Презентація історія портфоліо

Views:
 
Category: Entertainment
     
 

Presentation Description

No description available.

Comments

Presentation Transcript

Висновок:

Презентація Секереш Ма ` яни Михайлівни Вчителя історії та правознавства.

Висновок:

Проблемне питання: “Формування хронологічної компетентності учнів на уроках історії” .

Висновок:

Основні завдання: Зіставляти історичні події, явища, процеси з певними епохами, періодами; Розглядати суспільні явища й процеси в розвитку та в конкретних історичних умовах певного часу; Використовувати періодизацію як спосіб пізнання історичного процесу; Навчити учнів орієнтуватися в конкретній періодизації історії.

Висновок:

О. Пометун під хронологічною компетентністю розуміє вміння учнів орієнтуватися в історичному часі. К. Бахапов до хронологічних умінь учнів відносить: створення часових асоціацій; порівнювати події за часом, коли вони відбувалися, та їхню тривалість, визначати наступність подій у часі; відносити дати та події до відповідних історичних періодів та епох; тлумачити хронологічні поняття.

Висновок:

Хронологічні задачі: Стандартні : наприклад, “ скільки років минуло від початку Національно – визвольної війни під проводом Б. Хмельницького до сьогоднішнього дня? Нестандартні : наприклад, “ відомо, що мусульмани ведуть своє літочислення від року переселення Мухаммеда із Меккі в Медину. Встановіть, який зараз рік за мусульманським літочисленням ”.

Висновок:

Дидактичні ігри: Гра “ Історична хронологічна драбина ”

Висновок:

Гра “ Хто швидше?” Учні діляться на дві команди. Кожен учень пише подію на аркуші паперу, і передають ці листочки своїм суперникам. Перемагає та команда, яка відгадає всі дати.

Висновок:

Гра “ Хронологічне лото ” Гра “ Четверте зайве ” Гра “ Точність – ввічливість королів ” Гра “ П орушена послідовність ”

Висновок:

Гра “ Лото – забава ”

Висновок:

Історичний хронологічний диктант

Висновок:

Робота в групах

Висновок:

Формування хронологічної компетентності в учнів за допомогою карти.

Висновок:

Формування хронологічної компетентності під час позакласних занять

Висновок:

Висновок Отже, сучасний компетентнісний підхід до процесу організації навчання потребує зламу певних стереотипів й стандартних підходів до використання хронологічного матеріалу на уроках історії. Запропоновані підходи до формування хронологічної компетентності учнів під час навчання історії, безумовно, вимагають подальшого осмислення і поступового запровадження у практику.

authorStream Live Help