурсу малюнків «Безпека та мир в Україні» ІІ місце 4. Районний етап Всеукраїнського конкурсу «Космічні фантазії» ІІ місце ІІІ місце № п/ п Назва конкурсу Результати у районн их конкурсах 1. Фестиваль-конкурс «Глибоцька зіронька» І місце 2. Конкурс малюнкі «Спорт – це модно» І місце 3. Всеукраїнський конкурсу «Космічні фантазії» ІІ місце (дек.- прикл) ІІ місце (мал.) 4. В иставк а -конкурсу «Галерея мистецтв» І 5. «Новорічна композиція» ІІІ 6. Всеукраїнський фестиваль-конкурс «Молодь обирає здоров’я» ІІ 2011- 2012 н.р. 2012- 2013 н.р.

PowerPoint Presentation:

Поновлено матеріальну базу кімнати школяра

PowerPoint Presentation:

ОНОВЛЕННЯ УЧНІВСЬКОГО САМОВРЯДУВАННЯ

PowerPoint Presentation:

Ціннісне ставлення до природи

PowerPoint Presentation:

“Граючись - навчаємося !” Ціннісне ставлення до самого себе

PowerPoint Presentation:

Ціннісне ставлення до культури та мистецтва

PowerPoint Presentation:

Ціннісне ставлення до сім ’ ї, родини, людей

PowerPoint Presentation:

Ціннісне ста влення до праці

PowerPoint Presentation:

Ціннісне ставлення до суспільства і держави

PowerPoint Presentation:

Дякую за увагу