портфоліо Маловічко

Views:
 
Category: Entertainment
     
 

Presentation Description

No description available.

Comments

Presentation Transcript

PowerPoint Presentation:

ПОРТФОЛІО ВЧИТЕЛЯ ХІМІЇ МАЛОВІЧКО В. О. Маловічко В.О.

Візитна картка:

Візитна картка Педагогічний стаж: 1 4 років Спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії , старший вчитель Вчитель хімії Великобілозерської ЗОШ № 3 Маловічко Віктор Олексійович Предмет викладаю: 1 4 років Маловічко В.О .

PowerPoint Presentation:

Проблемна тема : “ Використання проблемного навчання як одного із засобів формування пізнавального інтересу у процесі вивчення хімії “ Життєве кредо. Доводиться бігти з усіх ніг лише для того, щоб не залишитися на тому самому місці. Якщо хочеш потрапити в інше місце, потрібно бігти вдвічі швидше… Педагогічне кредо. Учень – це не посудина, яку потрібно заповнити, учень – факел, який треба запалили. Маловічко В.О.

МОЯ МЕТА:

МОЯ МЕТА Виховати людину нового покоління, використовуючи компетентнісно – орієнтовані педтехнології. Маловічко В.О.

Провідна ідея досвіду:

Провідна ідея досвіду Глибоке засвоєння Навчання з навчального радістю та успіхом матеріалу й осмислення під час пошуку і його на уроці хімії, розв ’ язання ф ормування проблемних міжособистісних ситуацій. відносин в учнів. Маловічко В.О .

Мета досвіду:

Мета досвіду Сприяти розвитку в учнів : - критичного мислення. - можливості творчо засвоювати новий матеріал. - рольового та імітаційного моделювання. - досвіду навчально дослідницької діяльності. Маловічко В.О.

Етапи розв’язання проблемної ситуації на уроці:

Етапи розв ’ язання проблемної ситуації на уроці Зіткнення учнів з проблемою. Обговорення гіпотез. Збір та аналіз даних. Робота над гіпотезами. Формування гіпотез. ММаМ Маловічко В.О.

Зіткнення учнів з проблемою:

Зіткнення учнів з проблемою Спостереження. Досліди. Аналіз даних. Маловічко В.О.

Робота над гіпотезами:

Робота над гіпотезами Робота з літературою. Вивчення таблиць. Вивчення графіків. Проведення досліджень. Перегляд відеосюжетів. Складання схем. Маловічко В.О.

Обговорення гіпотез. Формування висновків.:

Обговорення гіпотез. Формування висновків. 1.Моз ковий штурм. 2.Побудова логічних схем. 3.Гра “Віриш-не віриш”. 4.Хімічне лото. 5.Третій зайвий. Маловічко В.О.

Таємниця мого успіху:

Таємниця мого успіху Закоханість у свій фах і свою справу. Національна свідомість і гідність. Професійна компетентність. Любов до дітей. Уміння створювати на уроці атмосферу психологічного комфорту та оптимальні умови для реалізації потенційних можливостей кожного учня. Безперевний пошук, удосконалення. Маловічко В.О.

Проблемний підхід в позакласній роботі:

Проблемний підхід в позакласній роботі Гурток “Цікава хімія ”. Тиждень хімії. Науково-дослідницька робота. Маловічко В.О.

PowerPoint Presentation:

Під небом ,синім і високим, Стежина в ’ ється чарівна, Через простори, через роки Веде до істини вона. Туди, де сонце світить ясно, До мрій , надій і сподівань. Велика праця і прекрасна – Вести дітей в країну Знань . Маловічко В.О.

PowerPoint Presentation:

Бажаю успіхів у вивченні нових тем! Маловічко В.О.

authorStream Live Help