ФАСТ-ФУД

Views:
 
Category: Entertainment
     
 

Presentation Description

Дарина Єлецька

Comments

Presentation Transcript

Дякую за увагу!:

ФАСТ-ФУД – ЗАГРОЗА НАЦ ІЇ

Дякую за увагу!:

Харчування-запорука здоров ’ я Аби своє життя розумно проживати , Слід два важливі правила постійно пам'ятати : Ніж їсти , що завгодно – побудь голодним ти.Ніж бути з кепським другом побудь на самоті . О.Хайям

Дякую за увагу!:

Історія винекнення фаст-фуду Фаст-фуд як індустрія виник у 1920-і роки в Америці . До цього часу американці воліли готувати їжу самостійно вдома , але зі стрімким промисловим зростанням і розвитком автомобілебудування в країні у них не вистачало часу на готування . Тут і з’явилися перші ресторани , що торгують фаст-фудом . Піонером у цій галузі стала компанія « Білий замок» ( White Castle), яка відкрилася в 1921 році в Канзасі . Фірмовою стравою « Білого замку» були гамбургери , які на той час для американців були дивиною .

Дякую за увагу!:

Історія винекнення фаст-фуду Наприкінці 1940-х років у « Білого замку» почали з’являтися конкуренти . Найсерйознішим з них виявилася молода компанія «Макдональдс». Починалося все дуже скромно: два брати Дік і Мак Макдональдс, що торгували в невеликому ресторані барбекю, вирішили переключитися на випуск гамбургерів . У 1948 році їм це вдалося , причому доходи різко зросли .

Дякую за увагу!:

Популярність фаст-фуду Серед підлітків , основних споживачів « швидкої їжі », панує мода на фаст-фуди . Починається така мода з доступної ціни та економії часу. Фаст-фуди є привабливими , бо весь час залучають різні лотереї та акції . Сьогодні це вже певна субкультура. І дуже добре, що в шкільних програмах є спеціальні розділи , які пояснюють шкідливість цих речей.

Дякую за увагу!:

Чи шкідливий фаст-фуд насправді ?

Дякую за увагу!:

Чи шкідливий фаст-фуд насправді ? Систематичне вживання їжі швидкого харчування викликає порушення обміну речовин . Адже ці продукти практично не містять вітамінів і харчових волокон, рівень холестерину в них зашкалює , а про нормальний баланс білків , жирів та вуглеводів взагалі можна не згадувати .

Дякую за увагу!:

Що являє собою продукція Макдональдс? А ось що : Булка – штучний покращував тіста , глютен , аскорбінова кислота Кетчуп – крохмаль , натуральний ароматизатор Солоний огірок – натрію бензоат Сир – солі розплавлювачі , барвники харчові Пиріжки – крохмаль , глюкоза, фарбник буряковий , лимонна кислота, емульгатор , бікарбонат натрію , лимонне масло Соус Біг мак – емульгатор , консервант Полуничний сироп для коктейлю – полуничний ароматизатор , фарбник , консервант, лимонна кислота Соус Барбекю – модифікований крохмаль , стабілізатор , ароматизатор Соус кисло-солодкий – модифікований крохмаль , стабілізатор

Дякую за увагу!:

1. Не їжте фаст-фуд частіше одного разу на тиждень . А бажано не їсти взагалі . 2 . Найнебезпечніше для здоров’я жирні й висококалорійні страви ( картопля фрі , гамбургери , солодка газована вода). 3 . Якщо вдень ви їли фаст-фуд , ввечері обов’язково потрібно поїсти нормально. Не варто йти в ресторан швидкого харчування на голодний шлунок .

Дякую за увагу!:

Отруйний коктейль. Шкідливість солодких газованих напоїв

Дякую за увагу!:

Отруйний коктейль. Шкідливість солодких газованих напоїв Кока-кола, пепсі-кола , лимонад, солодкі газовані напої дуже любить сучасна молодь. Багато ми чуємо негативного про ці напої , хоча по суті не знаємо , чи то правда, що вони шкідливі , а якщо й шкідливі , то наскільки ?

Дякую за увагу!:

Лимонади, кока-кола – це прямий шлях до ожиріння !!!

Дякую за увагу!:

Що буде з вашим тілом , якщо ви вип’єте Кока-колу? Через 10 хвилин . 10 чайних ложок цукру ―ударять‖ по вашій системі ( це щоденна рекомендована норма). Вас не тягне рвати , бо фосфорна кислота пригнічує дію цукру . Через 20 хвилин . Відбудеться стрибок інсуліну в крові . Печінка перетворює весь цукор в жири . Через 40 хвилин . Поглинання кофеїну завершено. Ваші зіниці розширяться.Кров‘яний тиск збільшиться , тому що печінка викидає більше цукру в кров . Через 45 хвилин . Ваше тіло збільшить виробництво гормону дофаміну , стимулюючого центр задоволення мозку . Такий же принцип дії в героїну . Більш ніж через півтори години . Ви стаєте дратівливим або млявим . Вся вода, що містить в кока-колі , виводиться через сечу.

Дякую за увагу!:

Газована вода має несприятливий вплив на здоров‘я людини , а саме : Надмірна вага та ожиріння Згубний вплив на нирки Руйнування зубів Згубний вплив на печінку Хвороба Альцгеймера Гіпоглікемія Зниження рівня калію в крові Крихкість кісток і ризик розвитку остеопорозу Відсутність поживної цінності Підвищення артеріального тиску Зневоднення організму

Дякую за увагу!:

Як часто Ви вживаєте фаст-фуд?

Дякую за увагу!:

Чому ви вживаете фаст-фуд?

Дякую за увагу!:

Ви готові змінити свій раціон ?

Дякую за увагу!:

Піклуватись про свое здоров`я потрібно всім ?

Дякую за увагу!:

Яку їжу ви найбільше вживаете під час сесії ?

Дякую за увагу!:

Вибір за вами!!!

Дякую за увагу!:

Дякую за увагу!