в світі професій

Views:
 
Category: Entertainment
     
 

Presentation Description

No description available.

Comments

Presentation Transcript

Скільки у світі професій :

Скільки у світі професій Професія означає вид трудової діяльності, яка потребує певної підготовки і являється джерелом існування

«Відгадай професію» :

«Відгадай професію»

1 група :

1 група Спеціаліст по фарбуванню приміщень, будівель. (маляр) Спеціаліст по виготовленню виробів з металу. (токар) Спеціаліст по вихованню і навчанню дітей. (педагог)  

1 група :

1 група Спеціаліст по збірці і налагодженню механічного обладнання (слюсар) Спеціаліст по обробці металів вибиванням та вдавленням ( чеканщик ) Спеціаліст по обслуговуванню та ремонту радіо апаратури ( радіомайстер ) Спеціаліст по ручному кованню металу (коваль)

2 Група :

2 Група   Спеціаліст з вищою технічною освітою (інженер) Спеціаліст по розведенню фруктово-ягідних культур (садовод) Спеціаліст по духовим та клавішним інструментам (музикант) Власник сільськогосподарського підприємства з використанням земельної ділянки (фермер)

2 група:

2 група Спеціаліст по технології з’єднання деталей конструкції способом їх сплавлення ( сварщик ) Спеціаліст, який володіє ножицями і гребінцем (перукар ) Спеціаліст по вивченню процесів , які відбуваються в земній атмосфері (метеоролог)

3 Група :

3 Група   Спеціаліст по обробці дерева (столяр) Спеціаліст по обслуговуванню електромереж і електричного обладнання (електромонтер) Спеціаліст по передачі інформації за допомогою радіохвиль (радист) Спеціаліст по вирощуванню сільськогосподарських культур (агроном)  

3 група:

3 група Працівник торгівлі. (продавець) Працівник, який займається видавництвом газет, журналів. (редактор) Спеціаліст по наданню допомоги хворим людям (лікар)

«Збери прислів’я » :

« Збери прислів’я »

1 група :

1 група Без діла жити – тільки небо коптити. Хто рано встає, тому Бог дає. Була б охота, а робота знайдеться.

2 група :

2 група Взявся за гуж, не кажи, що не дюж. Очі бояться, а руки роблять. Є терпіння - буде і вміння.  

3 група :

3 група Хто не працює, той не їсть. Що можеш зробити сьогодні, не відкладай на завтра. Щоб рибку з’їсти – треба в воду лізти.

«Що це за професії?» :

«Що це за професії?»

Логіст – :

Логіст – Займається логікою; Спеціаліст по управлінню транспортування продукції; Організує конференції та наукові самміти.

Веб – майстер - :

Веб – ма й стер - Працює на комп’ютер і ; Ро зр о б ляє програм и ; Працює з мережами, розробляє проекти сайтів.

PR- агент - :

PR- агент - Зв’язаний з політикою Спеціаліст по рекламі та зв’язками з громадкістю ; Виконує посередницькі послуги між організаціями та людьми.

Алфавіт :

Алфав і т Потрібно за 2 хвилини написати назви професій, які починаються на букви 1 група «м», 2 група «н», 3 група «с».

Підведемо підсумок. :

Підведемо підсумок.