İş için neden simültane çeviri önemlidir

Views:
 
Category: Others/ Misc
     
 

Presentation Description

EDU Çeviri – Simultane tercüme ve sözlü çeviri hizmetlerine ulaşmak için doğru adres. Ücretsiz kargo hizmetleri ile birlikte, arşiv desteği, dizin hizmetleri ve ücretsiz noter hizmetlerindenfaydalanabilirsiniz.

Comments

Presentation Transcript

Slide 2:

İş için neden simültane çeviri önemlidir ? Bir işin başarısı veya başarısızlığı büyük ölçüde iletişime dayanır . İletişim ne kadar etkiliyse , işinizin başarıya ulaşma şansı da bir o kadar yüksek olacaktır . Bu nedenle , işinizde bağlı kuruluşlar , yatırımcılar , uluslararası ortaklar ve çok dilli müşteriler ile fikir alışverişi yapmak için Simültane Tercüme tercih edilebilir . Simültane çeviri , dil engellerini aşmak ve etkili bir iletişim kurmak için en iyi seçenektir . Bir dili açık bir şekilde anlayabilen ve doğru anlamı iş toplantıları , çok uluslu seminerler , toplantılar vb. etkinliklerde kullanılmak üzere başka bir dilde aktarabilen nitelikli bir tercüman tarafından daha iyi yapılabilir . Mevcut taraflardan her biri iletişimi kendi anadilinde kurduğu için , bu etkinliklerde yanlış tercüme veya iletişimde yanlış anlaşılma ihtimali daha düşüktür .

Slide 3:

Çok uluslu iletişim kişileriniz ile kurduğunuz sağlıksız iletişim nedeniyle işiniz başarısızlığa uğrama tehlikesi altındadır . Bu nedenle , yazılı çeviriden çok daha farklı olan sözlü tercüme sürecinizi yönetmek için profesyonel desteğe ihtiyacınız vardır . Yazılı çeviriye özellikle belgeler , raporlar ve iş ile ilgili diğer materyallerin farklı bir dilde kelimesi kelimesine yeniden yazılması gerektiğinde ihtiyaç duyulurken , Simültane Tercüme hizmetleri farklı ülkelerden gelen insanlar herhangi bir yayın olmadan birbiriyle konuşmak istediğinde talep edilir . Simültane çeviri hizmetleri günümüzde iş toplantılarının , seminerlerin ve medikal , hukuk , eğitim veya teknik gibi çeşitli endüstrilerde gerçekleştirilen toplantıların temel bir parçası olarak görülmektedir . Dünya pazarı genişledikçe , git gide daha fazla iş rekabetçi bir avantajdan yararlanmak için Simültane Tercüme ve profesyonel çeviri hizmetleri sunabildiğini garantilemek zorunda kalacaktır . Gelecek vadeden kurumlar , yalnızca sözlü tercüme ihtiyaçlarını tanımlamak için önceden uygun bir şekilde araştırma yapmak zorunda kalmayacak , aynı zamanda en iyi hizmeti veren Simültane Tercüme şirketiyle çalışacaktır .

Slide 4:

Edu Çeviri , dünya genelindeki en uzmanlaşmış Simültane Tercüme ve çeviri hizmeti sağlayıcılarından biridir . Yüksek derecede yetenekli tercümanlarımız aracılığıyla üstün simültane tercüme hizmetleri sunarak , kendimizi iş iletişiminizi başarılı hale getirmeye adamış bulunuyoruz . Simültane çeviri desteği almak veya kendinize özgü tercüme ihtiyaçlarınızı görüşmek için Edu Çeviri’yi arayın .

Slide 5:

İletişim :- Kore Şehitleri Caddesi Mithat Ünlü Sokak Plaza 21 D: 14 No:17 Zincirlikuyu / İstanbul – TÜRKİYE Telefon :- 0(212) 280 86 36 Fax :- 0(212) 280 33 37 Mobil:- 0(532) 280 9 333 Mail :- [email protected] http://www.educeviri.com/

authorStream Live Help