Bayrampaşa "Bosch Servisi" 0212_509.89.66_/,Bosch,buzdolabı,çamaşır,

Views:
 
Category: Entertainment
     
 

Presentation Description

Bayrampaşa | Bosch Servisi | _0212_509.89.66_ Bayrampaşa Bosch ,buzdolabı ,servisi, Bayrampaşa Bosch ,çamaşır ,makinası ,servisi, Bayrampaşa Bosch ,bulaşık makinası servisi, Bayrampaşa Bosch ,kombi ,servisi, Bayrampaşa Bosch ,fırın ,servisi, Bayrampaşa Bosch klima servisi, klima montajı, klima gaz dolum, Bayrampaşa Beyaz eşya arızalarında mutlaka uzman, işini bilen usta ve

Comments

Presentation Transcript

Bayrampaşa Bosch servisi , Bayrampaşa,Bosch ,Buzdolabı ,Çamaşır Makinası, Bulaşık Makinası, Servisi, :

Bayrampaşa Bosch servisi , Bayrampaşa, Bosch ,Buzdolabı ,Çamaşır Makinası , Bulaşık Makinası , Servisi, 0212 421 27 65

Slide 2:

Bayrampaşa Bosch Servisi Bayrampaşa Bosch buzdolabı servisi, Bayrampaşa Bosch çamaşır makinası servisi, Bayrampaşa Bosch bulaşık makinası servisi, Bayrampaşa Bosch fırın servisi, Beyaz eşya arızalarında mutlaka uzman, işini bilen usta ve servislere müracaat ederek yardım alınır.

Slide 3:

Buzdolabı çalışmıyor ya da soğutmuyor ise : Buzdolabı çalışmıyor ise cihazın elektrik bağlantılarını, bağlı olduğu sigortayı kontrol edin. Buzdolabı soğutmuyor ise ; Buzdolabının kapı fitilleri yıpranmış, eskimiş olablilir ve ısı kaybına neden oluyordu. Değiştirmek gerekir. Soğutucu dolaplar sistem içindeki gaz yoluyla soğutma yaparlar. Cihazerhangi yolla meydana gelen gaz eksilmesi ya da kaçakları cihazın işlevini yerine getirmesini engeller. Kaçağın neden gerçekleştiği bulunup arıza gidrilerek gaz yüklemesi yapılmalıdır. Buzlukta karlanma var ise; Buzluk bölmesinin mıknatıslı kapak fitili yıpranmıştır değiştirdiğinizde buzluk işlevini doğru yapmaya başlayacaktır.

authorStream Live Help