Презентація Білійчук Ж. В.

Views:
 
Category: Education
     
 

Presentation Description

Моє портфоліо

Comments

By: світлана322823 (76 month(s) ago)

!

Presentation Transcript

PowerPoint Presentation:

Портфоліо Білійчук Жанни Василівни Педагогічне кредо: « Постійний пошук і самовдосконалення » Життєве кредо: « Цінуй те, що маєш , але не зупиняйся на досягнутому , незважаючи на перешкоди , і ди завжди вперед ! Віра і оптимізм творять чудеса»

PowerPoint Presentation:

1. Прізвище, ім'я, по батькові: Білійчук Жанна Василівна 2. Дата народження: 31.08.1980 р. 3. Освіта: вища 4. Який навчальний заклад закінчила: Чернівецький національний університет імені Ю. Федьковича 5. Спеціальність за дипломом: “Математика” 6. Кваліфікація за дипломом: математик, викладач 7. Диплом: серія PH № 23040885 , дата видачі 27 червня 200 3 р . Загальні відомості

PowerPoint Presentation:

Службові відомості Основне завдання сучасної освіти – сформувати компетентну особистість . Значна роль у цьому процесі належить « Інформаційним технологіям » як навчальній дисципліні . Мети курсу намагаюсь досягти через практичне оволодіння учнями навичками роботи з основними складовими сучасного програмного забезпечення комп’ютерів . Вміння та навички , що формуються саме при вивченні даного предмету, за сучасних умов носять загальнонавчальний характер і можуть бути використані при вивченні інших предметів з метою створення цілісного інформаційного простору знань учнів . 8. Посада : вчитель , педагогічний стаж: 2 роки. 9. Вчитель предмету: інформатика. 10. Проблема з предмету над якою працюю: Підвищення ефективності, якості та результативності процесу навчання за рахунок реалізації нових технологій навчання.

PowerPoint Presentation:

Проблема, над якою я працюю, спонукає до знаходження різноманітних підходів щодо організації навчальної діяльності учнів на уроках та факультативних заняттях. Щоб досягти результату, використовую традиційні методи навчання та впроваджую нові технології або їх елементи. Використання навчальних презентацій дає учням можливість змістовно ознайомитися з темою і отримати відповіді на запитання, що виникають, а при подальшому самостійному вивчені теми за допомогою презентації засвоїти практичні прийоми створення запитів і, нарешті, спробувати свої власні сили. Тобто, використання мультимедійних технологій забезпечує наочне подання інформації, яка в такому випадку краще засвоюється і перетворює процес навчання на цікавий інтернактивний діалог. Актуальність та ідея досвіду

PowerPoint Presentation:

Застосовуючи мультимедійні технології при проведенні уроку, я отримую кращі результати. Застосування навчальних презентацій у процесі відбору, накопичення, систематизації і передачі знань, а також в організації різних видів навчальної діяльності є однією із значущих рис системи освіти, що формується зараз.

PowerPoint Presentation:

Основна мета практичного заняття — розширення , поглиблення й деталізація знань , отриманих учнями на уроках і спрямованих на підвищення рівня засвоєння навчального матеріалу , прищеплення умінь і навичок , розвиток мислення .

PowerPoint Presentation:

“ Навчання повинно бути цікавим ” Завданням кожного з нас це зробити процес навчання захоплюючим та радісним . І тут важливе все: посмішка , доброзичливий тон, мистецтво спілкування , почуття гумору . Я вважаю , радість в очах дитини - це найголовніший успіх у вчителя .

PowerPoint Presentation:

Рецепт вчительського щастя : Візьміть чашу терпіння , Налийте туди повне серце любові , Вкиньте дві пригорщі щедрості , Хлюпніть туди ж гумору , Посипте добром, Додайте якомога більше віри , І все це добре перемішайте . Потім намажте на шматок відпущеного вам життя І пропонуйте всім , кого зустрінете на своєму шляху.

Впровадження ІСУО:

На виконання наказу Старововчинецького ліцею від 03.05.2012 №64 “Про призначення особи відповідальної за впровадження ІСУО в ліцеї” мене було призначено куратором школи з метою створення бази даних ліцею, для створення регіональної інформаційної системи управління освітою , інтегрованої в єдину загальнодержавну ІСУО на сайті www.isuo.org Впровадження ІСУО

PowerPoint Presentation:

Куратор школи

PowerPoint Presentation:

СТРУКТУРА РІШЕННЯ ПРАВ ДОСТУПУ ДО ПОРТАЛУ Вчитель Куратор школи Учні та батьки Має можливість: -Додавати події та корисну інформацію яка відбувається у рамках школи, педагогічного колективу та окремих класів. - Вести журнал - Задавати домашнє завдання Має можливість: -Створювати та вести контроль за стіною школи. - Додавати новини школи. - Адмініструвати сторінку школи. -Видавати права доступу для вчителів та учнів. Має можливість: -Переглядати оцінки, домашнє завдання та журнал успішності Має можливість: -Переглядати оцінки, домашнє завдання та журнал успішності. - Створювати новини свого класу , та переглядати всі події які фіксуються у рамках школи , класу іншими учасниками навчального процесу . Створює логін та пароль Створює логін та пароль

PowerPoint Presentation:

Мені дуже подобається моя професія! Вчитель - професія особлива , адже плоди своєї праці він побачить лише через деякий час. Недарма кажуть , що діти – це квіти . От же вчитель - це садівник , який догляда свій квітник . Для цього йому потрібні терпіння , наснага , творчість , щире серце і клопітка праця . Тільки тоді наш власний квітничок буде радувати нас і оточуючих .

PowerPoint Presentation:

Вчительство – це і мистецтво і праця . Саме вчитель , педагог, викладач , вихователь закладає і створює основу творчої людської діяльності .