Найулюбленіший вид спорту-волейбол

Views:
 
Category: Sports
     
 

Presentation Description

No description available.

Comments

Presentation Transcript

Найулюбленіший вид спорту-волейбол:

Найулюбленіший вид спорту-волейбол Підготувала учениця 9-В класу Пода Марія

Походження сучасного волейболу:

Походження сучасного волейболу Винахідником волейболу вважається Вільям Джон Морган, викладач фізичного виховання коледжу Асоціації молодих християн ( YMCA) в місті Холіоке (штат Массачусетс, США). 9 лютого 1895 року в спортивному залі він підвісив тенісну сітку на висоті 197 см, і його учні, число яких на майданчику не обмежувалося, стали перекидати через неї баскетбольний м’яч. Морган назвав нову гру «мінтонет». Роком пізніше гра демонструвалася на конференції коледжів асоціації молодих християн в Спрінгфілді і за пропозицією професора Альфреда Т. Хальстеда отримала нову назву — «волейбол».

Сучасний стан:

Сучасний стан З 2006 року FIVB об'єднує 219 національних федерацій волейболу, волейбол є одним з найпопулярніших видів спорту на планеті. Найрозвиненішим волейбол, як вид спорту, є в таких країнах, як Бразилія, Італія, Китай, Росія, США, Японія, Польща. Чинним чемпіоном світу серед чоловіків є збірна Росії ( 2011 ).

Моя історія:

Моя історія Волейбол є моїм найулюбленішим видом спорту. Я займаюсь вже третій рік. І я дуже рада, що обрала саме цю гру.

PowerPoint Presentation:

Оскільки волейбол-це командна гра, то результат залежить від кожного гравця. В мою теперішню команду я потрапила майже два роки назад. В команді дуже важливе відношення між гравцями. Адже кожен виконує важливу роль у грі. Хтось пасує, хтось нападає, а хтось відпрацьовує у захисті…

PowerPoint Presentation:

Ми виступали на змаганнях дуже багато разів. Спочатку ми не займали призових місць, але потім, коли вже набули багато досвіду, ми почали грати по-справжньому. Тренер ввела нові комбінації в нашу гру, ми відчули смак перемоги і почали працювати ще краще та старанніше.

PowerPoint Presentation:

Завдяки змаганням з волейболу ми відвідали багато міст, таких як: Мелітополь, Чернігів, Дніпропетровськ, Ірпінь (Київська обл.), Саки (Крим), Полтава, Луцьк, Київ та багато інших.

PowerPoint Presentation:

Також я грала у змаганнях за нашу гімназію. В минулому році ми посіли перше місце в Ленінському районі. Сподіваюся,що і цього разу ми будемо найкращими.

authorStream Live Help