pisanka-perlena

Views:
 
Category: Education
     
 

Presentation Description

Презентация для уроков технологии. Используется в проектной технологии.

Comments

Presentation Transcript

Писанка-перлина часу.:

Писанка-перлина часу.

Це-наша команда, яка спробувала відповісти на питання: ”Чи завжди яйця білі?” :

Це-наша команда, яка спробувала відповісти на питання: ”Чи завжди яйця білі?” Катерина Мусіна Олена Головко Сергій Шаповал Максим Василенко Марина Бекешко

Ми шукали та досліджували у напрямках::

Ми шукали та досліджували у напрямках: Звідки взялась писанка? Про що вона може розповісти? Чи можливо зробити писанку своїми руками та як? Чи роблять писанки в інших країнах світу? Чи можна вважати писанку цінністю ?

Щоб дізнатися про це, ми::

Щоб дізнатися про це, ми: Звернулися до підручників, довідників, періодичної печаті. Розпитували оточуючих про можливо існуючі традиції писанкарства. Навчилися виготовляти писанки різними техніками використовуючи різноманітне приладдя. Звернулися до Інтернету в пошуках інформації. Обробили накопичену інформацію.

Нам стало відомо::

Нам стало відомо: Виникла писанка ще в кам'яному віці і являється прикладом старовинної письменності. Символи, якими прикрашають писанки мають своє значення. Писанки можуть виконувати роль оберега, обрядового символу, сувеніру чи прикраси. Існує багато способів виготовлення писанок. Робити писанки – це дуже цікаво ! У багатьох країнах світу існує традиція розписувати та прикрашати яйця перед Великоднем. Існує багато легенд та казок зі згадуванням яйця.

Цікаве з Інтернету::

Цікаве з Інтернету: Єдиний у світі пам'ятник писанці построєний у Канаді в місті Вегревиль провінції Альберта українським емігрантом Степаном Цимбалюком у 1981 році. На Коломиї існує перший у світі музей Писанки, який охоче відвідують туристи.

А це роботи майстрів писанкарства.:

А це роботи майстрів писанкарства . Ми до цього прагнемо!

Ми розробили ескізи майбутніх писанок:

Ми розробили ескізи майбутніх писанок

Писанка цінність, тому що вона є::

Писанка цінність, тому що вона є: Старовинне письмо. Історична традиція. Витвір мистецтва. Обрядовий символ. Втілення побажання.

Інформаційні джерела: :

Інформаційні джерела: www.Karpaty.net.ua www.ukrop.com/ua www.Refine.org.ua www.ostriv.in.ua www.pysanka.nm.ru www.vinlibrary.iatp.org.ua