Родонит_-_3-э_укр._на_показ

Views:
 
Category: Entertainment
     
 

Presentation Description

No description available.

Comments

Presentation Transcript

PowerPoint Presentation:

Про компанію За 15 років в сільськогосподарському бізнесі наше підприємство придбало свою історію , традиції , хорошу репутацію і значні досягнення . У компанії створені відносини , засновані на повазі , розумінні й турботі про ближніх , панує атмосфера довіри і відповідальності . На цій основі будуються наші відносини з партнерами. Нами створено умови для професійного росту співробітників, у нас працюють фахівці, зацікавлені в процвітанні компанії, з розумінням і професіоналізмом вони відносяться до бізнесу наших партнерів. У портфелі товарів компанії добрива та стимулятори росту, які сприяють підвищенню врожайності та якості сільгосппродукції, придатні для органічного землеробства, що покращують стан грунту та навколишнього середовища. Ткані та пластикові сітки для сільського господарства, ландшафтного дизайну та інших сфер застосування, а також інші продукти.

Про компанію:

Технологія «ТРИ-Е». Тваринництво ЕКОЛОГІЧНО ЕКОНОМІЧНО ЕФЕКТИВНО

Технологія «ТРИ-Е». Тваринництво:

Тваринництво У 2013 році компанія «Родоніт» розширила спектр своєї продукції препаратами для тваринництва, ставши імпортером і ексклюзивним представником в Україні ТМ «Альбіт-БІО», «Лігногумат-КД» і «Лігфол», які успішно просуваються на вітчизняному ринку. Природний адаптоген, антиоксидант, гепатопротектор Активізатор росту і розвитку молодняку​​, усуває дефіцит Se, I, антиоксидант Стимулятор росту і продуктивності, імуномодулятор, адсорбент, антистресант

Тваринництво:

КД АЛЬБІТ-БІО

КД АЛЬБІТ-БІО:

КД Альбіт-БІО активізації росту і розвитку молодняку​​; підвищенню стійкості до стресів, 98-100% збереженості поголів'я; подовженню терміну племінного використання і продуктивного віку; підвищенню репродуктивної функції; поліпшенню процесу травлення і засвоюваності корму; усунення діареї без антибіотиків і профілактиці хвороб ШКТ; прискорення одужання і відсутність наслідків перенесеної пневмонії; детоксикації організму після антибіотиків. Альбіт-БІО - автолізат біомаси гриба Cephaliophora tropic а D3, містить у своєму складі макро-і мікроелементи (мг / л ): селен – 8; йод – 2,9; магній – 40; кальцій – 730; залізо – 160; цинк – 15; марганець – 25; мідь – 1,8; кобальт – 1,1; бор – 0,9; вітаміни: А, В1, В2, В6, В12, Е. амінокислоти: лізин, метіонін, треонін , аланін, тирозин та ін. КД Альбіт-БІО в раціоні ВРХ сприяє:

КД Альбіт-БІО:

АЛЬБІТ-БІО За даними чеської лабораторії

АЛЬБІТ-БІО:

формує високий імунний статус організму; підвищує збереження; знижує стресовий вплив вакцинацій, перегрупувань, змін корму; збільшує швидкість приростів; підвищує інтенсивність росту; скорочує діареї та респіраторні інфекції . У теличок та бичків Схеми застосування на групах поголів'я ВРХ У корів м'ясних і молочних порід підвищує надої і жирність молока; прискорює нарощування маси; підвищує репродуктивну функцію. У тільних корів поліпшує перебіг пологів, прискорює відділення посліду; збільшує приріст живої ваги і життєздатність новонароджених телят; з нижує % патології пологів; зменшує післяродова захворюваність.

PowerPoint Presentation:

ВАЖЛИВО! збільшення на 1 голову сперми 1-го еякуляту на 7,64%, 2-го еякуляту - на 59,3% збільшення на 1 голову кількості заморожених доз 1-го еякуляту на 20,65%, 2-го еякуляту - на 77,53% відносно початку досвіду . (ПрАО «Украинская генетическая компания», 2013) . Застосування КД Альбіт-БІО при годуванні биків-плідників на протязі 3-х тижнів сприяло:

ВАЖЛИВО!:

КД АЛЬБІТ-БІО Забезпечує 100-% усунення діареї молодняку без застосування антибіотиків; Нормалізує обмін речовин в організмі і стабілізує мікрофлору; Активізує репродуктивну функцію.

