підсумки І семестру 13-14 н.р.

Views:
 
Category: Education
     
 

Presentation Description

Підведення підсумків навчальних досягнень за І семестр 2013-2014 н.р.

Comments

Presentation Transcript

Аналіз навчальної діяльності за І семестр 2013-2014 н. р. :

Аналіз навчальної діяльності за І семестр 2013-2014 н. р.

Переможці ІІ – го (районного) етапу Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін:

Переможці ІІ – го (районного) етапу Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін № п/ п Предмет Переможець Клас Місце Вчитель 1. Українська мова Коваль Оксана 9 ІІ Свиридова Т.М., Мельничук Н.О. Тян Наталія 9 ІІІ Свиридова Т.М. Мельничук Н.О 2. Біологія Гурбанович Анастасія 9 ІІІ Грибченко Ю.Ю. 3. Хімія Коваль Оксана 9 І Грибченко Ю.Ю. Тян Наталія 9 ІІ 4. Історія Стефуняк Валентин 8 ІІІ Січкаренко А.В. 5. Географія Рубнікович Альона 11 ІІ Хміль Л.І. 6. Фізика Кригін Владислав 8 І Ступа Ю.П. Рагуліна Мілена 7 І Сидельникова Тетяна 7 ІІІ Ковзолович Анастасія 8 ІІ 7. Трудове навчання Данієлян Ашот (технічні види праці ) 9 ІІІ Ступа Ю.П. Вітаємо призерів з перемогою , а всім учасникам дякуємо за гідне представлення школи на районному рівні!!!

Учні , які за підсумками І семестру 2013-2014 н.р. досягли найвищих результатів :

Учні , які за підсумками І семестру 2013-2014 н.р. досягли найвищих результатів Мацюк Дмитро - 2 клас Хміль Богдан – 3 клас Поян Євген - 4 клас Дерев’янко Софія – 5 клас Шпилько Богдан – 5 клас Сафонова Олена – 5 клас Гончарова Катерина – 6 клас Чабаненко Діана – 6 клас Крамаренко Ксенія – 6 клас Тян Наталія – 9 клас Коваль Оксана – 9 клас

PowerPoint Presentation:

Наш потенціал (зберіться з силами і попрацюйте в ІІ семестрі) Філінковська Анна (4 клас) Проценко Денис (4 клас) Рагуліна Мілєна (7 клас) Сидельникова Тетяна (7 клас) Бєлік Анастасія (3 клас)

Щорічний ХІV Міжнародний П.Яцика конкурс знавців української мови та літератури :

Щорічний ХІ V Міжнародний П.Яцика конкурс знавців української мови та літератури Районний етап Філінковська Анна - І Лісаускас Ірина - ІІ Рагуліна Мілена - ІІІ Чабаненко Діана - V Обласний (заочний) етап Обласний (очний) етап Філінковська Анна (участь) Філінковська Анна - І Лісаускас Ірина - ІІ Рагуліна Мілена - ІІІ Чабаненко Діана - V

ІV Міжнародний мовно-літературний конкурс ім. Т.Шевченка :

І V Міжнародний мовно-літературний конкурс ім. Т.Шевченка Районний етап Дерев ’ янко Софія - ІІ Любчук Ольга - ІІ Чабаненко Діана - ІІІ Рагуліна Мілена - ІІІ Тян Наталія - ІІІ Дерев ’ янко Софія - ІІ Любчук Ольга - ІІ Чабаненко Діана - ІІІ Рагуліна Мілена - ІІІ Тян Наталія - ІІІ Обласний (заочний) етап

Наші учні активні учасники Всеукраїнських конкурсів :

Наші учні активні учасники Всеукраїнських конкурсів 17 грудня пройшов конкурс з англійської мови «Гринвіч» (21 учасник) 12 грудня 19 учнів приймали участь у природничій грі «Геліантус»  9 грудня на базі школи 21 учасник виконували математичні завдання “Мультитесту” В конкурсі “Найкращий відгук на сучасну дитячу прозу” Філінковська Анна посіла ІІІ місце в районому етапі

Участь учнів школи у ІІ- му (районному) етапі Всеукраїнських олімпіад:

Участь учнів школи у ІІ- му (районному) етапі Всеукраїнських олімпіад № п/ п Предмет Учасник Клас Місце Вчитель 1 Українська мова Лісаускас І. 8 V Свиридова Т.М. Ковзолович А. 8 VI Свиридова Т.М. Коваль О. 9 ІІ Свиридова Т.М., Мельничук Н.О. Тян Н. 9 ІІІ Свиридова Т.М. Мельничук Н.О 2 Англійська мова Тян Н. 9 V І Литовченко О.В. 3 Математика Садовський М. 6 VII Дєдкова Т.О. Лісаускас І. 8 VI Коваль О. 9 IV Тян Н. 9 IV 4 Біологія Гурбанович А. 9 ІІІ Грибченко Ю.Ю. 5 Хімія Стефуняк В 8 VII Грибченко Ю.Ю. Коваль О. 9 І Коваль О. Тян Н. 9 ІІ Тян Н. 6 Історія Стефуняк В. 8 ІІІ Січкаренко А.В. Кригін В. 8 VI Костюшкевич В. 9 V Коваль О. 9 IV Передерій Р. 11 XIII 7 Географія Тян Наталія 9 VI Хміль Л.І. Рубнікович А. 11 ІІ Любчук О. 11 VI 8 Фізика Кригін В. 8 І Ступа Ю.П. Рагуліна М. 7 І Сидельникова Т. 7 ІІІ Ковзолович А. 8 ІІ Гончарова О 8 V Тян Наталія 9 IV Петренкова А. 9 VII Коваль О. 9 VIII 9 Трудове навчання Данієлян А. (технічні види праці) 9 ІІІ Ступа Ю.П. Любчук О. (обслуговуюча праця) 11 VI

authorStream Live Help