Esenyurt ingilizce Dil Okulu

Views:
 
Category: Entertainment
     
 

Presentation Description

107 Yıldır Ülkemizde İngilizce Eğitiminin öncüsü olmaktan gurur duyuyoruz. İlk günkü aşkla öğretmeye devam ediyoruz. Esenyurt'ta İngilizce denince akla biz geliriz. Eğer siz de İngilizceyi konuşmak istiyorsanız görüşmemizde büyük fayda var. #ingilizceöğren #ingilizcedilokulu

Comments

Presentation Transcript

İngilizce konuşmaya hazırsan?:

Esenyurt ingilizce İngİLİZCE EğİTİMİ denİNCE AKLA BİZ GELİRİZ… WWW.ESENYURTINGILIZCEDILOKULU.COM

İngilizce konuşmaya hazırsan?:

Esenyurt’ta İngilizce dil okulu Ülkemizde İngilizce denince karşılan durum genellikle « Biliyorum ama konuşamıyorum » durumu ne yazık ki. Halbuki konuşulamayan bir dil bilinmediği anlamına gelir…

İngilizce konuşmaya hazırsan?:

İngilizce dil okulu Bir İngilizce Dil Okulu, öğrencisini konuşturabildiği oranda başarılı sayılır. Aksi taktirde grame r bilen ama konuşamayan öğrencilerin sayısı artmaya devam edecektir. Biz Esenyurt İngilizce Dil Okulu olarak öncelikle sizin ihtiyaçlarınızı belirliyoruz. Ne demek istiyorum? İngilizceyi ne için öğrenmek istiyorsunuz? Hikayeniz ne? Yabancı müşterilerinizle anlaşamamaktan mı sıkıldınız? Üniversiteyi yurtdışında mı okumak istiyorsunuz? Yabancı arkadaşlar mı edineceksiniz? Soruları arttırmak mümkün…

İngilizce konuşmaya hazırsan?:

NASIL ÖĞRENECEĞİM? Genel İngilizce veya Yetişkin İngilizce olarak adlandırılan İngilizce modeli 6 kurdan oluşuyor. Starter - A1 – A2 – B1 – B2 – C1 Burada İngilizce en basit ifadelerden günlük hayat içerisinde rahatça konuşabilmeye doğru ilerleyen bir süreç mevcut. Seviye Tespit Sınavı sonucunda çıkan durumunuza göre size uygun sınıftan başlayacaksınız. Hafta sonu, hafta için gruplarımızdan sizin çalışma veya okul takviminize göre seçim yapabilirsiniz. Ayrıca Konuşma, Kelime, Film gibi kulüplerimiz vasıtasıyla da derste öğrendiğinizi kullanma ortamını ücretsiz ve sınırsız olarak sunuyoruz.

İngilizce konuşmaya hazırsan?:

%100 Öğretim garantisi %100 Nasıl Garanti Verebilirsiniz ki? Eğitim karşılıklı bir süreçtir. Eğitici vermek için elinden geleni yapmalı, öğrenci ise almak için. Bizim buradaki kıstasımız öğrencinin derslere %90 katılım sağlaması ve öğretmenin verdiği ufak ödevleri yapması. Bunları yerine getirdiği taktirde dönem ortası ve sonunda yapılan sınav sonucunda gereken puan ortalamasını yakalayamazsa aynı Kuru Ücretsiz tekrarlama hakkı sunuyoruz. Yeter ki çaba göstersin! Şimdi Başlamak için beni arayabilirsiniz 0534 595 yetmiş bir 47 Eyüp D.

İngilizce konuşmaya hazırsan?:

Dil okulumuz hakkında bilgiler Ülkemizde 107 yıldır İngilizce öğretmeye devam eden, birçok başarı ödülleri bulunan kocaman bir aileyiz. Bu da başarımızın sağlam temellere dayandığının ispatı. Yılda 150.000’in üzerinde mezun veriyoruz. Türkiye’nin en yaygın dil okuluyuz. Sınıflarımız 8-12 Kişilik U düzen şeklinde dizayn edilmiştir. Dersler genellikle barkovizyonda interaktif şekilde gerçekleştirilir. 1 Kur 80 ders saatinden oluşur. Buna speaking , vocabulary , movie gibi aktiviteler dahil değildir. Ortalama 10 haftada 1 kur biter. Kur geçişleri sırasında 1 hafta ara verilir.

İngilizce konuşmaya hazırsan?:

Hangi saat uygun? Hafta Sonu Sabah ( C.tesi – Pazar) Hafta Sonu Öğlen Hafta Sonu Akşam Hafta içi Akşam Pazartesi – Çarşamba - Cuma Hafta içi Akşam Salı Perşembe 10:00 – 13:10 13:30 – 16:40 17:00 – 20:10 19:00 – 22:10 19:00 – 22:10 Hafta sonu ve hafta içi Salı – Perşembe grupları 8 ders saati işler. Pazartesi - Çarşamba – Cuma grubu 12 ders saati işler. *Kurlar daha kısa sürede bitmektedir.

İngilizce konuşmaya hazırsan?:

Doğru bir karar vermek? Doğru karar size İngilizce Öğretecek ve Konuşturacak karardır. Her gün onlarca öğrenci adayımız farklı kurslarda yaşadığı olumsuz tecrübeleri bizlerle paylaşıyor. Bu olumsuz deneyimler sadece maddi kayıpla kalmayıp ciddi vakit kayıplarına da yol açıyor. Biz diyoruz ki: «Bu eğitim defalarca alınacak bir eğitim değil. Bir kere olsun tam olsu n» Şimdi yapmanız gereken doğru kararı vermek için beni aramak ve bir çay - kahve için görüşmek.

İngilizce konuşmaya hazırsan?:

İngilizce konuşmaya hazırsan? Esenyurt İngilizce Dil Okulu Hazırsan başlayalım! 0534 595 yetmiş bir 47 %40’a Varan İndirimlerimiz Devam Etmektedir.

authorStream Live Help