aşk

Views:
 
Category: Others/ Misc
     
 

Presentation Description

No description available.

Comments

Presentation Transcript

Slide 1: 

VIDEOMUZ ASK SIIRLERIDIR…. IYI SEYIRLER DILERIM YAPIMCI: BARIS MERT

Slide 3: 

Bu Nasil AskGönlünün ipine,hasret ununu, seriyorsun,bu nasil ask sevdigim? Sasirmissin düsmanini,dostunu, yeriyorsun,bu nasil ask sevdigim? Savurmadin yüreginin külünü, açtirmadin gül yüzünün tülünü, ben dururken,baska bagin gülünü, deriyorsun,bu nasil ask sevdigim?Nefret denilmez mi bunun adina, doymuyorsun zulmetinin tadina, beni aglattikça,sen muradina, eriyorsun,bu nasil ask sevdigim?

Slide 4: 

Sensizlige isyani, baslatan gözlerimdenDökülen yaslarimi, silmek için gel n’olur.Sabir tasi olsaydi, inan çoktan çatlardiHasretinden ne çektim, bilmek için gel n’olur… Sonsuz mu bu geceler, neden geçmez bilememÇektigim izdirabi, düsmanima dilemem.Imkani yok bir tanem, artik sensiz gülememYüregimde aciyi, bölmek için gel n’olur… Geçti koca bir ömür, iste son nefesteyimDuyarsa gelir diye, hâla o hevesteyim.Biten ömre yanmamda, senden en son istegimHiç olmazsa namaz'im, kilmak için gel n’olur… GEL NE OLUR!

Slide 5: 

Aklima geldigi gibi yazdim seniDüsünmeye vaktim olmadiGönlümden geldigince sevdim seniSeni yorumlamaya vaktim olmadiAklimin en ücra kösesinden çikip geldin hayatimaYardima muhtaç ama ummadigim zamanda Yazdim seni bos kagitlara duvarla... kalbimeAklima geldigi gibi yazdim seniZamansiz gittin hayatimdan zamansiz terkettin beniEllerim sahibini bulmusken yalniz kaldiVe gidisini yazdim seni yazdigim sayfalarin arkasinaAklima geldigi gibi yazdim gidisini Aklima Geldigi Gibi Yazdim Seni

Slide 6: 

IZLEDIGINIZ IÇIN… TESEKKÜRLER!

authorStream Live Help