Uczniowie klasy 6 ! TABLO

Views:
 
Category: Education
     
 

Presentation Description

Komańcza 2012

Comments

Presentation Transcript

Absolwenci Szkoły Podstawowej im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w 2012 roku.:

Absolwenci Szkoły Podstawowej im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w 2012 roku. Projekt wykonany w ramach projektów gimnazjalnych w roku szkolnym 2011/2012.

Uczniowie klasy 6 !:

Uczniowie klasy 6 ! Elektroniczne Tablo przedstawia uczniów klasy 6 w roku szkolnym 2011/2012. Mamy nadzieję, że będzie to dla Was wspaniały prezent i pamiątka.

PowerPoint Presentation:

Wychowawca klasy 6 !!! Pani Bożena Grodzińska nauczyciel matematyki i techniki

PowerPoint Presentation:

Wychowawcy : 0 – III – Bogumiła Fijałkowska IV – VII – Bożena Grodzińska Nauczyciele : Elżbieta Dołżycka Edwarda Myrdak Mariola Baj - Herbut Łukasz Żobrowski Jarosław Szachmat Irena Koczera Radosław Krochmal Ewa Sobol Beata Wantuła – Winikajtis Maria Dołżycka

PowerPoint Presentation:

Damian Konrad Adamiak Data urodzenia: 09.11.1999r. Mieszka w Nowym Łupkowie. Interesuje się piłką nożną, reslingiem i komputerami. Nie lubi siatkówki. Jego hobby to piłka nożna i komputery. Jego przyjaciółmi są : Filip Lizoń, Patryk Kawa, Patryk Haus Adrian Kwiatkowski i Kamil Macko.

PowerPoint Presentation:

Krystian Daniel Czenczek Data urodzenia: 24.07.1999r. Mieszka w Komańczy. Ma jedną siostrę. Interesuje się informatyką, piłką nożną i majsterkowaniem. Lubi grać w piłkę nożną, na komputerze oraz majsterkować przy różnych sprzętach. Nie lubi kiedy rodzice każą mu kończyć grać na komputerze lub w piłkę. Jego hobby to zbieranie znaczków. Przyjaźni się z Damianem Podgórskim.

PowerPoint Presentation:

Weronika Maria Franos Data urodzenia: 03.02.1999r. Mieszka w Dołżycy. Ma sześć sióstr i siedmiu braci. Interesuje się grami komputerowymi. Lubi grać w siatkówkę i zwierzęta. Nie lubi uczyć się. Jej hobby to sport. Jej przyjaciółkami są: Ania Hulicka, Monika Gancarczyk i Ela Kwapisz.

PowerPoint Presentation:

Monika Patrycja Gancarczyk Data urodzenia: 30.01.1999r. Mieszka w Nowym Łupkowie. Ma brata. Lubi się śmiać i jeść lody. Jej hobby to słuchanie muzyki. Jej przyjaciółmi są : Kamil Macko, Kamila Kawa, Agnieszka Budz.

PowerPoint Presentation:

Natalia Sara Gregorska Data urodzenia: 06.10.1999r. Mieszka w Nowym Łupkowie. Ma dwóch braci i siostrę. Interesuje się muzyką. Lubi słuchać muzyki, spotykania się ze znajomymi oraz spacery. Nie lubi Disco Polo. Przyjaźni się z Klaudią, Agatą, Moniką i Elką.

PowerPoint Presentation:

Arkadiusz Andrzej Guśtak Data urodzenia: 17.05.1999r. Mieszka na Dołżycy. Ma dwóch braci. Interesuje się sportem i muzyką. Lubi kaskaderów i piłkarzy. Jego hobby to kaskaderstwo. Jego przyjaciółmi są : Adrian Kwiatkowski i Patryk Haus.

PowerPoint Presentation:

Patryk Stanisław Haus Data urodzenia: 23.06.1999r. Mieszka na Prełukach. Ma dwie siostry i brata. Interesuje się grą na komputerze. Lubi grać w piłkę nożną. Nie lubi się uczyć. Jego hobby to sport. Przyjaźni się z Adrianem Kwiatkowskim.

PowerPoint Presentation:

Anna Hulicka Data urodzenia: 21.03.1999r. Mieszka w Nowym Łupkowie. Ma dwie siostry i czterech braci. Interesuje się tańcem i muzyką. Lubi się śmiać. Jej hobby to słuchanie muzyki. Przyjaźni się z koleżankami i kolegami z klasy.

PowerPoint Presentation:

Martyna Karolina Kawa Data urodzenia: 21.07.1999r. Mieszka w Nowym Łupkowie. Ma siostrę. Interesuje się tańcem, muzyką, śpiewem, zwierzętami, sportem, grą w siatkówkę i na gitarze oraz motorami. Lubi fajnie spędzać czas, śmiać się i wygłupiać z siostrą. Nie lubi cebuli i chodzić po drzewo. Przyjaźni się z Dominiką Krysyną, osobami z klasy i szkoły.

PowerPoint Presentation:

Patryk Kamil Kawa Data urodzenia: 08.06.1999r. Mieszka w Nowym Łupkowie. Ma siostrę. Interesuje się motoryzacją. Lubi grać na komputerze i muzykę. Nie lubi czytać książek. Przyjaźni się z Damianem Adamiakiem.

PowerPoint Presentation:

Dominika Krysyna Data urodzenia: 07.10.1999r. Mieszka w Radoszycach. Ma trzy siostry i dwóch braci. Interesuję się sportem. Lubi muzykę. Nie lubi historii. Jej hobby to sport. Jej przyjaciółki to : Martyna Kawa, Weronika Franos, Anna Hulicka i Ela Kwapisz.

