видавнича діяльність

Views:
 
Category: Entertainment
     
 

Presentation Description

на яких сайтах можна розмістити свої методичні розробки

Comments

Presentation Transcript

Можливі ресурси для розміщення авторських методичних матеріалів:

Можливі ресурси для розміщення авторських методичних матеріалів Попаснянський професійний ліцей залізничного транспорту Попасна 2013 Методист Кононченко Н.Є.

PowerPoint Presentation:

http://osvita.ua/publishing/urok/forum_news/5934/

Умови участі у Форумі педагогічних ідей "УРОК" :

Умови участі у Форумі педагогічних ідей "УРОК" Журнал " Відкритий урок: розробки , технології , досвід " надає можливість кожному педагогу опублікувати на сторінках журналу власні авторські матеріали . Усі учасники Форуму можуть отримати на поштову адресу сертифікат про публікацію матеріалу в журналі " Відкритий урок: розробки , технології , досвід ". Для публікації у журналі приймаються розробки уроків , розробки позакласних заходів , дидактичні матеріали , статті та інші матеріали вчителів . Найкращі матеріали , які надійдуть до редакції у рамках Форуму, будуть опубліковані на сторінках журналу " Відкритий урок: розробки , технології , досвід ". Всі інші матеріали будуть депоновані (у журналі буде опубліковано анотацію з посиланням на місце розміщення роботи на нашому сайті ). Збільшити Форум проводиться етапами , які складають повний календарний місяць . Роботи для публікації приймаються постійно . Публікація матеріалу у журналі проводиться через один календарний місяць після отримання матеріалу . ( Наприклад , якщо робота надіслана у січні 2013 року, то її публікація відбудеться у березні 2013 року.) Всі роботи , надіслані авторами для участі у Форумі , розподіляються до відповідних розділів за предметами або за тематикою матеріалу та розміщуються у спеціальному розділі нашого сайту Форум педагогічних ідей "УРОК" . Від кожного автора приймається тільки одна робота протягом календарного місяця . ( Наприклад , якщо ви маєте декілька робіт , ви можете надіслати одну роботу у січні , іншу у лютому і так далі ).

Умови участі у Форумі педагогічних ідей "УРОК" :

Умови участі у Форумі педагогічних ідей "УРОК" Для участі у Форумі необхідно заповнити заяву українською мовою (див. нижче ) та надіслати її разом із роботою ( статтею ) на електронну адресу [email protected] . Заява для участі у Форумі надсилається окремим файлом у форматі Word. Завантажити бланк заяви>>> Роботи для участі у Форумі приймаються тільки електронною поштою . Сертифікати на публікацію матеріалу надсилаються тільки передплатникам журналу " Відкритий урок: розробки , технології , досвід ". Для отримання Сертифікату вам необхідно надіслати до редакції копію передплатної квитанції на журнал " Відкритий урок: розробки , технології , досвід " строком на 2 місяці . ( Вартість передплати 59,80 грн ). Для отримання двох Сертифікатів необхідно передплатити журнал строком на 4 місяці , 3-х Сертифікатів – на 6 місяців і т.д .

PowerPoint Presentation:

Сертифікати надсилаються протягом п'яти робочих днів з моменту отримання передплатної квитанції . Копію квитанції можна відправити : Відскановану або сфотографовану копію на електронну адресу: [email protected] Поштою : 02140, м.Київ , вул . Бориса Гмирі 6, оф. 219. Факсом: (044) 200-28-38 Передплату журналу можна оформити у будь- якому поштовому відділенні України . Передплатний індекс журналу: 21853.

PowerPoint Presentation:

http://metodportal.net Видавництво « Шкільний світ »

Умови замовлення сертифікатів:

