Аналіз роботи школи за 2014-2015 навчальний рік

Views:
 
Category: Education
     
 

Presentation Description

звіт директора школи

Comments

Presentation Transcript

Черкаська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 8 Черкаської міської ради Черкаської області:

Черкаська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 8 Черкаської міської ради Черкаської області

Місія школи:

Місія школи Кожній дитині забезпечити гідні й необхідні умови розвитку та реалізації свого потенціалу для власного й суспільного блага

Адміністрація школи:

Адміністрація школи Саєнко Т. Б. директор школи Ляшенко Т.Д. Бузницька О.М. Рясна О.В. заступники директора школи з навчально-виховної роботи

Педагогічний склад – 43 вчителі:

Педагогічний склад – 43 вчителі Розділ Категорія К-сть % Кваліфікаційні категорії вища категорія 20 46 % І категорія 4 9 % ІІ категорія 11 27 % спеціаліст 8 19 % Педагогічне звання вчитель-методист 6 1 4 % старший учитель 1 4 33 % Педагогічний стаж до 10 років 15 35 % 10-25 років 17 39 % більше 25 років 11 26 % Віковий склад менше 30 років 7 16 % 30-50 років 26 6 1 % більше 50 років 10 23 %

Slide5:

191 учнів 1-4 класів (4 6 %) 170 учнів 5-9 класів (4 1 %) 5 1 учнів 10-11 класів (1 2 %) наповнюваність в класах – 2 5 , 75 У 201 4 -201 5 навчальному році в школі 1 6 класів, в яких станом на 01.05.2015 року навчалося 412 учні

Розподіл учнів за профілем навчання та поглибленим вивченням предметів:

Розподіл учнів за профілем навчання та поглибленим вивченням предметів поглиблене вивчення інформатики у 8- А, 9-А, Б, 10-А, 11- А класах.

Шкільні та міські олімпіади:

Шкільні та міські олімпіади 217 учасників 3-11-х класів шкільного етапу олімпіад; 30 (14%) учнів школи з 16 дисциплін – учасники міської олімпіади; 8 учнів з декількох дисциплін

10 вчителів – члени журі міських та обласних конкурсів:

10 вчителів – члени журі міських та обласних конкурсів Бузницька О.М. Савченко В.Ю. Рохман Ю.М. Мізіна Т.А. Демешева С.С. Пасічник Л.Г. ПатюковаО.В. Ус О.В. Овчаренко С.М. Чистік Ю.Ю.

Всеукраїнські олімпіади міський етап:

Всеукраїнські олімпіади міський етап Хімія ІІІ місце Рибалко Роман 7-А Вчитель – Косоговська Л.С.

Всеукраїнські олімпіади міський етап:

Всеукраїнські олімпіади міський етап Технології ІІІ місце Глазунова Яна 11-А Вчитель – Шмиголь О.А.

Всеукраїнські олімпіади міський етап:

Всеукраїнські олімпіади міський етап Біологія ІІІ місце Рибалко Роман 7-А Вчитель – Бузницька О.М.

І Міський природничий конкурс «Грайлик» для учнів 5-х класів :

І Міський природничий конкурс « Грайлик » для учнів 5-х класів Саламаха Б., 5-А ІІІ місце номінація "Науковець" Вчитель – Овчаренко С.М.

V Міжнародний мовно-літературний конкурс ім. Т.Г.Шевченка (міський етап) :

V Міжнародний мовно-літературний конкурс ім . Т.Г.Шевченка ( міський етап ) Демченко Дарина, 6-А ІІ місце Вчитель – Патюкова О.В.

Міський конкурс читців поезій Ліни Костенко «Поезія – це свято, як любов»:

Міський конкурс читців поезій Ліни Костенко «Поезія – це свято, як любов» номінація «Життя іде і все без коректур» поезія "Вмирав поет" ІІІ місце Пархоменко Р. 9-Б Вчитель – Ус О.В.

