Десять заповідей для батьків майбутнього першокласника

Views:
 
Category: Education
     
 

Presentation Description

No description available.

Comments

Presentation Transcript

БАЖАЮ УСПІХІВ!:

Десять заповідей для батьків майбутнього першокласника

БАЖАЮ УСПІХІВ!:

Починайте " забувати " про те, що ваша дитина маленька . Давайте їй посильну роботу вдома , визначте коло її обов'язків . Зробіть це м'яко : " який ти в нас уже великий, ми навіть можемо довірити тобі помити посуд".

БАЖАЮ УСПІХІВ!:

Визначте загальні інтереси . Це можуть бути як пізнавальні інтереси ( улюблені мультфільми , казки , ігри ), так і життєві ( обговорення сімейних проблем).

БАЖАЮ УСПІХІВ!:

Залучайте дитину до економічних проблем родини . Поступово привчайте порівнювати ціни , орієнтуватися в сімейному бюджеті ( наприклад , дайте гроші на хліб і на морозиво , коментуючи суму на той і на інший продукт).

БАЖАЮ УСПІХІВ!:

Не лайте, а тим більше - не ображайте дитини в присутності сторонніх . Поважайте почуття й думки дитини . На скарги з боку навколишніх , навіть учителя або вихователя , відповідайте : " Спасибі , ми обов'язково поговоримо на цю тему".

БАЖАЮ УСПІХІВ!:

Навчіть дитину ділитися своїми проблемами. Обговорюйте з нею конфліктні ситуації , що виникли з однолітками і дорослими . Щиро цікавтеся її думкою, тільки так ви зможете сформувати в неї правильну життєву позицію .

БАЖАЮ УСПІХІВ!:

Постійно говоріть з дитиною . Розвиток мовлення - запорука гарного навчання . Були в театрі (цирку, кіно ) - нехай розповість , що більше всього подобалося . Слухайте уважно , ставте запитання , щоб дитина почувала , що це вам цікаво .

БАЖАЮ УСПІХІВ!:

Відповідайте на кожне запитання дитини . Тільки в цьому випадку її пізнавальний інтерес ніколи не вгасне .

БАЖАЮ УСПІХІВ!:

Постарайтеся хоч іноді дивитися на світ очима вашої дитини . Бачити світ очима іншого - основа для взаєморозуміння .

БАЖАЮ УСПІХІВ!:

Частіше хваліть вашу дитину . На скарги про те, що щось не виходить , відповідайте : " Вийде обов'язково , тільки потрібно ще раз спробувати ". Формуйте високий рівень домагань . І самі вірте , що ваша дитина може все, потрібно тільки допомогти . Хваліть словом, усмішкою , ласкою й ніжністю .

БАЖАЮ УСПІХІВ!:

Не будуйте ваші взаємини з дитиною на заборонах . Погодьтеся , що вони не завжди розумні . Завжди пояснюйте причини ваших вимог , якщо можливо , запропонуйте альтернативу. Повага до дитини зараз - фундамент шанобливого ставлення до вас тепер і в майбутньому .

БАЖАЮ УСПІХІВ!:

БАЖАЮ УСПІХІВ!