prezentacia-anglictina-pre-zaciatocnikov

Views:
 
Category: Education
     
 

Presentation Description

Ak s angličtinou ešte len začínaš, tak je potrebné, aby si si dal na určité chyby pozor a vyhol sa im. Tu sa dozvieš 3 chyby, ktoré robia začiatočníci, keď sa učia angličtinu.

Comments

Presentation Transcript

Angličtina pre začiatočníkov:

Angličtina pre začiatočníkov 3 CHYBY, NA KTORÉ SI TREBA DAŤ POZOR

Ak s angličtinou ešte len začínaš, tak je potrebné, aby si si dal na určité chyby pozor a vyhol sa im. Tu sa dozvieš 3 chyby, ktoré robia začiatočníci, keď sa učia angličtinu.:

Ak s angličtinou ešte len začínaš, tak je potrebné, aby si si dal na určité chyby pozor a vyhol sa im. Tu sa dozvieš 3 chyby , ktoré robia začiatočníci, keď sa učia angličtinu.

Chyba #1 – Učíš sa príliš veľa gramatiky Ak sa budeš ako začiatočník učiť príliš veľa anglickej gramatiky, stane sa z teba večný začiatočník. Potrebuješ hlavne rozvíjať ostatné časti jazyka. Rozprávanie, porozumenie…:

Chyba #1 – Učíš sa príliš veľa gramatiky Ak sa budeš ako začiatočník učiť príliš veľa anglickej gramatiky, stane sa z teba večný začiatočník. Potrebuješ hlavne rozvíjať ostatné časti jazyka. Rozprávanie, porozumenie…

Chyba #2 – Neustále sa učíš ďalšie a ďalšie slovíčka Pokiaľ pri učení angličtiny zostávaš iba pri slovíčkach, tak sa ti stane niečo podobné ako pri gramatike. Budeš síce vedieť obrovské množstvo toho, čo si sa naučil, no nebudeš to vedieť použiť v praxi.:

Chyba #2 – Neustále sa učíš ďalšie a ďalšie slovíčka Pokiaľ pri učení angličtiny zostávaš iba pri slovíčkach, tak sa ti stane niečo podobné ako pri gramatike. Budeš síce vedieť obrovské množstvo toho, čo si sa naučil, no nebudeš to vedieť použiť v praxi.

Chyba # 3 – Kurzy angličtiny pre začiatočníkov? Tvoja pamäť je úžasná, uč sa podľa princípov pamäte! Nie proti nej, ako sa to robí v škole… :

Chyba # 3 – Kurzy  angličtiny pre začiatočníkov? Tvoja pamäť je úžasná, uč sa podľa princípov pamäte! Nie proti nej, ako sa to robí v škole…

Ak sa ti páčil tento krátky návod, tak si prečítaj celý článok Angličtina pre začiatočníkov, kde sa dozvieš aj to, aké sú princípy pamäte pre naučenie angličtiny.:

Ak sa ti páčil tento krátky návod, tak si prečítaj celý článok Angličtina pre začiatočníkov , kde sa dozvieš aj to, aké sú princípy pamäte pre naučenie angličtiny.

authorStream Live Help