Всеукраїнська науково-практична конференція :

Всеукраїнська науково-практична конференція ННІ іноземних мов Черкаського національного університету Конкурс малюнка і стінної газети "М.Ю.Лермонтов у моєму житті" Лазукіна К., 9-А ІІІ місце Вчитель - Мізіна Т.А.

Міський конкурс читців монологів:

Міський конкурс читців монологів Вінцевич Ю. 11-А ІІ місце Вчитель – Мізіна Т.А.

Міський конкурс «Літературна подорож «Відомі світові письменники й Україна»:

Міський конкурс «Літературна подорож «Відомі світові письменники й Україна» Олійник Д. (5-А), Кравченко А. (7-А), Радченко О. (7-А) ІІ місце номінація «Літературно-музична композиція» «Лірник» А.П.Чехов Вчитель – Мізіна Т.А.

Обласний конкурс «Мирний космос»:

Обласний конкурс «Мирний космос» Номінація «Людина. Земля. Всесвіт» ІІ місце Кобилка А. ,11-А Вчитель – Лисогор В.С.

Міський конкурс відеороликів «I’m Proud of Being a Student of My School»:

Міський конкурс відеороликів « I’m Proud of Being a Student of My School » Богославець В., 11-А Кільчицький А., 10-А ІІ місце Вчитель – Яловенко Є.В.

Всеукраїнська науково-практична конференція «Мова і мовлення українців у контексті сучасної доби»:

Всеукраїнська науково -практична конференція « Мова і мовлення українців у контексті сучасної доби » Водяник А. 11-А Вчитель – Пасічник Л.Г.

Міський конкурс ораторської майстерності англійською мовою серед учнів 10-11 класів з ініціативи Міжнародного університету LCC (Литва) :

Міський конкурс ораторської майстерності англійською мовою серед учнів 10-11 класів з ініціативи Міжнародного університету LCC ( Литва) Глазунова Яна, 11-А Вчитель – Савченко В.Ю. запрошення взяти участь здати тест TOEFL (Test of English as a Foreign Language) безкоштовно 10-А І-ІІІ тури

ІІ Міський навчально-пізнавальний конкурс “Пригоди Інфобайтика”:

ІІ Міський навчально-пізнавальний конкурс “Пригоди Інфобайтика ” учні 5-6-х класів Диплом І ступеня команда " Альтаір 8800" вчитель - Лисогор В.С.; Дипломи ІІ ступеня команди " Альтики " та " Інфознайки " вчитель - Рохман Ю.М.; Диплом ІІІ ступеня команда "Невидимки" вчитель - Лисогор В.С.

Всеукраїнська –конкурс Євровікторина:

Всеукраїнська –конкурс Євровікторина представництво Європейського Союзу в Україні Подяка Борисенко М., Вітенку В., Гайдай Д. (10-А) Вчитель – Малега Л.І.

ІІ Міський конкурс презентацій “Богдан Хмельницький та його доба”:

ІІ Міський конкурс презентацій “Богдан Хмельницький та його доба” Навчально-науковий інститут історії і філософії ЧНУ ім . Б.Хмельницького учні 8-9-х класів ІІІ місце , Овчаренко А. Вчитель – Солдатенко Л.І. Подяка , Веретільник О., Приблуда Р., Кілієвич А., Кремаренко Д., Нахімі А. Вчитель – Малега Л.І.

Міський літературно-мистецький проект "Ти знаєш, що ти людина":

Міський літературно-мистецький проект "Ти знаєш, що ти людина" До дня 80-річчя народження В.Симоненка випущена книжка з учнівськими творами, віршами та ілюстраціями Ілюстрація Іржицької А., 6-А Вчитель – Патюкова О.В.

V Міжнародний мовно-літературний конкурс ім. Т.Г.Шевченка (шкільний етап) :

V Міжнародний мовно-літературний конкурс ім . Т.Г.Шевченка ( шкільний етап )

ІІ Всеукраїнський конкурс "ЕКОклас" НЕНЦ МОН України:

ІІ Всеукраїнський конкурс "ЕКОклас" НЕНЦ МОН України Диплом "За дорослий вчинок зі збереження довкілля» 10 – А Шмиголь О.А., вчитель технологій

V Конкурс на кращий веб-сайт закладу освіти Інтернет-Асоціації за підтримки МОН:

V Конкурс на кращий веб-сайт закладу освіти Інтернет-Асоціації за підтримки МОН Диплом 10% кращих навчальних закладів в номінації "Популярність в соціальних мережах» Адміністратор – Кулик Віталій Підтримка сайта – Бузницька О.М.

