Новітні технології і ми

Views:
 
Category: Education
     
 

Presentation Description

Створення сучасної дитячої бібліотеки — центру дитячої книги і дитячого читання, спілкування і дозвілля, розвитку інтелектуальних і творчих здібностей дітей, унікального інформаційного простору і комфортного середовища для дитини, місця, де діти матимуть можливість грати, читати, місця, де дітям затишно і цікаво разом з книгою і бібліотекарем.

Comments

Presentation Transcript

«Новітні техноголії і ми»:

«Новітні техноголії і ми» Березн івська центральна районна дитяча бібліотека 36000 м. Березне, вул. Київська, 7 5-46-87 E–mail: Lib _ [email protected] http :// berezne . libr . rv . ua / kids / Рябчук Марія Борисівна 26 років Номінація «Молодіжна ініціатива»

Мета:

Мета створення сучасної дитячої бібліотеки — центру дитячої книги і дитячого читання, спілкування і дозвілля, розвитку інтелектуальних і творчих здібностей дітей, унікального інформаційного простору і комфортного середовища для дитини , місця , де діти матимуть можливість грати, читати, місця, де дітям затишно і цікаво разом з книгою і бібліотекарем.

Завдання:

Завдання формувати читача нового типу, який володіє комп’ютерною грамотністю , навичками роботи в комп’ютерних мережах та здатність повноцінно почуватися в інформаційному суспільстві. формування культури читання як одного із видів діяльності у сфері дозвілля, та брати участь в організації розумного використання вільного часу. стимулювати дітей до читання літератури через демонстрацію тематичних відеоматеріалів; організація читальних, в тому числі аудіо, зон для дітей під час шкільних канікул « Привіт, канікули!»;

Цільова аудиторія:

Цільова аудиторія Дошкільники; учні 1-9 класів; організатори дитячого читання; батьки.

Зміст інноваційної діяльності:

Зміст інноваційної діяльності Створено радіопередачу «Батьки і діти» на місцевій радіостанції 104 ФМ “Березне”, яка знайомить юних читачів з кращими зразками дитячої літератури, періодики, зачитуються дитячі вірші, казки, розповідає малечі про історію Батьківщини, українську міфологію та життя дитячої бібліотеки. Створено клуб для учнів початкових класів « Комп’ютерна грамотність » , в тому числі проведення навчально-розвиваючих тренінгових занять з читачами;

PowerPoint Presentation:

організовано роботу “Кінозалу Мандрівників», щоб привернути читачів до книги за допомогою екрану, девіз якого: “ Подивився фільм? Прочитай книгу! Відчуй різницю!!!” використання в роботі з читачами електронного щомісячного дитячого журналу « Умійко » для розвитку творчих здібностей; с творено комп’ютерні презентації ( на даний час створено наступні презентації: - «Періодичний калейдоскоп » (бібліотечний урок); - «Бал казок» ( до тижня книги ); - «Мелодія двох сердець» (до Дня закоханих); - «Великодня писанка» .

Партнери в реалізації ідеї:

Партнери в реалізації ідеї Інтернет -центр; педагогічний колектив навчальних закладів міста Березне; інженер-програміст ; ТРК «Березне »; волонтери.

Результати впровадження:

Результати впровадження Систематичні випуски радіопередачі «Батьки і діти» на місцевій радіостанції 104 ФМ «Березне». Висвітлення найцікавіших радіопередач знаходяться на веб-сторінці дитячої бібліотеки в рубриці 104 ФМ ТРК «Березне»; завдяки комп’терних презентацій масові заходи стали більш доступнішим, цікавішим та ефективнішим;

PowerPoint Presentation:

Перегляд мультфільму чи художнього фільму стає стимулом, щоб перечитати книжку, в тому числі за шкільною програмою; поповнення “Відеотеки” відомих екранізованих творів ( на даний час відеотека нараховує 11 відеофільмів) для роботи “Кінозалу Мандрівників» ; розвиток творчих здібностей дітей завдяки поповненню відеотеки розвивальних та пізнавальних ігор на основі електронного щомісячного дитячого журналу « Умійко » для розвитку творчих здібностей ( на даний час наявні 15 CD - дисків).

Подальші плани :

Подальші плани Розширення матеріалів « Аудіо- та Відеотеки»; Створ ення електронн их баз даних відеоматеріалів у системі Ірбіс 64 / 12 8 : « Мультяшки », « Екранізованіхудожні твори»; формування відеотеки розвиваючих завдань на основі електронної частини журналу « Пізнайко від 2 до 6»; проведення акції «Подаруй бібліотеці диск».

Додатки:

Додатки Сценарії та комп’ютерні презентації : «Періодичний калейдоскоп » (бібліотечний урок); «Бал казок» ( до тижня книги ); «Мелодія двох сердець» (до Дня закоханих); «Великодня писанка » « Безпека в мережі Інтернет» ( навчально – тренінгові заняття) ; Фотоматеріали

authorStream Live Help