Соціологічне дослідження

Views:
 
Category: Entertainment
     
 

Presentation Description

No description available.

Comments

Presentation Transcript

Слайд 41:

“РівЕНЬ СВІДОМОСТІ МЕШКАНЦІВ м.Львова щодо поводження з тваринами” Червень, 2015 Проект фінансується Європейським Союзом

Слайд 41:

Програма фінансується Європейським Союзом

Слайд 41:

3 Мета дослідження : визначити рівень свідомості мешканців м. Львова щодо поводження із тваринами . Коротка інформація про дослідження: Час проведення Місто Метод дослідження Кількість учасників Характеристики відбору 5-18 червня 2015 Львів Cтандартизоване інтервю обличчям до обличчя 800 Населення м. Львова старше 18 р . Вибірка репрезентативна за віком і статтю, похибка не перевищує +/-3% Методологія

Слайд 41:

Розділ 1 ЛКП “ЛЕВ”

Слайд 41:

ЛКП “ЛЕВ” N=305 Лише третина мешканців Львова, знає, про спеціалізоване ЛКП “ЛЕВ” по роботі із тваринами. Та й ті невірно поінформовані про його функції.

Слайд 41:

ЛКП “ЛЕВ” Більшість Львів ’ ян , яким відомо про роботу ЛКП оцінюють її позитивно.

Слайд 41:

Розділ 2 ЖОРСТОКЕ ПОВОДЖЕННЯ

Слайд 41:

Жорстоке поводження ЗМІ приділяють доволі багато уваги питанням жорстокого поводження із тваринами, і привертають увагу громадськості до цієї проблеми.

Слайд 41:

Жорстоке поводження Найбільш масово у Львові фіксуються випадки покидання тварин, недостатнє харчування та утримання у поганих умовах. Інші випадки, хоч і мають місце, але зустрічали їх рідко Отруєння тварин, які є поширеними у багатьох містах, для Львова рідкість

Слайд 41:

Жорстоке поводження

Слайд 41:

Жорстоке поводження 40-50% опитаних не бачать змін щодо числа випадків жорстокого поводження з тваринами у місті. Однак , тенденція змін має вочевидь позитивний характер, оскільки 20-30% фіксують деяке зменшення даних випадків по більшості ситуацій. У той же час економічна криза, вочевидь, призвела до того, що тварин стали частіше викидати на вулицю, недогодовувати та утримувати в поганих умовах.

Слайд 41:

Жорстоке поводження Більшість львів'ян не знають, куди звертатись у випадку фіксації жорстокого поводження з тваринами Правильну відповідь дав лише кожен шостий опитуваний! У таких випадках слід звертатись до МІЛІЦІЇ!

Слайд 41:

Розділ 3 Благодійність і милосердя

Слайд 41:

Благодійність і милосердя Майже половина львів'ян готова тим чи іншим чином турбуватись про безпритульних тварин!

Слайд 41:

Благодійність і милосердя Допомагати, мешканці готові переважно матеріально – грошима, продуктами та речами. Важливою, є ініціатива доглядати за тваринами на вулиці. Тоді вони могли б комфортно жити у місті, а не у притулках.

Слайд 41:

Благодійність і милосердя N=5 2 7,7% опитаних львів'ян хотіли б найближчим часом завести пса чи кота. При цьому 6% - готові взяти безпритульну тварину, й понад половина з них не відмовить у домі дорослій особині

Слайд 41:

Благодійність і милосердя Ці цифри свідчать про милосердне ставлення львів'ян до безпритульних тварин. Майже 80% опитаних вважають , що в ійна не привід забувати про допомогу братам нашим меншим.

Слайд 41:

Розділ 4 Стерилізація

Слайд 41:

Стерилізація Як бачимо львів'яни позитивно ставляться до стерилізації безпритульних тварин (за - 84%). Відносно домашніх тварин підтримка менша (56%). А серед власників котів і собак вона зовсім невисока (36%).

