XP-Pen Star G640S grafický tablet hra OSU

Views:
 
Category: Entertainment
     
 

Presentation Description

Popusťte uzdu své kreativity s některým z grafických tabletů XP-Pen Star G640S. Můžete být začátečník nebo profesionál, Star G640S vám nabízí vždy vše potřebné. A protože umíte kreslit bě žnou tužkou na papír, práce s XP-Pen G640S bude jednoduchá a přirozená. Elegantní design a prvotřídní kvalita, každý detail grafického tabletu XP-Pen Star G640S je působivý. Odnímatelný port micro USB a protiskluzová podložka. Tenký design a kompaktní rozmě ry , Tablet má tloušťku pouze 9 mm. Star G640S oficiální stránky: https://www.xp-pen.com/product/54.html Oficiální eshop : https://www.storexppen.com/buy/64.html

Comments

Presentation Transcript

PowerPoint 演示文稿:

XP-Pen Star G640S grafický tablet hra osu Popusťte uzdu své kreativity s n ě kterým z grafických tabletů XP-Pen Star G640S . Můžete být začátečník nebo profesionál, Star G640S vám nabízí vždy vše potřebné. A protože umíte kreslit b ě žnou tužkou na papír, práce s XP-Pen G640S bude jednoduchá a přirozená. Elegantní design a prvotřídní kvalita, každý detail grafického tabletu XP-Pen Star G640S je působivý. Odnímatelný port micro USB a protiskluzová podložka. Tenký design a kompaktní rozm ě ry , Tablet má tloušťku pouze 9 mm.

PowerPoint 演示文稿:

Nyní je grafický tablet XP-Pen Star G640S stejné aktivní plochy jako předešlé modely. Jeho povrch je jednolitý pro pohodln ě jší kreslení. Grafický tablet XP-Pen Star G640S nabízí aktivní pracovní plochu o rozm ě ru 6" x 3.75" . pracovní rozlišení dosahuje 5080 lpi. K připojení využívá rozhraní USB-C. na tabletu jsou umíst ě ná šest tlačítka ExpressKeys, která si můžete konfigurovat pro potřeby vašich oblíbených aplikací.

PowerPoint 演示文稿:

Tvořte přirozen ě Tvorba tužkou nebo perem je tím nejpřirozen ě jším způsobem, který nemůže b ě žná myš nijak nahradit. Grafické tablety Star G640S , se svým novým tlakov ě citlivým perem XP-Pen P05 Pen 8k, dokáže nabídnout přesn ě to co potřebujete s řadou digitálních nástrojů. Dv ě tlačítka pera je možno naprogramovat jako levé a pravé tlačítko myši. Stojánek na pero lze použít k uložení pera. Využijte 8192 úrovní přítlaku pera pro dokonale přesné tahy št ě tcem, tužkou a ostatními nástroji. Přináší přirozen ě jší pocit z práce, přesn ě jší kreslení a ovládání. Hrot pera má nyní menší aktivační přítlak pro přesn ě jší kreslení tenkých čar . Snadné nastavení pro ovládání levou nebo pravou rukou.

PowerPoint 演示文稿:

Nov ě navržené pero bez baterie P05 nevyžaduje nabíjení, perfektní náhrada za myš a neunavuje ruku. Výborné pro hraní OSU. Přirozené a přesné kreslení, malování a úpravy fotek v jakékoli aplikaci. S pomocí XP-Pen Star G640S můžete snadno kreslit a ilustrovat. Při zpracování snímků je výkon přesn ě jší a rychlejší. PenSign používejte k přidání digitálních podpisů v programech Microsoft Office Word, Excel a PowerPoint s vaším normálním písmem namísto tisku a skenování. Pen Toolbar je komplexní anotační software pro psané poznámky a snadné podpisy dokumentů.

PowerPoint 演示文稿:

Kompatibilní s v ě tšinou kreslícího softwaru: Adobe Photoshop, SAI, CorelPainter, Illustrator, SketchBook Pro, Manga Studio a další. Bez ohledu na to, zda chcete upravit fotografie, kreslit či tvořit profesionální um ě ní, XP-Pen Star G640S vám s t ě mito činnostmi pomůže. Technické parametry Výrobce: XP-Pen Technologie: Electromagnetická rezonance Rozhraní: USB Bezdrátový: Ne Pero : Bez bateriové pero P05 Úrovn ě přítlaku: 8192 Aktivní plocha: 6" x 3,75" Rozlišení: 5080 LPI Rychlost odezvy: 266 RPS Tlačítka: 6 nastavitelná tlačítka expresskeys Pro leváky: Ano Barva: černá Napájení: z počítače Napájecí nap ě tí: DC 5V Kompatibilní OS: Windows 10/8 /7, Mac OS 10.10.x a nov ě jší Certifikace: FCC, CE, CCC Star G640S oficiální stránky: https://www.xp-pen.com/product/54.html Oficiální eshop : https://www.storexppen.com/buy/64.html

authorStream Live Help