Звіт голови Васильківської районної ради

Views:
 
     
 

Presentation Description

No description available.

Comments

Presentation Transcript

Slide 1:

Звіт голови Васильківської районної ради VI скликання про роботу за перше півріччя 2011 року 25.07.2011

Slide 2:

Ставши депутатом Васильківської районної ради VI скликання, а згодом і очоливши районну раду Олег Володимирович Мазепа визначив для себе найболючіші проблеми, які накопичились в районі, та намітив шляхи їхнього розв’язання. На що потрібно звернути увагу в першу чергу? Це підказують мешканці району, які приходять на прийом до Олега Володимировича. Протягом цього року на особистому прийомі О.В.Мазепою прийнято більше 200 громадян району і міста. Завдяки тісній взаємодії органів виконавчої влади і місцевого самоврядування вдалося забезпечити контроль за втіленням у життя програми соціально – економічного розвитку району. Зокрема, стабільно працюють такі галузі, як освіта та охорона здоров’я. Завершено комп ’ ютерізацію та підключення до мережі Інтернет шкіл району.

Голова ради приділяє значну увагу питанню розвитку фізичної культури і спорту,матеріально-технічної бази, приймає активну участь в проведенні спортивних змагань не тільки місцевого значення, а і обласного. Мазепа О.В. проводить активну роботу по популяризації здорового способу життя та залученню до систематичних занять фізичною культурою і спортом значної частини сільського населення, що в свою чергу знижує захворюваність, укріпляє трудову дисципліну на виробництві, призводить до зменшення правопорушень та шкідливих звичок серед неповнолітніх. :

Голова ради приділяє значну увагу питанню розвитку фізичної культури і спорту,матеріально-технічної бази, приймає активну участь в проведенні спортивних змагань не тільки місцевого значення, а і обласного. Мазепа О.В. проводить активну роботу по популяризації здорового способу життя та залученню до систематичних занять фізичною культурою і спортом значної частини сільського населення, що в свою чергу знижує захворюваність, укріпляє трудову дисципліну на виробництві, призводить до зменшення правопорушень та шкідливих звичок серед неповнолітніх.

Кожного року Васильківська районна рада спільно з депутатами ради та Васильківською районною державною адміністрацією організовують пришкільні табори, які привітно зустрічають школярів. Це діти, насамперед, пільгових категорій: діти-сироти і діти, позбавлені батьківського піклування, діти-інваліди; постраждалі від аварії на ЧАЕС, діти з багатодітних і малозабезпечених сімей, талановиті та обдаровані діти. Вони з радістю гостюють у таких відпочинкових закладах, так як тут не потрібно сидіти на уроках, робити домашні завдання і вести щоденники. Перед ними відкривається світ цікавих ігор, тренінгів, вікторин, майстер-класів, поїздок, вони мають можливість поспілкуватися з однолітками, а також віднайти нових друзів. Кожен оздоровчий табір працює за окремо складеним планом роботи, адже, крім занять, діти мають можливість відвідати музеї, побувати в екскурсійних подорожах історичними місцями не лише району, а й області, регіонів України та за її межами, у туристичних походах. :

Кожного року Васильківська районна рада спільно з депутатами ради та Васильківською районною державною адміністрацією організовують пришкільні табори, які привітно зустрічають школярів. Це діти, насамперед, пільгових категорій: діти-сироти і діти, позбавлені батьківського піклування, діти-інваліди; постраждалі від аварії на ЧАЕС, діти з багатодітних і малозабезпечених сімей, талановиті та обдаровані діти. Вони з радістю гостюють у таких відпочинкових закладах, так як тут не потрібно сидіти на уроках, робити домашні завдання і вести щоденники. Перед ними відкривається світ цікавих ігор, тренінгів, вікторин, майстер-класів, поїздок, вони мають можливість поспілкуватися з однолітками, а також віднайти нових друзів. Кожен оздоровчий табір працює за окремо складеним планом роботи, адже, крім занять, діти мають можливість відвідати музеї, побувати в екскурсійних подорожах історичними місцями не лише району, а й області, регіонів України та за її межами, у туристичних походах.