Умови замовлення сертифікатів Діють з 18 ЛЮТОГО 2013року Сертифікат підтверджує публікацію матеріалу , що відповідає наступним умовам : - Дії користувача , що розмістив матеріал , не порушують Закон України «Про авторські та суміжні права» та законодавство України про інтелектуальну власність . - Матеріал розміщується автором, зареєстрованим на Методичному порталі ( сертифікат не видається , якщо поле «Автор» в публікації не співпадає з полем «ПІБ» в акаунті користувача . Виняток : якщо матеріал створено в співавторстві ). - Матеріал відповідає тематиці сайту. - Матеріал розміщено безпосередньо на Методичному порталі (на домені і субдоменах http://metodportal.net ). Сертифікат не видається на матеріал , розміщений на іншому сайті або файлообмінному ресурсі . - Користувач , що розмістив матеріал , несе повну відповідальність за дотримання чинного законодавства . Адміністратор не перевіряє і не підтверджує правомірність розміщення матеріалів . Варіанти замовлення сертифікату 1. Електронний варіант сертифікату ( безкоштовний ) – заповнений бланк сертифікату без печатки і підпису , розміщений на веб- сторінці , доступний для перегляду, копіювання , друку безпосередньо після замовлення 2. Друкований варіант сертифікату видавництва « Шкільний світ » (платно) - сертифікат з підписом і печаткою видавництва « Шкільний світ » на матеріали , опубліковані на Методичному порталі надсилається Укрпоштою після оплати виставленого рахунку . Вартість послуг визначається видавництвом « Шкільний світ » і складає : 1–4 сертифікати – 60 грн. за кожний екземпляр , 5–10 сертифікатів – 40 грн. за кожний екземпляр сертифікату в тому ж конверті . Якщо замовник сертифікату не отримає сертифікат з власної вини, повторне надсилання того самого сертифікату коштує 35 грн.

Умови замовлення сертифікатів:

Умови замовлення сертифікатів Додаткові умови : - Послуга надається видавництвом « Шкільний світ » на основі договору. - Замовляючи сертифікат від видавництва « Шкільний світ », Замовник погоджується на передачу його персональної інформації , внесеної під час реєстрації на Методичному порталі і необхідної для оформлення сертифікату , видавництву « Шкільний світ ». - Будь- які питання стосовно замовлення сертифікату вирішуються у двосторонньому порядку між Замовником і Видавництвом « Шкільний світ » через контактну форму - Сертифікат надсилається після ознайомлення Замовника з договором і оплати рахунку в будь- якому банку. Надсилання сертифікатів здійснюється раз на місяць . - Договір і рахунок надсилається Замовнику на електронну адресу, вказану при реєстрації на Методичному порталі . - Матеріали , підтверджені сертифікатом видавництва « Шкільний світ », беруть участь в тематичних конкурсах. За їх результатами щомісяця найкращі матеріали публікуватимуться в електронних версіях фахових видань безпосередньо на сайті видавництва « Шкільний світ » (на домені і субдоменах www.osvitaua.com ). Раз на півроку фахівці ГО « Академія педагогічних наук» визначатимуть найкращі з- поміж розміщених на сайті видавництва « Шкільний світ » матеріали . Автори цих матеріалів стануть асоційованими членами « Академії педагогічних наук».

Порядок замовлення сертифікату:

Порядок замовлення сертифікату 1 . Увійти на Методичний портал під своїм логіном . 2. Створити матеріал типу « Стаття , урок». Уважно заповнити всі поля (поля « Назва » та «Автор» будуть безпосередньо перенесені на бланк сертифікату ). В Поле « Зміст » додати анотацію до роботи . Приєднати файл з матеріалом 3. Підтвердити своє авторство і погодитись з правилами 4. Обрати варіант сертифікату 5. Натиснувши кнопку « Зберегти », опублікувати свою роботу 6. Перейти в свій акаунт і впевнитися , що правильно заповнені поля « Прізвище , ім'я , по батькові » та « Повна поштова адреса». ( ці дані будуть скопійовані на поштовий конверт для надсилання сертифікату Укрпоштою ) http://metodportal.net/sertif/reestr-e — реєстр електронних версій сертифікату . http://metodportal.net/sertif/reestr-p — реєстр заявок на друковану версію сертифікату від видавництва « Шкільний світ ».

PowerPoint Presentation:

http://www.osvitaua.com/shkilniy-svit/avtoram/

Для тих, хто хоче стати автором видавництва «Шкільний світ» :

Для тих, хто хоче стати автором видавництва « Шкільний світ » Подавайте, будь ласка, готовий для друку матеріал у двох примірниках : на паперовому носії та диску — або ж надсилайте електронною поштою . Рукопис має бути надрукованим на комп’ютері (через 1,5 інтервалу ) на білому папері звичайного формату (А4) зі стандартними берегами. Набір — лише у Word, шрифт Times New Roman 14 . Формули слід набирати в редакторі формул, файли називати латинськими літерами . До рукописів , які містять задачі , обов’язково додавайте їх розв’язання . У сценаріях свят необхідно розписувати тексти пісень і ноти або вказувати використаний музичний матеріал . Якщов статті використано матеріали з інших видань або з Інтернету , обов’язково посилайтеся на використану літературу або відповідні сайти . Усі цитати й посилання на статті та книжки мають бути ретельно вивірені за першоджерелами . У виносці обов’язково зазначайте , звідки взято цитату, автора та назву книжки або статті , видання , в якому ця стаття опублікована , місто , видавництво , рік видання та номер сторінки .

