Cocuklar için İngilizce Esenyurt

Views:
 
Category: Entertainment
     
 

Presentation Description

No description available.

Comments

Presentation Transcript

İngilizce konuşmaya hazırsan?:

ÇOCUKLAR İÇİN İNGİLİZCE Çocuklarımız bızım gelecegımız . Pekı ya onların gelecegı ? WWW.ESENYURTINGILIZCEDILOKULU.COM

İngilizce konuşmaya hazırsan?:

Çocuklar için ingilizce Esenyurt – bahçeşehir - avcılar Ülkemizde ilköğretim ve lise öğrencilerine verilen dil eğitiminde karşılaşılan en büyük problem, öğrencilerimizin özellikle ilköğretim 2. kademe ve lise döneminde hayatlarını etkileyecek ülke genelinde yapılan sınavlara hazırlanmalarıdır .

İngilizce konuşmaya hazırsan?:

İngilizce dil okulu   Çünkü bu aşamada İngilizce eğitimine yeterli zamanı ayıramamakta ve gereken değeri verememektedirler . Öte yandan , üniversite döneminde ciddi olarak İngilizce eğitimine başlandığında bu sefer de öğrenmeyi engelleyen ön yargıların ve dışsal algıların dil eğitimini zorlaştırdığını görüyoruz . Biz Esenyurt İngilizce Dil Okulu olarak çocuklarımızın geleceğine önem veriyoruz Şöyle ki ; 7 yaşında bir öğrencinin yabancı dil öğrenirken gösterdiği çabukluğu ilerleyen yaşlardaki ( örneğin ; 20 li yaşlara gelince ) yetişkin öğrencilerde aynı düzeyde göremiyoruz . Oysa , dil eğitimi , gelişmiş tüm ülkelerde ilköğretim çağlarında , öğrenci daha ergenliğe geçmeden tamamlanan bir öğrenim sürecidir .

İngilizce konuşmaya hazırsan?:

ÖZET OLARAK! Özet olarak , İngilizce eğitimi ne kadar erken yaşta verilirse o derecede kolay ve başarılı olur . Bu nedenle , öğrencilerinizin herhangi bir sınav kaygısı taşımadıkları ve eğitimi engelleyen ön yargıların oluşmadığı ilköğretim 1.sınıftan başlayarak ilköğretim 2. kademe birinci sınıfta tamamlanan 6 yıl süreli eğitim sürecinde onlara İngilizce’yi ana dillerine yakın derecede öğretiyoruz . 

İngilizce konuşmaya hazırsan?:

EĞLENEREK ÖĞRENSİNLER Çocuklar için en önemlisi keyifle, eğlenerek öğrenmektir. Böylelikle , İngilizce ile ilgili ( genel tekrarlar dışında ) hayat boyu sorun yaşamayacakları bir İngilizce eğitimini onlara veriyoruz . Bu eğitim modelimizde öğrencimiz , hafta sonu bir yarım gün kurumumuza gelerek , sınav telaşlarına başlayacağı - ilköğretim 2.kademede başlayıp lise son sınıfa kadar devam eden - süreç öncesi İngilizce’yi gerçekten öğrenip hayat boyu kullanabilecek düzeye gelecektir . Eylül ayında başlıyoruz. Erken kayıt fırsatlarından yararlanmak için 0534 595 yetmiş bir 47 Eyüp D.

İngilizce konuşmaya hazırsan?:

Ne zaman? Çocuklarımız için Hafta Sonu (Cumartesi veya Pazar olacak şekilde) 1 gün 4 derslik bir eğitim programı oluşturduk. Böylece hafta içi okulda vakit geçiren çocuğunuzla 1 gün de size kalacak 

İngilizce konuşmaya hazırsan?:

İngilizce konuşmaya hazırsan? Çocuklar için İngilizce Esenyurt Çocuklarımızın Geleceği için 0534 595 yetmiş bir 47 Eylül ayı ön kayıt avantajlarımız Devam Etmektedir.

authorStream Live Help