ХVIІІ Міжнародний конкурс шкільних медіа Internatsonal Competition For School Media :

ХVIІІ Міжнародний конкурс шкільних медіа Internatsonal Competition For School Media Електронна газета " Шкільний світ " втретє визнана лауреатом Головний редактор Патюкова О.В. Комп ’ ютерна верстка та дизайн – Рохман Ю.М.

Всеукраїнський конкурс ТСО «Крейдою на дошці» 5-А, 7-А, 9-А, 10-А:

Всеукраїнський конкурс ТСО «Крейдою на дошці» 5-А, 7-А, 9-А, 10-А

Участь 366 учнів (89%) у міжнародних та всеукраїнських предметних конкурсах:

Участь 366 учнів (89%) у міжнародних та всеукраїнських предметних конкурсах Міжнародний природничий інтерактивний конкурс “Колосок ОСІННІЙ-2014” ВСЬОГО: 50 учнів 2- 9 класів , координатор – Бузницька О.М. Міжнародний природничий інтерактивний конкурс “ Колосок ВЕСНЯНИЙ-2015 ” ВСЬОГО: 69 учнів 2-9 класів , координатор – Овчаренко С.М. Всеукраїнський учнівський фізичний конкурс « Левеня » ВСЬОГО: 35 учнів 7-11 класів , координатор - Овчаренко С.М. VI Всеукраїнська українознавча гра "Соняшник-2015» ВСЬОГО : 42 учні 2-10 класів , координатор – Пасічник Л.Г.

Slide32:

Міжнародний конкурс з інформатики “Бобер” ВСЬОГО: 30 учнів 2-10 класів, координатор – Рохман Ю.М. Міжнародний математичний конкурс “Кенгуру” ВСЬОГО: 96 учнів 2-11 класів, координатор – Ляшенко Т.Д. Соціальний проект «Samsung назустріч знанням» ВСЬОГО: 9 учнів 11 класу, координатор – Лисогор В.С. Міжнародний учнівський конкурс юних істориків“Лелека” ВСЬОГО: 29 учнів 5-11 класів координатор – Малега Л.І.

Міська  спартакіада настільний теніс:

Міська  спартакіада настільний теніс Сапетко Сергій , 8-А І місце особистий залік Вчитель – Косоговський О.І.

Обласний фестиваль-конкурс юних талантів за жанрами «Скарбничка майбуття»:

Обласний фестиваль-конкурс юних талантів за жанрами «Скарбничка майбуття» хореографічний колектив " SIDERIS" композиція "Феєрія«, жанр "Хореографія" ІІІ місце, керівник - Дунаєвська О.Г.

Міський огляд-конкурс читців та театральних колективів ЗНЗ міста «Україна – єдина країна»:

Міський огляд-конкурс читців та театральних колективів ЗНЗ міста «Україна – єдина країна» номінація «Поетична композиція» (за участю трьох виконавців) ІІІ місце Кравченко А., Радченко О., Демешева Д., 7-А Керівник – Прокопчук А.Є.

Фестиваль соціально- психологічних театрів:

Фестиваль соціально- психологічних театрів І місце – міський етап ІІ місце – обласний етап команда "КРЕАТИВ", учнів 9-11 класів , постановка " Насилля - сила чи слабкість ?" керівник - Прокопчук А.Є.

Відкритий міський фестиваль вокально-хорового мистецтва «Вірші Тараса зазвучать» :

Відкритий міський фестиваль вокально-хорового мистецтва «Вірші Тараса зазвучать» Подяка Криса Д. (9-А) Потужня А. (8-А) Вчитель – Передера О.О.

