7. CCN certifikat

Views:
 
     
 

Presentation Description

No description available.

Comments

Presentation Transcript

PowerPoint Presentation:

Prihláste sa do členskej zóny CCN (zadajte svoje username a heslo) a kliknite na: 1. Activity 2. Coupon Management Kupón bol už použitý ( Used ..) Kupón ešte nebol použitý (Not used ..) V záložke My Coupons môžete nájsť zoznam všetkých pridelených kupónov za nákup registračných balíkov alebo IMO, ktoré vám slúžia na záchranu Ha pralesov v CCN ochrannom systéme v projektoch podľa vášho rozhodnutia. Každý vydaný kupón slúži na záchranu 1 Ha pralesa. Ako môžete vidieť v tabuľke nižšie 2 kupóny už boli použité a 3 kupóny ešte stále čakajú na pridelenie k CCN projektu. Na použitie kupónu stlačte Click here to SPONSOR . CCN certifikát

CCN certifikát:

CCN certifikát V zóne projektov kliknite na CCN ochranný projekt podľa vlastného výberu (projekty budú postupne pridávané na túto stránku)..

CCN certifikát:

CCN certifikát Sem kliknite pre pridelenie kupónu na najbližší voľný Ha.. Sem vložíte dané sériové ID číslo Ha.. Sériové ID číslo Ha.. Kliknite na miesto na mape, ktoré si prajete ochrániť (musí byť voľné).. Vložte sériové ID číslo daného Ha (červený špendlík na mapke).. Kliknite pre pridelenie kupónu na najbližšie voľné miesto (get the next available Ha).. Existuje niekoľko spôsobov ako prideliť kupón na voľný Ha: Tu zadajte koľko Ha naraz chcete prideliť..

CCN certifikát:

CCN certifikát Sem vložte meno alebo firmu na koho chcete vystaviť certifikát.. Kliknite sem, ak si želáte vystaviť certifikát na určité meno alebo firmu.. Certifikát je vytvvorený a môžete si ho stiahnuť do vášho počítača..

CCN certifikát:

CCN certifikát