Израиль

Views:
 
Category: Education
     
 

Presentation Description

No description available.

Comments

Presentation Transcript

Тема уроку: :

Тема уроку : Ізраїльське-Іудейське царство

PowerPoint Presentation:

Давньоєврейське царство Близький Схід Палестина Мертве море Р. Йордан

Біблія (VII ст. до н е) Історичне Джерело Вивчення Ізраїльсько-іудейського Царства:

Біблія ( VII ст. до н е) Історичне Джерело Вивчення Ізраїльсько-іудейського Царства Біблія – священна книга Християн та Іудеїв, зберігає історичні факти з історії стародавніх євреїв, єгиптян та інших давніх народів Середземномор ’ я. ( від 3760 р до н е - створення Світу )

PowerPoint Presentation:

Біблія у сучасному вигляді – це збірник 63 (67) окремих книг, які поділені на дві частини – Старий та Новий заповіти.

PowerPoint Presentation:

Старий заповіт Визнається християнами та іудеями Розповідає про створення світу, виникнення людини, Великий потоп, історію єврейського народу

PowerPoint Presentation:

Новий заповіт – визнається тільки християнами. Розповідає про Ісуса Христа та події після його смерті

PowerPoint Presentation:

Євреї – “ зарічні люди ” Палестина – “ пелештин ” – племя філістимлян Сер. ІІ тис. до н е давньоєврейські племена (іудеї та ізраїльтяни) завоювали цю землю ( Ханаан ) Близько 1700 р. до н.е. Авраам зі своїм плем'ям оселилося в Палестині.

PowerPoint Presentation:

Тутмос ІІІ 1505-1450 рр. до н е 1500 р до н е – Єгипетській полон іудеїв

PowerPoint Presentation:

за часів правління єгипетського фараону Рамзесу ІІ євреї перетворилися майже в рабів і зазнавали утисків з боку єгиптян.

PowerPoint Presentation:

Біблія повідомляє, що легендарний Мойсей вивів єврейські племена з Єгипту. (близько 1250 р до н е ) 40 років вони блукали пустелею і, нарешті, дісталися до Палестини.

PowerPoint Presentation:

ХІ ст. до н.е. цар Саул заснував на півночі Палестини Ізраїльське царство Ізраїль на півдні Палестини цар Давид – Іудейське царство Іудея 1004 р. до н.е. Давид об'єднав дві держави в Ізраїльсько-Іудейське царство Єрусалим Столиця Єрусалим

Цар Соломон (964 - 928) :

Цар Соломон (964 - 928) В 964 р. до н.е. царем Ізраїлю став син Давида Соломон. Соломон вважав, що для процвітання держави необхідно організувати відмінну роботу юстиції, освіти та торгівлі. Під час його правління в Єрусалимі будувалися храми та бібліотеки. За Соломона, Ізраїль досяг найвищого рівня свого розквіту. Але, наприкінці свого правління, Соломон перетворився на жорстокого деспота і повсталий народ скинув його з трону.

PowerPoint Presentation:

Біля 966 року до н. е. Соломон збудував один з найвеличніших еврейських Храмів єдиному Богу створення якого тривало більше ніж 30 років храм богу Яхве в Єрусалимі

Цар Соломон :

Цар Соломон

PowerPoint Presentation:

Після смерті Соломона Ізраїльське царство розкололося на два царства: Іудею (столиця Єрусалим) та власне Ізраїль (столиця Самарія ). У 722 р. до н.е. Ізраїль захопили ассирійці Ассирія

PowerPoint Presentation:

Вавилон У 586р. до н.е. Вавілонський правитель Навуходоносор захопив Іудейське царство. Більша частина іудеїв була перетворена в рабів. зруйнування вавилонянами храму Соломона.

PowerPoint Presentation:

Вавилонський полон іудеїв 586 – 538 рр. до н е

:

Стародавнє Ізраїльське-іудейське царство остаточно перестало існувати.