Для тих, хто хоче стати автором видавництва «Шкільний світ» :

Для тих, хто хоче стати автором видавництва « Шкільний світ » Ілюстративний матеріал має бути чітким , контрастним , з підписом на звороті м’яким олівцем . Його слід зберігати окремими файлами у форматі . tiff (TIF) або . jpg (JPG). Малюнки додавайте до рукопису на окремих аркушах . Схеми та креслення мають бути виконані на білому папері чорною кульковою ручкою з дотриманням товщини ліній і загальноприйнятих стандартних позначень . Фотографії — надруковані на матовому папері . Також можна надсилати електронний варіант фотографій у форматі . tif (TIF) або . jpg (JPG) ( розділення 300 точок на дюйм). Слайди можуть бути використані , тільки якщо вони чіткі й надіслані не у Word, а окремою презентацією ( чи окремим файлом). Кожна подана таблиця повинна мати назву . На всі таблиці , схеми , графіки , діаграми , слайди , малюнки тощо мають бути посилання в тексті .

Для тих, хто хоче стати автором видавництва «Шкільний світ» :

Для тих, хто хоче стати автором видавництва « Шкільний світ » У рукописі вкажіть такі відомості про автора ( авторів ): прізвище , ім’я , по батькові (без скорочень ), місце роботи , посада, звання , домашня адреса з поштовим індексом , контактний телефон, e-mail . До рукопису статті потрібно додати ЗАЯВУ встановленого зразка , примітка та відомості про автора заповнюються виключно власноруч . Без дотримання зазначених умов публікація не здійснюватиметься . Вдало доповнять урок електронні матеріали : презентації , слайд- фільми , відео - та аудіофайли , фотографії . Їх можна використати в електронних версіях видань . Увага ! Електронні матеріали обов'язково слід описати у заяві автора : фотографії — кількість , назва заходу або тема уроку; відео , аудіо — тривалість (у хвилинах ), назва заходу або тема уроку; презентації , слайд- фільми — кількість слайдів , тема презентації (слайд- фільму ). Можливе і таке формулювання : «фото-, відеоматеріали за тематикою статті ». За потреби використовуйте бланк заяви для співавторів . Обов’язково вкажіть авторів матеріалів в електронному вигляді . Якщо використовуються не авторські фотографії , малюнки , відео , аудіо тощо , обов’язково вкажіть список використаних ресурсів в останньому слайді презентації (слайд- фільму ) або в окремому файлі (на Інтернет-сайти мають бути прямі посилання ).

PowerPoint Presentation:

Ще більше від Видавничої групи "ОСНОВА" www.teacherjournal.com.ua

PowerPoint Presentation:

Протягом 2012-2013 навчального року щомісяця буде обиратися краща робота з визначеного на цей місяць предмета. Матеріали , розміщені з порушеннями умов конкурсу - у невіподвідній категорії або у невідповідний місяць - участі у конкурсі не беруть . Роботи переможців отримають сертифікат « Кращий матеріал місяця » , а також позачергово будуть розглянуті для друку у відповідних журналах ВГ «Основа» * Не залишайте поза увагою свої напрацювання ! Беріть участь і перемагайте ! Графік предметів : Вересень - Початкове навчання та виховання / Трудове навчання Жовтень – Математика / Інформатика Листопад - Українська мова та література / Російська мова та література Грудень – Біологія / Хімія / Фізика Січень – Основи здоров’я / Фізичне виховання / Виховна робота в школі Лютий – Зарубіжна література / Музика , образотворче мистецтво , художня культура Березень – Географія / Природознавство / Економіка Квітень – Англійська мова та література / Англійська мова в початковій школі / Німецька мова Травень – Історія та правознавство / Захист Вітчизн и / Дошкільний навчальний заклад * Рішення про друк матеріалу ухвалюватиме редакція відповідного журналу. Вона має право відмовити друкувати матеріал , не пояснюючи причини Портал « Учительський журнал он- лайн » оголошує конкурс на кращу авторську розробку місяця !