За сприянням Всеукраїнської благодійної організації “Український фонд “Благополуччя дітей” - Всеукраїнський проект “Програма “15”:

За сприянням Всеукраїнської благодійної організації “Український фонд “Благополуччя дітей” - Всеукраїнський проект “Програма “15” Координатори – Рясна О.В., Прокопчук А.Є.

Робота педагогічного колективу школи над реалізацією науково-методичної теми в рамках «Програми «15» :

Робота педагогічного колективу школи над реалізацією науково-методичної теми в рамках «Програми «15» Семінар для заступників директора з виховної роботи міста Заняття для слухачів ЧОІПОПП

Польсько-український проект "Сприяння сільському мікропідприємництву в Україні. Пошук нових фінансових джерел« координатори Бузницька О.М., Овчаренко С.М.:

Польсько-український проект "Сприяння сільському мікропідприємництву в Україні. Пошук нових фінансових джерел« координатори Бузницька О.М., Овчаренко С.М.

Участь у Всеукраїнському проекті “Трансформація ринку в напрямі енергоефективного освітлення” від Програми розвитку ООН в Україні Координатор – Бузницька О.М.:

Участь у Всеукраїнському проекті “Трансформація ринку в напрямі енергоефективного освітлення” від Програми розвитку ООН в Україні Координатор – Бузницька О.М.

Навчальні тренінги для соціальних педагогів міста:

Навчальні тренінги для соціальних педагогів міста Попередження психологічного (емоційного) насильства над дітьми Заняття 2, 3 Соціальний педагог Прокопчук А.Є.

Семінар для практичних психологів міста «У світі ораторської майстерності» практичний психолог – Бондаренко В.В.:

Семінар для практичних психологів міста «У світі ораторської майстерності» практичний психолог – Бондаренко В.В.

Спільний семінар з Тальнівською загальноосвітньою школою №2, «Робота школи над науково-методичною проблемою":

Спільний семінар з Тальнівською загальноосвітньою школою №2, «Робота школи над науково-методичною проблемою"

ХХІІ - Міська  виставка педагогічних технологій "Зернини досвіду -2015" :

ХХІІ - Міська  виставка педагогічних технологій "Зернини досвіду -2015" 12 науково-методичних робіт

Майстер-клас для вчителів міста «Виготовлення авторської новорічної ляльки», Шмиголь О.А.:

Майстер-клас для вчителів міста «Виготовлення авторської новорічної ляльки», Шмиголь О.А.

9 предметних та методичних тижнів:

9 предметних та методичних тижнів

Загальношкільний проект “Допомогти так просто”:

Загальношкільний проект “Допомогти так просто”

Загальношкільний проект «Я голосую за мир!»:

Загальношкільний проект «Я голосую за мир!» Зустрічі з бійцями АТО; Екскурсія на Майдан «Напередодні Ночі Пам ’ яті»; Допомога у міських акціях по збору коштів для бійців АТО; Прапор для бійців АТО; Мак – квітка пам ’ яті; Патріотичні уроки; Участь у міських акціях, флеш-мобах

Загальношкільний проект “Волонтерик”:

Загальношкільний проект “Волонтерик” Замість букета-прапорець Малюнок бійцю АТО Виготовлення оберегів Листівка-оберіг бійцю Збір коштів для поранених Збір продуктів та теплого одягу Передача коштів у госпіталь Передача продуктів та теплих речей на передову

Допомога черкаським волонтерам «Нашого батальйону»:

Допомога черкаським волонтерам «Нашого батальйону» Підрозділ «Сухпай» - очищення цибулі для сухих супів, учні 9-10-х класів; Підрозділ «Черкаські павучки», учні 8-10-х класів, плетіння маскувальних сіток ; Допомога у міських акціях по збору коштів для бійців АТО

Загальношкільний проект “Обличчя школи”:

Загальношкільний проект “Обличчя школи”

Загальношкільні вечорниці “Батьківська хата”:

Загальношкільні вечорниці “Батьківська хата”

Загальношкільний проект “Пасхальний фестиваль”:

Загальношкільний проект “Пасхальний фестиваль”

День учнівського самоврядування проведено 82 уроки, 42 вчителі-дублери, учні 8-11 класів :

День учнівського самоврядування проведено 82 уроки, 42 вчителі-дублери, учні 8-11 класів

День посмішки:

День посмішки Координатори – Рясна О.В., Прокопчук А.Є.

