еко звіт 2017

Views:
 
Category: Entertainment
     
 

Presentation Description

No description available.

Comments

Presentation Transcript

Презентация PowerPoint:

Екологічний стан с. Хряцька ” Хряцьківського НВК

Презентация PowerPoint:

Мабуть , найбільшу насолоду і радість , найпалкішу любов до рідного краю, до життя викликає природа. З дитячих років ми звикаємо до навколишнього матеріального світу . Любимо бувати в лісі , полі . Дивимось на квіти , дерева. Радіємо спілкуванню з природою, милуємось її красою. Шепіт голубої води, зелених дібров , спів дзвінкоголосих пташок , запах і різноманіття квітів - усе це дорога серцю ні з чим не зрівняна природа планети Земля.

Презентация PowerPoint:

Відкриті сміттєзвалища стають осередком розмноження пацюків, мух, бактерій. До негативних наслідків цього явища належить і рознесені сміття вітром, забруднення ґрунтових вод, необхідність відведення все нових і нових площ під звалище, не приємний запах і вигляд цих місць.

Презентация PowerPoint:

Наше селище має своє сміттєзвалище , але несанкціонованих сміттєзвалищ дуже багато. Учні нашої школи вносять свій посильний вклад. Ми проводимо рейди «Чисте довкілля», намагаємось показати дорослим що наше чисте оточення залежить від нас самих . Рейди « Чисте довкілля»

Презентация PowerPoint:

Акція: «Посади дерево»

Презентация PowerPoint:

Щороку учні нашої школи беруть участь у різних позакласних заходах через, які в них виховується любов до природи та навколишнього середовища, змінюється ставлення учнів до природи взагалі : Весняні гості Позакласні заходи

Презентация PowerPoint:

1 квітня  - День птахів

Презентация PowerPoint:

Гурткова робота

Презентация PowerPoint:

Наша школа – наче квітка

Презентация PowerPoint:

День Землі

Презентация PowerPoint:

1. Тверді побутові відходи на різних звалищах навколо села і в сміттєвому відрі сім'ї представлені поліетиленовою плівкою , різними пластиковими упаковками, склотарою і битим склом , ганчір'ям , гумою , зламаними пластиковими іграшками та предметами побуту , папером . 2. Сучасну екологічну обстановку в сел ищі Хряцька ми оцінюємо як напружену , що вимагає термінового втручання фахівців . 3. Головна причина засмічення нашого сел ища відсутність чіткої системи збору та утилізації сміття , відсутність урн та контейнерів , а також низька культура населення ; 4. Для поліпшення стану навколишнього середовища ми пропонуємо використовувати наші рекомендації Рекомендації:

Презентация PowerPoint:

Отже, проблема сміття була є і буде актуальною ще багато років, аж поки людина не усвідомить усі негативні наслідки впливу сміття на навколишнє середовище та здоров’я. Адже вирішення проблеми побутових відходів на світовому, державному, обласному, місцевому рівні, починається із свідомості, культури членів сім’ї, жителів будинку, мікрорайону, міста чи іншого населеного пункту, держави в цілому. Недалекий той час, коли майбутнє буде в наших руках: і від того які цінності ми будем сповідувати зараз, залежить наше життя і майбутнє нашої країни. Ось чому так важливо вже сьогодні нам – молодому поколінню, засвоїти нову систему цінностей у взаємодії з природою, щоб в майбутньому бути готовими до розв’язання глобальних проблем – збереження навколишнього середовища від його забруднення, а, значить, здоров ’ я суспільства в цілому. Хочеш жити зараз в чистому місті? Почни сьогодні - із себе!   Висновки:

Презентация PowerPoint:

1. Череп О.М., Винниченко В.Н. Проблема твердых бытовых отходов . – М.: Эколайн ECJLOGIA, 1996. 2. Ігнатенко О.П. Економіко-екологічні аспекти рециклу вторресурсів з твердих побутових відходів // Екологія і ресурси. – 2003. – № 4. – С. 115–120. обласна рада та ОДА. – Івано-Франківськ, 2000. 4. Постанова Кабінету Міністрів від 26.07.2001 №915 “Про запровадження системи збирання, сортування, транспортування, переробки та утилізації відходів як вторинної сировини” . 5. Закон України “Про відходи” // Відомості Верховної Ради. – 1998. – №36–37. – С.242–252. 6. Закон України “Про охорону навколишнього природного середовища” № 1264-ХП від 25.06.91. 5.Стародубцева О. В. До рішення проблеми знешкодження твердих побутових відходів. // Проблемы экологии . – 2004 – № 1-2. – С. 129–133. Література

Презентация PowerPoint:

Рятуйте ліс!

Презентация PowerPoint:

Осінні фантазії

Презентация PowerPoint:

Осінь чарівниця

Презентация PowerPoint:

Результат природоохоронної роботи залежить від умілої організації, уваги з боку вчителів, теоретичної підготовки та заохочення активістів.

Презентация PowerPoint:

Хочеш жити зараз в чистому місті? Почни сьогодні - із себе!