КД АЛЬБІТ-БІО:

КД ЛІГНОГУМАТ-А

КД ЛІГНОГУМАТ-А:

Лігногумат-КД Лігногумат-КД-А - кормова добавка на основі натрієвих і калієвих солей гумінових і фульвових кислот для підвищення реактивності організму тварин при впливі несприятливих факторів зовнішнього середовища. впливає на обмінні процеси організму; постачає мікроелементи в організм; збагачує імунну систему, дає можливість ефективно протистояти хворобам; покращує обмінні процеси і енергетику клітин; стимулює газоенергетичний обмін; підвищує активність окисно-відновних ферментів (каталаза, пероксидаза); стимулює біосинтез білка, що призводить до більшого зростання м'язової маси; має в'язку дію (обволікання слизової оболонки); гумінові кислоти допомагають уникнути надмірної втрати води через кишечник; нейтралізує токсичний ефект іон-іонних зв'язків високомолекулярних фрагментів білків інфекційних бактерій; сприяє ослабленню запальних процесів; надає антирезорбтівний і адсорбційний ефект; стимулює захисні сили організму, подужує фагоцитоз; стабілізує кишкову мікрофлору, покращує ефективність кормів, що призводить до збільшення живої ваги без підвищення кількості корму; рекомендує застосовувати при будь-якому медикаментозному лікуванні.

Лігногумат-КД:

У молодняка – теличок та бичків підвищує імунітет і репродуктивну здатність; підвищуються надої і жирність молока; підвищує засвоюваність кормів, що забезпечує зниження їх питомого споживання на 10-20%; підвищує рентабельність виробництва м'яса і молока . зміцнює імунітет; знижує падіж і підвищує збереження молодняку ​​на 20-30%; підвищує живу масу і середньодобові прирости; підвищує ефективність і знижує споживання кормів, витрати на них; знижує частоту діарей і розладів травлення. У корів молочних та м ’ ясних порід Схеми застосування на групах поголів'я ВРХ

PowerPoint Presentation:

Зменшити втрати поголів'я на 5% відносно контролю Збільшити середньодобовий приріст живої ваги однієї голови на 43,88% відносно контролю. ВАЖЛИВО! Застосування КД Лігногумат з 75-го по 105-й день життя по 2 г / гол і КД Альбіт-БІО 2-ма курсами по 3 дні (1-3 і 10-13 день досліду) по 3 мл / гол на день при випоюванні дає можливість: (СВК «Зоря», 2013.)

ВАЖЛИВО!:

ЛІГНОГУМАТ КД-А Потужний імуномодулятор; Стимулює біосинтез білків, зростання м'язової маси; Покращує засвоюваність кормів, зменшує їх конверсію.

ЛІГНОГУМАТ КД-А:

ЛІГФОЛ

ЛІГФОЛ:

Лігфол Лігфол - комплексний препарат, до складу якого входять гумінові речовини, отримані при гідролізі природного (деревного) лігніну, натрію пірофосфат десятиводний, натрію хлорид і демінералізована вода. Являє собою прозору стерильну рідину від коричневого до темно-коричневого кольору. Випускають у скляних флаконах по 1 і 100 мл. Це стерильний препарат для парентерального застосування. Основна діюча початок Лігфола - гумінові речовини - є продуктом спеціальної переробки фармакопейного препарату поліфепану. ЛІГФОЛ - ПРИРОДНИЙ АДАПТОГЕН ІЗ ВЛАСТИВОСТЯМИ АНТИОКСИДАНТА, МОДУЛЯТОРА ІМУНОЛОГІЧНИХ ПАРАМЕТРІВ РЕЗИСТЕНТНОСТІ, Г ЕПАТОПРОТЕКТОРА, ПРОТИПУХЛИННОГО ЗАСОБУ.

Лігфол:

Схеми застосування на групах поголів'я ВРХ Відтворення осіменіння: Нетелі / Корови Підвищення відсотка ефективності осіменіння та запліднення тварин . Отеління Профілактика патології пологів і зниження післяпологових захворювань (затримання посліду, субінволюції матки, мастит, агалактія, ендометрит) в середньому в 2 рази. Підвищення резистентності організму новонароджених телят Телята Формування у новонароджених високого рівня імунітету. Підвищення збереженості поголів'я. Профілактика захворюваності (бронхопневмонії телят і т.д.) Телички на дорощуванні і бички на відгодівлі Підвищення резистентності організму. Нормалізація обміну речовин і функції печінки. Поліпшення роботи ШКТ. Збільшення середньодобового приросту живої маси в середньом у на 7,6 %.