PowerPoint Presentation:

Кількість сертифікатів Вартість 1-4 35 грн за кожний сертифікат 5 145 грн 6 155 грн 7 165 грн 8 175 грн 9 185 грн 10 195 грн Вартість при замовленні кількох сертифікатів одночасно

PowerPoint Presentation:

На наш сайт Ви можете завантажувати матеріали різних форматів , а саме : Документи Microsoft Office 2003 та Microsoft Office 2007 Презентації Power Point ( ppt - формат) Документи Open Office Документи pdf формату Кращій формат розміщення матеріалу - формат Microsoft Office 2007. Матеріали у цьому форматі найменші за розміром та завдяки цьому будут більш доступними для скачування іншими користувачами . Крім того, Ви можете завантажувати зображення форматів jpg, gif, tiff, bmp З приводу розміщення відео та аудіо файлів звертайтеся безпосередньо до адміністратору сайту Тел. : (+3057) 731-96-33 e-mail: [email protected] ICQ: 615327719 Корисні поради щодо розміщення матеріалів

ДОГОВІР :

ДОГОВІР 1 . Визначення термінів та понять 1.1. В цьому договорі термінологія і поняття розуміються у тому значенні , яке встановлено цим договором. Термінологія і по­няття , що не визначені даним договором, розуміються у тому значенні , яке встановлено чинним законодавством України на момент підписання договору. 1.2. Адміністратор – товариство з обмеженою відповідальністю «ВИДАВНИЧА ГРУПА «ОСНОВА», 61001, м. Харків , вул . Плеханівська , буд. 66, а/с 11776, код ЄДРПОУ 32031438, телефон: (057) 731-96-33, платник податку на прибуток підприємств на загальних умовах . 1.3. Користувач – будь-яка особа, яка скористалась можливостями порталу та погодилась з умовами цього договору. 1.4. Портал – «Учительский Журнал он- лайн ». 1.5. Матеріали – файли , які відповідають тематиці порталу, в текстовому, графічному , відео та аудіо форматах, а також презентації . Види можливих для завантаження форматів файлів вказуються на порталі . 2. Предмет договору 2.1. Адміністратор надає можливість , а Користувач розміщує на порталі матеріали , що відповідають тематиці порталу та вимогам , встановленим у цьому договорі . 2.2. Адміністратор на замовлення Користувача виготовляє та пересилає йому сертифікат , а Користувач зобов'язується прийняти та оплатити виконану роботу. 3. Права та обов’язки Користувача 3.1. Користувач самостійно визначає та вказує назву матеріалів . 3.2. Користувач має право вибрати розділ та категорію , де будуть розміщені матеріали . 3.3. Користувач має право визначити час розміщення матеріалів на порталі . Цей час може бути встановлено у день розміщення матеріалів або пізніше . 3.4. Користувач має право визначити кінцевий час розміщення матеріалів на порталі . Це право у передбачених випадках може бути обмежено Адміністратором . 3.5. Користувач має право відповідно до встановлених Адміністратором правил замовити сертифікат про розміщення матеріалів на порталі . 3.6. Користувач має право відмовитись від розміщення матеріалів на порталі . У цьому випадку він зобов’язаний повідомити про це Адміністратора шляхом розміщення повідомлення на форумі порталу у темі « Розміщення матеріалів на порталі ». 3.7. Користувач зобов’язаний розміщувати анотацію до матеріалів , які він завантажує на портал. 3.8. Користувач має право на отримання консультативної допомоги з технічних питань завантаження матеріалів . 3.9. Користувач зобов’язаний дотримуватись правил завантаження матеріалів . 3.10. Користувач зобов’язаний оплатити виготовлення сертифікату та пересилання його поштою у порядку, передбаченому на порталі .

ДОГОВІР :