Слайд 41:

Розділ 5 Факультативи у школах

Слайд 41:

Факультативи у школах Більшість львів'ян не мають нічого проти введення факультативів щодо співжиття із тваринами. Доволі прихильно прийнято навіть курс щодо програми стерилізації тварин (за - 74%, проти - 12%)

Слайд 41:

Розділ 6 Правила вигулу і прибирання

Слайд 41:

Правила вигулу і прибирання Львів'яни констатують масове порушення правил вигулу домашніх тварин без повідка, намордника, та в невідповідних місцях. Понад чверть з опитаних, бачить загрозу покусів .

Слайд 41:

Правила вигулу і прибирання

Слайд 41:

Правила вигулу і прибирання 50-70% опитаних не бачать змін у числі випадків порушення правил вигулу тварин. Однак , тенденція змін має вочевидь позитивний характер, оскільки 20-30% фіксують деяке зменшення даних випадків по більшості ситуацій. Найменше зрушила з місця ситуація з вигулом собак у невідповідних місцях.

Слайд 41:

Правила вигулу і прибирання Більшість львів'ян не схвалюють відвідування власниками публічних місць із їхніми улюбленцями. Не рятує ситуацію навіть те, що собака може бути маленькою.

Слайд 41:

Правила вигулу і прибирання Львів'яни констатують відсутність культури власників собак прибирати фекалії. Більш того, 11% відзначили, що ситуація погіршується, 9% - покращується, 72% - не помітили змін.

Слайд 41:

Правила вигулу і прибирання Власники собак, яких звинувачують у порушенні правил вигулу і не прибиранні фекалій апелюють до відсутності потрібної інфраструктури і засобів. N= 143

Слайд 41:

Правила вигулу і прибирання Тож, власники собак, як і інші мешканці міста зацікавлені у створенні спеціальних вигульних майданчиків для собак.

Слайд 41:

Розділ 7 Покуси

Слайд 41:

Покуси N= 34 Близько 4% дорослих львів'ян постраждали від покусів за останні 2 роки у місті. Проте, головним винуватцем цих інцидентів були ДОМАШНІ тварини, а не БЕЗПРИТУЛЬНІ!

Слайд 41:

Покуси N= 38 Близько 5% львів'ян стали свідками покусів дітей за останні 2 роки у місті. Переважно кусали домашні тварини, але у кожній четвертій ситуації фігурували і безпритульні.

Слайд 41:

Покуси Більшість львів'ян вважають, що частка покусів собаками у місті знизилась. Ще третина не помітила змін.

Слайд 41:

Розділ 8 Послуги для тварин

Слайд 41:

Послуги для тварин: Притулок Тотальна більшість дорослого населення Львова вважає, що нам потрібен муніципальний притулок для тварин.

Слайд 41:

Послуги для тварин: Готель Готелю для тварин потребує близько 16% львів'ян, однак за ринково обґрунтованої ціни по кишені він буде лише для 3,5% мешканців.

Слайд 41:

Послуги для тварин: Поховання Похованням тварин у Львові займається ЛКП “ЛЕВ”. Однак більшість власників тварин, не знають цього і роблять незаконні поховання. При цьому, лише 21% власників потребують послуг міського крематорію для тварин.

Слайд 41:

Послуги для тварин:Реєстрація N= 290 (власники котів і собак ) Менше половини власників котів і собак турбуються про те, щоб їх тварина не загубилась. Готові зареєструвати тварину 54% власників собак і 41% - власників котів. Якщо вартість реєстрації становитиме 50 грн., 90% зацікавлених у реєстрації власників котів і собак будуть готові їх сплатити.

Слайд 41:

Послуги для тварин: Пропозиції

Слайд 41:

Послуги для тварин: Пропозиції

Слайд 41:

41 ДЯКУЄМО ЗА УВАГУ ! Адреса: Телефон: Факс: E- mail : Україна, 79000, м. Львів, вул. Січових Стрільців, 4, оф.33 +38 0 67 60 88 99 7 +38 0322 61 00 47 socioinform @ gmail . com Український центр вивчення громадської думки "СОЦІОІНФОРМ"

authorStream Live Help