PowerPoint Presentation:

Ela Monika Kwapisz Data urodzenia: 21.10.1999r. Mieszka w Nowym Łupkowie. Ma dwóch braci i dwie siostry. Interesuje się grą na komputerze. Lubi psy, grać w siatkówkę i spacerować. Nie lubi się uczyć. Jej hobby to siatkówka. Jej przyjaciele to : Karolina Rusztowicz, Weronika Franos, Ania Hulicka, Monika Gancarczyk i Klaudia Marczak.

PowerPoint Presentation:

Adrian Roman Kwiatkowski Data urodzenia: 02.05.1999r. Mieszka w Komańczy. Ma siostrę. Interesuje się wędkarstwem i motoryzacją. Lubi matematykę i w-f. Nie lubi historii i polskiego. Jego hobby to wędkarstwo. Przyjaźni się z : Patrykiem Hausem.

PowerPoint Presentation:

Filip Kacper Lizoń Data urodzenia: 17.01.1999r. Mieszka w Nowym Łupkowie. Ma dwóch braci i siostrę. Interesuje się piłką nożną, co też bardzo lubi. Nie lubi siatkówki. Jego hobby to piłka nożna i wristing. Przyjaźni się z Damianem Adamiakiem i resztą klasy.

PowerPoint Presentation:

Cezary Krzysztof Łyko Data urodzenia: 31.01.1999r. Mieszka w Nowym Łupkowie. Ma siostrę. Interesuje się motoryzacją. Lubi piłkę nożną i wyścigi samochodowe. Nie lubi historii. Jego hobby to motoryzacja. Przyjaźni się z Adrianem Adamiakiem i Patrykiem Kawa.

PowerPoint Presentation:

Kamil Krystian Macko Data urodzenia: 28.05.1999r. Mieszka w Komańczy. Ma brata. Interesuje się motoryzacją i rugby. Lubi szybkie samochody. Nie lubi nauki. Jego hobby to również motoryzacja i rugby. Jego przyjaciółmi są: Hubert Wiśniewski, Krystian Czenczek oraz reszta klasy.

PowerPoint Presentation:

Olga Maria Macko Data urodzenia: 23.01.1999r. Mieszka w Komańczy. Ma dwóch braci. Interesuje się zwierzętami. Lubi muzykę i zwierzęta. Nie lubi mięsa i Disco Polo. Jej hobby to muzyka. Jej przyjaciele to: Roksana, Julia, Dominika oraz reszta klasy.

PowerPoint Presentation:

Mateusz Dariusz Mika Data urodzenia: 27.08.1999r. Mieszka na Maniowie. Ma dwóch braci. Interesuje się quadami. Lubi gry komputerowe i muzykę. Nie lubi szkoły. Jego hobby to motoryzacja. Przyjaźni się z Damianem Adamiakiem.

PowerPoint Presentation:

Aneta Anna Rusztowicz Data urodzenia: 02. 08.1999r. Mieszka w Komańczy. Ma cztery siostry. Interesuje się sportem. Lubi grę na komputerze. Nie lubi śpiewać i tańczyć. Przyjaźni się z dziewczynami z klasy. Jej hobby to sport.

PowerPoint Presentation:

Gabriela Maria Rusztowicz Data urodzenia: 02.08.1999r. Mieszka w Komańczy. Ma cztery siostry. Interesuje się muzyką. Lubi grać na komputerze, co też jest jej hobby. Przyjaźni się z Weroniką Franos, Martyną Kawa, Elą Kwapisz, Anną Hulicką i Dominiką Krysyną.

PowerPoint Presentation:

Patrycja Rozalia Rusztowicz Data urodzenia: 02.08.1999r. Mieszka w Komańczy. Ma cztery siostry. Interesuje się sportem. Lubi grać na komputerze. Nie lubi polskiego i historii. Jej hobby muzyka. Przyjaźni się z Anią Hulicką, Martyną Kawa, Elą Kwapisz, Weroniką Franos i Dominiką Krysyną.

PowerPoint Presentation:

Anna Agnieszka Szady Data urodzenia: 07.07.1999r. Mieszka w Komańczy. Ma dwóch braci. Interesuje się gotowaniem i szydełkowaniem. Lubi pływać i jeździć na rowerze. Jej hobby to jazda na rowerze. Przyjaźni się z Olą, Mają, Wiktorią, Sali i Patrycją.

PowerPoint Presentation:

Maimouna Maria Traore Data urodzenia: 1999r. Mieszka na Prełukach. Ma siostrą i trzech braci. Interesują się muzyką, tańcem i zwierzętami, a w szczególności końmi. Lubi bawić się z bratem. Nie lubi jak brat chowa jej rzeczy. Jej hobby to jazda na rowerze. Przyjaźni się z Anią, Patrycją, Olą, kolegami i koleżankami z obecnej i dawnej klasy.

PowerPoint Presentation:

Hubert Wiśniewski Data urodzenia: 30.07.1999r. Mieszka w Czystogarbie. Ma trzech braci i siostrę. Interesuję się rybami i motoryzacją. Nie lubi szkoły. Jego hobby to ryby. Przyjaźni się z Kamilem Macko, Krystianem Czenczkiem oraz resztą klasy.

PowerPoint Presentation:

Tomasz Ryszard Zieliński Data urodzenia: 27.05.1999r. Mieszka w Komańczy. Ma siostrę i brata. Interesuje się przyrodą. Lubi grać w piłkę nożną i unihokeja. Nie lubi hałasu. Jego hobby to łowienie ryb. Przyjaźni się z Kamilem Macko i Hubertem Wiśniewskim.

PowerPoint Presentation:

Projekt zrealizowali uczniowie klasy II Gimnazjum w Komańczy Komańcza, 4 czerwca 2012 Agnieszka Budz Kamila Kawa Rafał Kuzio Opiekun projektu: Edwarda Myrdak