spalvos

Views:
 
Category: Entertainment
     
 

Presentation Description

No description available.

Comments

Presentation Transcript

:

spalvų terapija

:

oranžinė Šeimos, meilės spalva. Žmonės, mėgstantys šią spalvą, yra optimistai, be galo draugiški, jaučiasi gerai, kai gali mylėti. Ši spalva valo smegenis nuo blogų minčių, reguliuoja cukraus kiekį kraujyje, skatina laimės hormonų gamybą, padeda išlipti iš blogos nuotaikos.

PowerPoint Presentation:

geltona Žmonės, mėgstantys geltoną spalvą – individualistai, turintys nuomonę apie viską. Jiems viskas gerai, jei patys yra atsakingi už savo veiklą. Linksmi, mėgstantys bendrauti, optimistai. Jei geltona spalva nepatinka, žmogus jaučiasi neįvertintas, nesaugus (tada jis greičiausiai turi problemų su skrandžiu). Patartina kvėpuoti geltona spalva, sutelkiant dėmesį į skrandį.

PowerPoint Presentation:

žydra Žydrą spalvą mėgsta meniškos prigimties, subtilūs žmonės. Bet kurioje situacijoje jie diplomatiškai apeina problemas, niekada nepyksta, juos domina intelektualūs dalykai. Tai tolerancijos, komunikabilumo spalva. Jei laukia svarbus posėdis, jums padės žydros spalvos rūbas. Jei kosit ar skauda gerklę – padės žydras šalikėlis. Ši spalva taip pat ramina nervus, mažina jautrumą.

PowerPoint Presentation:

žalia Žalią spalvą mėgsta mylintys, empatiški žmonės. Į juos visi kreipiasi patarimų. Kai pavargsta širdis, atsipalaiduoti padės žalia spalva.

PowerPoint Presentation:

raudona Tai revoliucijos, persitvarkymo, pokyčių, provokavimo spalva. Raudoną spalvą pamilstame, kai norime pokyčių.

PowerPoint Presentation:

rožinė Rožinę spalvą mėgsta idealistai, į viską žiūrintys pro Rožinius akinius ir viską matantys rožine spalva. Jei turite problemų, užsidėkite rožinius akinius...

PowerPoint Presentation:

violetinė Mėgstantiems violetinę spalvą labai svarbus dvasinis gyvenimas. Jie kupini altruizmo, gali už kitus nudirbti visus darbus. Jei skauda sąnarius ar inkstus, padės violetinė spalva. Jei turite daug darbo ir nė lašo jėgų, ieškokite violetinės spalvos...

PowerPoint Presentation:

balta Jei žmogus mėgsta baltą spalvą, vadinasi jis visapusiškai save realizuoja ir yra darnoj ir su savim, ir su aplinkiniais.

PowerPoint Presentation:

Bet jei žmogus mėgsta juodą spalvą, gali būti, kad jis yra susipykęs pats su savimi... Juoda spalva – streso, susipynusių jausmų, neramių minčių, įtampos, atsiribojimo, nuovargio spalva. Juodai apsirengęs žmogus trokšta saugumo, nori išlaikyti atstumą nuo kitų, sukaupti vidinės energijos.

PowerPoint Presentation:

Bet už lango pavasaris ! Tiek daug nuostabių spalvų ! Džiaukitės jomis ir nesipykite su savimi !

PowerPoint Presentation:

pabaiga