День англійської мови «Свято Хеллоувіна»:

День англійської мови «Свято Хеллоувіна»

День толерантності:

День толерантності

День театру, кіно:

День театру, кіно

День української писемності:

День української писемності

День вишиванки:

День вишиванки

День Подяки:

День Подяки

Осінній ярмарок:

Осінній ярмарок

Бібліотечні уроки :

Бібліотечні уроки Бібліотекар – Васько Л.І. Діти-генії Книжкова атпека Казка в гості завітала Спочатку було слово Ти знаєш – що ти людина?

Уроки фінансової грамотності:

Уроки фінансової грамотності Працівники Приватбанку, 3 - 8 класи

Персональні виставки учнів:

Персональні виставки учнів Фотовиставка «Посміхається дитина - посміхається весь світ» Бойко А., 8-А Виставка малюнків « Фантазії » Слюсар А., 8-А

Загальношкільний проект “Здоров’я людини – його багатство”:

Загальношкільний проект “Здоров ’ я людини – його багатство ”

Майстер-клас від «Черкаських мавп»:

Майстер-клас від «Черкаських мавп»

Черлідінг від «Черкаських мавп»:

Черлідінг від «Черкаських мавп»

День цивільного захисту та ОТ:

День цивільного захисту та ОТ

Екологічні акції:

Екологічні акції Прибери своє місто Життя без сміття Нехай ялинка залишиться у лісі Збери макулатуру – збережи дерево! Збережи першоцвіти Чистий ліс – легені міста Допоможи птахам взимку День Землі До річниці аварії на ЧАЕС

Робота факультативів та курсів за виборов:

Робота факультативів та курсів за виборов Аптека живої природи Хімія і довкілля Здорове харчування Моя щаслива планета Поетика Лінгвістична лабораторія Українська художня культура Російська мова Орфографічний практикум Математичні смарагди Логіка Розв’язування задач з параметрами Модуль числа Методи розв’язування задач з фізики Основи генетики Основи комп’ютерної графіки

Робота гуртків:

Робота гуртків Солоне тісто Театральна студія Хореографічна студія Вокальна студія Зірниця Умілі руки Шаховий гурток Юні музеївці Дизайн інтер’єру Джура Журналіст Основи комп’ютерної творчості Волейбол

Проект «Крок до школи» заняття з вихованцями ДНЗ №41, 65, 72:

Проект «Крок до школи» заняття з вихованцями ДНЗ №41, 65, 72

Робота з ветеранами:

Робота з ветеранами

Свята:

Свята

Екскурсії:

Екскурсії

Навчально-польові збори:

Навчально-польові збори

Випуск учнів 9, 11-х класів:

Випуск учнів 9, 11-х класів

Робота літнього пришкільного оздоровчого табору «Ромашка»:

Робота літнього пришкільного оздоровчого табору «Ромашка»

Робота наукового табору «Ерудит»:

Робота наукового табору «Ерудит»

Робота мовного табору «Сommunication»:

Робота мовного табору « С ommunication »

Робота шкільного сайта та електронних сторінок Вконакті:

Робота шкільного сайта та електронних сторінок Вконакті Шкільна сторінка Сторінки класів: 1-А, 2-Б, 3-А, 4-Б, 5-А, 6-А, 7-А, 8-А, 9-А, 10-А, 11-А Предметні сторінки

Робота електронної шкільної газети:

Робота електронної шкільної газети Головний редактор - Патюкова О.В. Комп’ютерна верстка та дизайн - Рохман Ю.М.

Підготовка школи до нового навчального року:

Підготовка школи до нового навчального року

Дякую за увагу! :

Дякую за увагу!