Slide 5:

На початку літа 162 дитини Васильківщини вирушили відпочивати на базу відпочинку «Славутич» , яка знаходиться в м. Татарбунари Одеської області. Зокрема, це учні дитячого будинку " Горобинка " смт Гребінки, Гребінківської ЗОШ I - Ш ст., Гребінківської гімназії, Глевахівської ЗОШ I - Ш ст., Великосолтанівської ЗОШ I - Ш ст , Калинівських ЗОШ I - Ш ст. № 1 та № 2, Кожухівської ЗОШ I - Ш ст., Ковалівської гімназії, Митницької ЗОШ I - Ш ст., Малосолтанівської ЗОШ I - Ш ст., Путрівської ЗОШ I - Ш ст., Плесецької ЗОШ I - Ш ст., Погребівської ЗОШ I - Ш ст. та Устимівської ЗОШ I - Ш ст.. З метою забезпечення розвитку сфери охорони здоров’я Мазепа О.В. ініціював реструктуризацію мережі закладів первинної медико-санітарної допомоги в Васильківському районі із введенням фельдшерсько-акушерських пунктів до складу сільських лікарських амбулаторій як структурних підрозділів. Також великий акцент голова ради ставить на поліпшення спеціалізованої, швидкої та невідкладної медичної допомоги, що надається сільському населенню, шляхом оснащення лікувально-профілактичних закладів сучасним лікувально-діагностичним обладнанням та спеціальними автотранспортними засобами. Олег Володимирович відмітив, що завершується ремонт приміщення управління АПР, передбачено ремонт приміщення управління ПСЗН, розпочато будівництво внутр. туалету у Гребінківській ЗОШ, передбачене створення 3-х НВК, найближчим часом розпочнеться газифікація с. Гвоздів , ведуться роботи по підготовці до пере захоронення останків двох екіпажів БД-3ф та будівництва меморіалу в с. Перевіз, проводиться оздоровлення дітей шкільного віку на березі Чорного моря. Виходячи з пріоритетних напрямків розвитку села, важливе місце відводиться залученню інвестицій в агропромисловий комплекс району. На Васильківщині сільськогосподарські тварини вирощуються у 15 господарствах, з них велика рогата худоба - у 8, в тому числі корови – у 7. Свиней утримують 7 господарствах, птицю – 5 підприємств. Позитивна динаміка спостерігається в галузі свинарства. У 2010-2011 роках році поголів'я свиней збільшилось на 1762 голови (72%), у сільгосппідприємствах – на 1762 голови (72 %). Обсяги виробництва молока у 2010-2011 роках склали 15,9 тис.тонн ., питома вага приватного сектору в загальних обсягах виробництва молока становить 65,6 % (10,4 тис. тонн). Середня врожайність зернових на Васильківщині більша, ніж у минулому році – 25 центнерів з гектара. Згідно оперативних даних у Київській області середня врожайність зернових культур наразі становить 25 центнерів з гектара, що на 2 центнери більше минулорічного показника.

Slide 6:

За словами голови Васильківської районної ради VI скликання Олега Володимировича Мазепи, такого показника вдалося досягнути, незважаючи на важкі погодні умови в районі та в області в цілому. «Це реальні дані із господарств, – зазначив він. – І хоча прогнози показують, що дощі йдуть майже щодня, у сухі дні комбайни на полях Васильківщини працюють від роси і до роси». Як повідомив Мазепа О.В., районна рада влада має намір долучитися до розробки законодавства у сфері агропромислового комплексу. «Ми зберемо пропозиції з сільськогосподарських підприємств району, для того, щоб до наступної посівної кампанії вирішити усі проблемні питання в законодавстві, – заявив він. – Щоб повноцінно працювало і управління агропромислового комплексу, і взагалі аграрна промисловість країни, не обійтися від пропозицій та ініціативи знизу, від самих господарств». Зокрема, влада Васильківського району планує порушити питання законодавчого збалансування посівів різних культур в межах одного господарства. «На певну площу мають бути визначені відсоткові норми для різних культур, це відома практика розвинутих країн, – зазначив Олег Володимирович. – Адже сьогодні більшість господарств, прагнучи вигоди, сіють лише окремі культури, а потім самі ж страждають він неврожаю. А збалансованість посівів зменшує ризики самих виробників». Також голова районної ради наголосив на необхідності формування районних ресурсів продовольчого зерна та інших культур, які б забезпечили населення продовольством до початку збору урожаю наступного року. Олег Володимирович впевнено заявив про намір районної влади змінити формат стосунків із сільськими радами, підняти роль сільських голів незалежно від того, під яким прапором вони обиралися. Сільські ради беруть безпосередньо участь у вирішенні всіх проблемних питань, у тому числі й щодо формування районного та сільських бюджетів, розподілу коштів. В свою чергу не забуває голова ради Мазепа О.В. про духовні цінності. Завдяки його підтримці, в населених пунктах Васильківщини встановлено православні хрести.

Slide 7:

Головна мета – щоб усе цінне й конструктивне спрацювало на користь кожного жителя Васильківщини! Олег МАЗЕПА

authorStream Live Help