ДОГОВІР 4 . Права та обов’язки Адміністратора 4.1. Адміністратор має право відзначати найкращі матеріали шляхом їх відбору для публікації в друкованих виданнях Адміністратора та ( або ) формування переліку найкращих матеріалів з розміщенням їх на порталі . 4.2. Адміністратор має право самостійно визначати та змінювати порядок розташування матеріалів . 4.3. Адміністратор має право самостійно визначати та змінювати розмір оплати за виготовлення та пересилання сертифікатів . 4.4. Адміністратор має право на своєчасну оплату за надані Користувачу послуги та виконану роботу. 4.5. Адміністратор має право припиняти розміщення на порталі матеріалів у випадку порушення Користувачем умов розміщення матеріалів та ( або ) порушення інших умов цього договору. 4.6. Адміністратор зобов’язаний підтримувати функціонування порталу. 4.7 . Адміністратор зобов’язаний забезпечити вільний доступ та скачування матеріалів . 4.8. Адміністратор зобов’язаний на запит Користувача надати консультативну допомогу з технічних питань завантаження матеріалів . 5. Розмір і порядок оплати 5.1. Розмір оплати за виготовлення сертифікату визначається сумою, яка вказується Адміністратором на порталі у день замовлення Користувачем сертифікату . 5.2 . Оплата за виготовлення та пересилання сертифікату здійснюється післяплатою у поштовому відділенні при отриманні поштового відправлення . 6. Правила завантаження й розміщення матеріалів 6.1. Завантаження матеріалів на портал відбувається засобами Інтернет у одному з форматів , доступних на порталі . 6.2. Користувач самостійно завантажує матеріали на портал. 6.3. Порядок завантаження матеріалів у відео та аудіо форматах встановлюється окремо за погодженням з Адміністратором . 6.4. Завантаження матеріалів на портал дозволяється за умови обов’язкової реєстрації Користувача на порталі . 6.5. При завантаженні файлів Користувач обов’язково повинен вказати повністю свої прізвище , ім’я та по батькові у анотації та у тексті матеріалів . 6.6. Матеріали не рецензуються та розміщуються на порталі у оригінальному варіанті без коректури та редакторської правки. 7. Порядок виготовлення та пересилання сертифікату 7.1. Сертифікат виготовляється та пересилається Користувачу на його замовлення . 7.2. Сертифікат виготовляється на фірмовому бланку та має унікальний дизайн. 7.3. Сертифікат підписується керівником Адміністратора та завіряється печаткою . 7.4. Сертифікат пересилається Користувачу поштовим відправленням з післяплатою . 7.5. При необхідності Адміністратор може виготовити та переслати Користувачу декілька примірників сертифіката , або переслати сертифікат повторно. При цьому кожний примірник оплачується у повному розмірі суми , яка визначена у відповідності до умов цього договору.

ДОГОВІР :

ДОГОВІР 8 . Гарантії , відповідальність сторін та порядок вирішення спорів 8.1. Користувач гарантує , що матеріали створені без порушення прав інтелектуальної власності чи інших прав тре­тіх осіб , і він має право розпоряджатися цими матеріалами . 8.2. Користувач гарантує , що матеріали не містять державної , військової , службової чи комерційної таємниці , наклепів , образ, ін­шої інформації , яка посягає на права третіх осіб . 8.3. Користувач гарантує , що матеріали не є службовими , тобто створеними у порядку виконання службових обов’язків відпові­дно до службового завдання чи трудового договору (контракту). 8.4. Користувач , який завантажує матеріали на портал, відповідає за достовірність фактів , цитат, власних назв , формул й інших подібних даних . 8.5. У разі невиконання чи неналежного виконання обов’язків або недотримання гарантій за даним договором, Користувач зобов’я­заний відшкодувати Адміністратору всі збитки і всі матеріальні втрати , пов’язані з претензіями третіх осіб у зв’язку з використанням матеріалів . 8.6. У разі виникнення спорів між Користувачем і Адміністратором з питань , передбачених цим договором або в зв'язку з ним, сторони зо­бов’язані вжити всіх заходів до вирішення їх шляхом переговорів між собою. 8.7. У разі неможливості вирішення вказаних спорів шляхом переговорів , вони повинні вирішуватись відповідно до чинного законо­давства України . 9. Інші умови 9.1. До відносин сторін щодо тих питань , які не врегульовані або не повністю врегульовані договором, застосовуються норми чинного законодавства України . 9.2. Умови договору між Адміністратором та Користувачем визначаються цим документом та умовами , вказаними на порталі . 9.3. Умови , що стосуються цього договору, які розміщені на порталі , є невід’ємною частиною договору. 9.4. Договір набуває чинності з моменту досягнення сторонами згоди та діє до повного виконання ними своїх зобов’язань . 9.5. Договір може бути розірваний за взаємною згодою сторін . 9.6. Договір може бути також розірваний Адміністратором в односторонньому порядку у випадку порушення Користувачем обов’язків чи гарантій , передбачених цим договором.

PowerPoint Presentation:

http://www.uchmet.ru Российский сайт

PowerPoint Presentation:

Корисн і сайти

PowerPoint Presentation:

https://proftekhosvita.org.ua/uk/

PowerPoint Presentation:

http://ostriv.in.ua/

PowerPoint Presentation:

http://festival.1september.ru/

PowerPoint Presentation:

http://dyvoslovo.com.ua/

PowerPoint Presentation:

http://igu.org.ua/page/news/UGG_ukr.htm

PowerPoint Presentation:

Дякую за увагу !