Bahcesehir Cocuklar icin ingilizce

Views:
 
Category: Education
     
 

Presentation Description

Bahcesehir Cocuklar icin ingilizce Çocuklar için en önemlisi keyifle, eğlenerek öğrenmektir. İngilizce ile ilgili (genel tekrarlar dışında) hayat boyu sorun yaşamayacakları bir İngilizce eğitimini onlara veriyoruz. Bu eğitim modelimizde öğrencimiz, hafta sonu bir yarım gün kurumumuza gelerek, sınav telaşlarına başlayacağı -ilköğretim 2.kademede başlayıp lise son sınıfa kadar devam eden- süreç öncesi İngilizce’yi gerçekten öğrenip hayat boyu kullanabilecek düzeye gelecektir. Bahçeşehir İngilizce Kursu Eyüp D.

Comments

Presentation Transcript

İngilizce konuşmaya hazırsan?:

ÇOCUKLAR İÇİN İNGİLİZCE Çocuklarımız bızım gelecegımız . Pekı ya onların gelecegı ? WWW.ESENYURTINGILIZCEDILOKULU.COM

İngilizce konuşmaya hazırsan?:

Çocuklar için ingilizce Esenyurt – bahçeşehir - avcılar Ülkemizde ilköğretim ve lise öğrencilerine verilen dil eğitiminde karşılaşılan en büyük problem, öğrencilerimizin özellikle ilköğretim 2. kademe ve lise döneminde hayatlarını etkileyecek ülke genelinde yapılan sınavlara hazırlanmalarıdır .

İngilizce konuşmaya hazırsan?:

İngilizce dil okulu   Çünkü bu aşamada İngilizce eğitimine yeterli zamanı ayıramamakta ve gereken değeri verememektedirler . Öte yandan , üniversite döneminde ciddi olarak İngilizce eğitimine başlandığında bu sefer de öğrenmeyi engelleyen ön yargıların ve dışsal algıların dil eğitimini zorlaştırdığını görüyoruz . Biz Esenyurt İngilizce Dil Okulu olarak çocuklarımızın geleceğine önem veriyoruz Şöyle ki ; 7 yaşında bir öğrencinin yabancı dil öğrenirken gösterdiği çabukluğu ilerleyen yaşlardaki ( örneğin ; 20 li yaşlara gelince ) yetişkin öğrencilerde aynı düzeyde göremiyoruz . Oysa , dil eğitimi , gelişmiş tüm ülkelerde ilköğretim çağlarında , öğrenci daha ergenliğe geçmeden tamamlanan bir öğrenim sürecidir .

İngilizce konuşmaya hazırsan?:

ÖZET OLARAK! Özet olarak , İngilizce eğitimi ne kadar erken yaşta verilirse o derecede kolay ve başarılı olur . Bu nedenle , öğrencilerinizin herhangi bir sınav kaygısı taşımadıkları ve eğitimi engelleyen ön yargıların oluşmadığı ilköğretim 1.sınıftan başlayarak ilköğretim 2. kademe birinci sınıfta tamamlanan 6 yıl süreli eğitim sürecinde onlara İngilizce’yi ana dillerine yakın derecede öğretiyoruz . 

İngilizce konuşmaya hazırsan?:

EĞLENEREK ÖĞRENSİNLER Çocuklar için en önemlisi keyifle, eğlenerek öğrenmektir. Böylelikle , İngilizce ile ilgili ( genel tekrarlar dışında ) hayat boyu sorun yaşamayacakları bir İngilizce eğitimini onlara veriyoruz . Bu eğitim modelimizde öğrencimiz , hafta sonu bir yarım gün kurumumuza gelerek , sınav telaşlarına başlayacağı - ilköğretim 2.kademede başlayıp lise son sınıfa kadar devam eden - süreç öncesi İngilizce’yi gerçekten öğrenip hayat boyu kullanabilecek düzeye gelecektir . Eylül ayında başlıyoruz. Erken kayıt fırsatlarından yararlanmak için 0534 595 yetmiş bir 47 Eyüp D.

İngilizce konuşmaya hazırsan?:

Ne zaman? Çocuklarımız için Hafta Sonu (Cumartesi veya Pazar olacak şekilde) 1 gün 4 derslik bir eğitim programı oluşturduk. Böylece hafta içi okulda vakit geçiren çocuğunuzla 1 gün de size kalacak 

İngilizce konuşmaya hazırsan?:

İngilizce konuşmaya hazırsan? Çocuklar için İngilizce Esenyurt Çocuklarımızın Geleceği için 0534 595 yetmiş bir 47 Eylül ayı ön kayıt avantajlarımız Devam Etmektedir.

authorStream Live Help