Інтегрований проект

Views:
 
Category: Entertainment
     
 

Presentation Description

No description available.

Comments

Presentation Transcript

Майстер виробничого навчання Климчук В.О. та класний керівник та викладач ІТ Пронюшкіна В.В. повідомляють, що в групі №23 (професія “Електрогазозварювальник” ) в листопаді 2011 року стартував учнівський інтегрований проект “Впровадження ІТ у викладання уроків виробничого навчання ”:

Майстер виробничого навчання Климчук В.О. та класний керівник та викладач ІТ Пронюшкіна В.В. повідомляють, що в групі №23 (професія “Електрогазозварювальник” ) в листопаді 2011 року стартував учнівський інтегрований проект “Впровадження ІТ у викладання уроків виробничого навчання ” Увага!

Мета проекту::

Мета проекту: Навчитися використовувати сучасні засоби пошуку інформації (джерела Internet ); надавати та опрацьовувати здобуті знання з професії в презентабельному вигляді (комп ` ютерні презентації та публікації); захищати свої проекти перед аудіторією.

Етапи виконання завдань проекту:

Етапи виконання завдань проекту 1-й тиждень – визначення теми з виробничого навчання, пошук матеріалу з різних джерел. 2-й тиждень – створення шаблону майбутньої презентації або публікації. 3-й тиждень – опрацювання знайденої інформації за допомогою комп'ютерної програми MS Power Point або MS Publisher . 4-й тиждень - консультації з фахівцями педагогами щодо правильності, повноти та форм подання інформації. Підготовка до захисту проектів. 5-й тиждень – Захист учнівських проектів, підведення підсумків.

Захист проектів відбудеться 16 грудня 2011 року в рамках тижня професій. БАЖАЄМО УСПІХІВ!!!:

Захист проектів відбудеться 16 грудня 2011 року в рамках тижня професій. БАЖАЄМО УСПІХІВ!!!

authorStream Live Help