Схеми застосування на групах поголів'я ВРХ:

Реакція на подразнюючі фактори Захворювання печінки та підшлункової залози При вірусних, бактеріальних і грибкових захворюваннях При лейкозі корів Зниження інтоксикації. Нормалізація функції печінки. Нормалізація функції ШКТ і ретикулоендотеліальної системи. Скорочення термінів одужання. Полегшення стану. Зняття інтоксикації. Профілактика вторинного імунодефіциту. Збільшення відсотка виживання. Скорочення періоду захворювання і термінів одужання. Попередження рецидивів. В якості профілактичного засобу як дорослому поголів'ю, так і його потомству. Застосовується в якості лікувально-профілактичного засобу

Реакція на подразнюючі фактори:

Сприяє прискоренню відділення посліду на 40% по відношенню до контролю. Сприяє повному запобіганню розвиткові субінволюції матки і післяпологового ендометриту. Застосування Лігфола на глибокотільних коровах в післяпологовий період дозуванням 4 мл / гол. Застосування Лігфола на глибокотільних коровах в післяпологовий період дозуванням 3-4 мл / гол. ВАЖЛИВО!

PowerPoint Presentation:

Запобігання розвитку родової та післяродової патології у корів на фоні застосування Лігфолу Час відділення посліду після родів , годин Вплив Лігфолу на час відділення посліду у корів. Термін запліднення після родів, діб Вплив Лігфолу на терміни запліднення після родів у корів.

Запобігання розвитку родової та післяродової патології у корів на фоні застосування Лігфолу:

Запобігання розвитку родової та післяродової патології у корів на фоні застосування Лігфолу Захворюваність, %

Запобігання розвитку родової та післяродової патології у корів на фоні застосування Лігфолу:

Профілактика поствакцинальних ускладнень. Посилення імунної відповіді. Формування у новонароджених високого рівня імунітету. Реакція на стресові фактори Поліпшення якості вакцинації Відновлення системи імунореактивності після застосування імунодепресантів. Профілактика анемій. Нормалізація метаболізму і підвищення імунного статусу тварини. При реабілітації Прискорення процесу регенерації тканин. Профілактика ускладнень. Поліпшення стану тварини . Активація регенеративних процесів За рахунок активізації імунологічних способів захисту: клітинних і гуморальних факторів імунної відповіді Не викликає побічних реакцій після застосування, не викликає звикання, токсичних та алергічних реакцій

Реакція на стресові фактори:

ЛІГФОЛ Усуває пограничні стани; Особливо ефективний для усунення родових та післяродових патологій; Використовується для профілактики лейкозів, гепатопротектор.

ЛІГФОЛ:

КД Альбіт-БІО Лігногумат-КД-А Лігфол збільшує збереження молодняку ​​на 43%; збільшує середньодобовий приріст ваги на 50-100г / 1гол. у дійних корів збільшує жирність молока на 0,4%. збільшує середньодобові надої на 1 корову на 13%; скорочує витрати корму; підвищує резистентність молодняку ​​до захворювань; покращує метаболізм; володіє ростостимулюючою дією. нормалізує статеві цикли і підвищує % заплідненості корів; надає профілактику патології пологів і знижує післяпологові захворювання; скорочує тривалість лікування і терміни відновного періоду. Усуває пограничні стани; Особливо ефективний для усунення родових та післяродових патологій; Використовується для профілактики лейкозів, гепатопротектор . Потужний імуномодулятор; Стимулює біосинтез білків, зростання м'язової маси; Покращує засвоюваність кормів, зменшує їх конверсію. Забезпечує 100-% усунення діареї молодняку без застосування антибіотиків; Нормалізує обмін речовин в організмі і стабілізує мікрофлору; Активізує репродуктивну функцію.

PowerPoint Presentation:

КОНТАКТИ 02140, Україна, Київ, вул. Єлизавети Чавдар , 1, оф.8 Тел.: +38044 502-31-56 www.rodonit.ua E-mail: [email protected]

authorStream Live Help