Звіт з національно - патріотчного виховання Перетоки

Views:
 
Category: Education
     
 

Presentation Description

No description available.

Comments

Presentation Transcript

Slide1:

Звіт про виконання районної програми «Національно- патріотичного виховання дітей та молоді Сокальщини» Перетіцький навчально- виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-дитячий садок»

Національно-патріотичне виховання:

Національно-патріотичне виховання – це сфера духовного життя, яка проникає в усе, що пізнає, робить, до чого прагне, що любить і ненавидить людина,яка формується. В.Сухомлинський «Якщо ми хочемо зберегти свою рідну країну, якщо ми хочемо відродити колишню велич своєї Батьківщини, нам необхідно докорінно переглянути своє ставлення до виховання шкільної і студентської молоді». А.В. Усова

Slide3:

Національно-патріотичне виховання учнів – важлива складова формування свідомої розвиненої особистості, яка здатна переосмислити уроки минулого, сприяти формуванню сучасного позитивного іміджу країни, знати та вивчати історію свого краю. Враховуючи особливості поточного навчального року, суспільно-політичні умови, в яких перебуває наша держава, виховання свідомих громадян своєї країни, формування у них почуття національної гідності та патріотизму, відповідальності за майбутнє України, ознайомлення з прикладами відданого служіння своєму народу набуває першочергового значення для кожного вчителя. Патріотичне виховання має наскрізно пронизувати весь навчально-виховний процес, органічно поєднувати національне, громадянське, моральне, родинно-сімейне виховання, сприяти формування у дітей та їх батьків національних та загальнолюдських цінностей.

Slide4:

Розвиток національної свідомості, залучення до національних культурних цінностей, поглиблення до історії рідного краю, традицій українського народу; Формування особистості учня-патріота України, який усвідомлює свою приналежність до сучасної цивілізації, підготовлений до життя; Забезпечення духовної єдності поколінь, виховання поваги до батьків, людей похилого віку; Виховання почуття гордості, глибокої поваги до символів держави – Герба, Прапора, Гімну України, історичних пам’яток, святинь, національної символіки, оберегів; Підвищення престижу і розвиток мотивації молоді до державної та військової служби. Основні завдання національно -патріотичного виховання:

Напрямками роботи з національно-патріотичного виховання є::

Напрямками роботи з національно-патріотичного виховання є: −    формування патріотизму, відповідальності за долю нації, держави; − виховання розуміння високої цінності українського громадянства, внутрішньої потреби бути громадянином України; −    формування поваги до Конституції України, державної символіки: Герба, прапора, Гімну України; −    збереження і продовження українських культурно-історичних традицій; −  виховання шанобливого ставлення до рідних святинь, української мови, історії; −  формування національної  свідомості, людської гідності, любові до рідної землі, родини, народу; −  виховання правової культури особистості; − формування  й  розвиток духовно-моральних і загальнолюдських цінностей; −  формування в  учнів потреби до праці  як першої життєвої необхідності, високої цінності й головного способу досягнення життєвого успіху.

Slide6:

Проведення різних форм загальношкільних та позакласних заходів за участю дошкільнят та учнів 1-11 класів; Створенню системи традиційних загальношкільних заходів з національно – патріотичного виховання; Ознайомлення школярів та дошкільнят з духовними і культурними цінностями українського народу; Виховання інтересу до родинних і народних традицій і звичаїв; Залучення школярів та дошкільнят до краєзнавчої та пошукової діяльності; Участь у шкільних та районних конкурсах. Здійснюємо національно-патріотичне виховання через:

Сплановано роботу з національно- патріотичного виховання у ::

Сплановано роботу з національно- патріотичного виховання у : Річному плані роботи НВК; Виховній програмі НВК; Плані виховної роботи; Плані роботи класних керівників; Плані роботи педагога – організатора; Плані роботи шкільного бібліотекаря.

Slide8:

творчо мислить здатна саморозвиватися дотримується духовних, правових,загальнолюдських законів яка знає історію і культуру своєї краіни любить свою Батьківщину і народ духовно та фізично здорова має культуру думки і мови має соціально - активну позицію громадянина ОСОБИСТІСТЬ Національно-патріотичне виховання сприяє:

Національно-патріотичне виховання школярів та дошкільнят :

Національно-патріотичне виховання школярів та дошкільнят Виховуємо на уроках Гуртках: - Вокальний гурток «Дзвіночок» - Хореографічний гурток «Веселка» - Гуртки національно-патріотичного виховання «Джура» та «Рюкзачок» - Арт-клас образотворчого мистецтва Позакласних та позашкільних заходах

Slide10:

Ми ніколи не зречемося рідної мови, ми ніколи не зречемося рідної землі… Я люблю Україну Конкурс малюнків Арт-клас образотворчого мистецтва

Slide12:

Персональна виставка учня 1 класу Цюприка Дмитра

Slide13:

Людина створена природою для миру, а не для війни, народжена для радості, а не для горя... Франсуа Рабле Ми, учні Перетіцького НВК «ЗШ І-ІІІ ступенів -дитячий садок», закликаємо всіх людей на Землі: «Вчіться робити добро людям і творити добро на землі. Живіть у мирі та злагоді!» Ми за мир! Акція

Slide14:

Акція «Одягніть вишиванку – об’єднайте країну»

Slide15:

«Сонячні листи» Акція «Напиши листа солдату»

І кожен день, і кожну мить Дай, Боже, хліб насушний, Щоб ми могли у мирі жить, Щоб не були бездушні. Молись до хліба, не кидай, Хай хліб спасінням буде, Бо не черствіє хліб святий, Черствіють тільки люди.:

І кожен день, і кожну мить Дай, Боже, хліб насушний, Щоб ми могли у мирі жить, Щоб не були бездушні. Молись до хліба, не кидай, Хай хліб спасінням буде, Бо не черствіє хліб святий, Черствіють тільки люди. Волонтерська допомога воїнам АТО Акція «Хліб наш насущний …»

Slide17:

Ми пишаємось своїми героями Герої нашого села Магомедов Юрій Ціхурський Микола Бицький Андрій Харков Володимир Коцюба Ігор Яремко Роман

Slide18:

Конкурси «Сурми звитяги» та «Різдвяні канікули» Антосюк Софія,11 клас номінація «вокал» Хореографічний колектив « Веселка» Левшун Наталя Магир Марія Онищук Юлія Вокальний ансамбль «Дзвіночок» Арт-клас образотворчого мистецтва

Slide20:

Наші куточки для формування національно-патріотичної свідомості дітей Ми – українці, а ви?

Плекатимеш мову – цвістимуть слова:

Плекатимеш мову – цвістимуть слова Поки жива мова, до того часу живий і народ. Відберіть у народу все – і він зможе все повернути ; але відберіть мову і він уже ніколи не створить її.

Slide22:

Їх пам'ятає Україна - їх пам’ятаємо і ми Ігор Білозір Володимир Івасюк

Slide23:

Мандруємо рідним краєм

Slide24:

Хто не знає минулого – не збудує майбутнього краєзнавчо-пошукова діяльність «З історії міст та сіл» «Ой на горбочку церковця стояла» «Історія однієї книжки» «Збір народного фольклору» «Загублене місто» «З лелечого краю» «Герої не вмирають» « У світі цікавих проектів»

Slide25:

Переможці районних конкурсів: 2015 – 2016 н.р . «У світі цікавих проектів» (1-4 класи) «Славетні українці мого краю» - ІІ місце (Черній Станіслав, учень 4 класу) «Україна на карті світу» – ІІІ місце (колектив учнів 4 класу) Фотоконкурс «У кожній дитині живе Україна» ІІ місце (вихованці дитячого садка) ІІ етап Всеукраїнського конкурсу з української мови ім. Петра Яцика ІІІ місце (Шевчук Юрій, учень 6 класу; Магир Марія, учениця 10 класу)

Slide26:

2014 - 2015 н.р . Обласний конкурс «Герої не вмирають» І місце ( Грисюк Оксана, учениця 11 класу) Районний етап обласної експедиції учнівської та студентської молоді «Моя Батьківщина Україна» ІІІ місце (Іванець Надія, учениця 9 класу) Районний етап Всеукраїнської історико -краєзнавчої експедиції учнівської молоді «Історія міст та сіл України» ІІІ місце (Харчук Валерій, учень 11 класу) Конкурс комп’ютерної графіки «Україна – єдина країна» І місце (Кійко Яна, учениця 7 класу) І місце (Козярський Роман, учень 3 класу) ІІ місце (Павлів Ірина, учениця 4 класу) ІІ місце (Кнейчук Вікторія, учениця 4 класу)

Slide27:

Фестиваль дитячої творчості «Різдвяні канікули – 2015» І місце (Вокальний ансамбль «Дзвіночок») І місце ( Хореографічний колектив «Веселка») Фестиваль дитячої творчості «Сурми звитяги» І місце (Вокальний ансамбль «Дзвіночок») І місце ( Хореографічний колектив «Веселка ») Турнір з футзалу серед юнаків 2000 – 2001 р.н . приуроченого Дню Пам’яті Героїв Майдану ІІІ місце Лагода Олег, учень 9 класу; Кавуза Володимир, учень 9 класу; Кухар Олег, учень 10 класу; Волошин Дмитро, учень 10 касу; Копчак Костянтин, учень 10 класу

Slide28:

Мовно – літературний конкурс ім. Т. Шевченка ІІІ місце (Кійко Яна, учениця 7 класу) Мистецький конкурс «Мова – то скарб мого народу» І місце (Левшун Наталія, учениця 9 класу) 2016 -2017 н.р. Районний етап обласної експедиції учнівської та студентської молоді «Моя Батьківщина Україна» ІІ місце (Харчук Юлія, учениця 8 класу) Фестиваль дитячої творчості «Сурми звитяги» ІІ місце (Вокальний ансамбль «Дзвіночок») ІІ місце (Левшун Наталія, учениця 10 класу) ІІ етап Всеукраїнського конкурсу з української мови ім. Петра Яцика Павлів Ірина ( 5 клас)-ІІ місце, Кійко Яна ( 8клас)-ІІІ місце  М овно-літературн ий конкурс ім. Тараса Шевченка Кійко Яна ( 8 клас)- ІІ місце.

Slide29:

«В дитинстві відкриваєш материк, котрий назветься потім – Батьківщина». Л.Костенко Існує думка, що без любові до Батьківщини, готовності примножувати її багатства, оберігати честь і славу, відчувати гордість за неї, її історію, звершення, а за необхідності – віддати життя за її свободу і незалежність, людина не може бути справжнім Громадянином і Патріотом. А людині-патріоту притаманні такі якості, як бережливе ставлення до всього, що її оточує: довкілля, природи, інформаційного простору, людей; шанобливе ставлення до традицій та державних символів і, зрештою, піклування про майбутнє землі, яку вважаєш рідною, - турбота про те, що залишиться після тебе. Ми – українці, а ви? Собою бути дуже просто …