ЗВІТ директора 2013-2014 н

Views:
 
Category: Education
     
 

Presentation Description

День Подяки

Comments

Presentation Transcript

Черкаська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 8 Черкаської міської ради Черкаської області:

Черкаська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 8 Черкаської міської ради Черкаської області

Місія школи:

Місія школи Кожній дитині забезпечити гідні й необхідні умови розвитку та реалізації свого потенціалу для власного й суспільного блага

Адміністрація школи:

Адміністрація школи Саєнко Т. Б. директор школи Ляшенко Т.Д. Бузницька О.М. Рясна О.В. заступники директора школи з навчально-виховної роботи

Педагогічний склад – 40 вчителів:

Педагогічний склад – 4 0 вчителів Розділ Категорія К-сть % Кваліфікаційні категорії вища категорія 2 0 50 % І категорія 8 20 % ІІ категорія 7 1 7 % спеціаліст 5 15 % Педагогічне звання вчитель-методист 7 1 7 % старший учитель 10 25% Педагогічний стаж до 10 років 7 17% 10-25 років 20 50% більше 25 років 13 34% Віковий склад менше 30 років 3 7% 30-50 років 25 63% більше 50 років 12 30%

PowerPoint Presentation:

170 учнів 1-4 класів (43%) 166 учнів 5-9 класів (42%) 58 учнів 10-11 класів (15%) наповнюваність в класах – 26, 26 У 2013-2014 навчальному році в школі 15 класів, в яких навчається 394 учні

Розподіл учнів за профілем навчання та поглибленим вивченням предметів::

Розподіл учнів за профілем навчання та поглибленим вивченням предметів: поглиблене вивчення предметів: інформатика у 8-А, Б, 9-А, 10-А класах. профілі навчання: суспільно-гуманітарний напрям, правовий профіль - 11-А.

Шкільні та міські олімпіади:

Шкільні та міські олімпіади 398 учасників 5-10-х класів з 19 базових дисциплін; 31 учень школи з 17 дисциплін – учасники міської олімпіади; 10 учнів з декількох дисциплін

Вчителі – члени журі міських та обласних конкурсів:

Вчителі – члени журі міських та обласних конкурсів Косоговська Л.С.; Ус О.В.; Мізіна Т.А.; Пасічник Л.Г.; Савченко В.Ю.; Геліконова О.М.; Бузницька О.М.; Шмиголь О.А.; Смаглій В.С.; Конавець В.В.

Всеукраїнські олімпіади міський етап:

Всеукраїнські олімпіади міський етап Біологія ІІІ місце Крохмальна П. 7-А Вчитель – Бузницька О.М.

Всеукраїнські олімпіади міський етап:

Всеукраїнські олімпіади міський етап Математика ІІ місце Петріченко О. 6-А Вчитель – Середа Л.О.

Всеукраїнські олімпіади міський етап:

Всеукраїнські олімпіади міський етап Математика ІІІ місце Водяник А. 10-А Вчитель – Ляшенко Т.Д.

Всеукраїнські олімпіади міський етап:

Всеукраїнські олімпіади міський етап Математика ІІІ місце Харченко В. 11-А Вчитель – Ляшенко Т.Д.

XIV Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика :

XIV Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика Міський етап ІІ місце Крохмальна П. 7-А Вчитель – Пасічник Л.Г.

FLEX:

FLEX програма обміну майбутніх лідерів Глазунова Я., 10-А І-ІІІ тури Учитель – Савченко В.Ю.

Всеукраїнський конкурс-захист науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України :

Всеукраїнський конкурс-захист науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України міський етап Історія України ІІІ місце Личко О. 11-А Вчитель – Туренко В.В.

Всеукраїнський конкурс енергоефективності “Діти за чисту енергію”:

Всеукраїнський конкурс енергоефективності “Діти за чисту енергію” Криса Д. 8-А І місце номінація "Поробки – друге життя речей: вироби із пластику та скла" вчитель – Шмиголь О.А.

Всеукраїнський конкурс учнівської творчості “Об’єднаймося ж, брати мої!”:

Всеукраїнський конкурс учнівської творчості “Об ’ єднаймося ж, брати мої!” І місце міський етап обласний етап Овчаренко А. 7-А Вчителі: Овчаренко С.М. Солдатенко Л.І.

І місце номінація «Романси Тютчева» Камбій М. (11-А) :

І місце номінація «Романси Тютчева» Камбій М. (11-А) Міський конкурс виразного читання поезій Ф.Тютчева Вчитель –Мізіна Т.А.

Кичев А. (5-А) І місце міський етап ІІІ місце обласний етап номінація «Культурно-мистецьке життя міста» :

Кичев А. (5-А) І місце міський етап ІІІ місце обласний етап номінація «Культурно-мистецьке життя міста» Обласний  фотоконкурс "Моя Черкащина" Вчитель – Патюкова О.В.

Міський конкурс проектів-досліджень “Комп’ютер друг чи ворог?”:

Міський конкурс проектів-досліджень “Комп ’ ютер друг чи ворог?” ІІІ місце Лазукіна К. Заклінська П. 8-А учитель – Рохман Ю.М.

І Міський навчально-пізнавальний конкурс “Пригоди Інфобайтика”:

І Міський навчально-пізнавальний конкурс “Пригоди Інфобайтика” Золотий сертифікат - команда «Інфознайки» , 5-А Срібний сертифікат - команда «Дельтики», 6-А Керівник - Рохман Ю.М.

Перша міська конференція “Постать Драй-Хмари”:

Перша міська конференція “Постать Драй-Хмари” Водяник А., 10-А, вчитель-Пасічник Л.Г.

І місце – у ІІ-Міському конкурсі психологічних театрів:

І місце – у ІІ-Міському конкурсі психологічних театрів Команда «Креатив», 8-10 класи

Обласний конкурс за жанрами фестивалю юних талантів “Скарбничка майбуття”:

Обласний конкурс за жанрами фестивалю юних талантів “Скарбничка майбуття” жанр “Хореографія” Колектив SIDERIS Керівник – Дунаєвська О.Г.

Обласний конкурс за жанрами фестивалю юних талантів “Скарбничка майбуття”:

Обласний конкурс за жанрами фестивалю юних талантів “Скарбничка майбуття” жанр “Акторство” Команда КВН “Базар – ВОКЗАЛ” 1 місце Керівники – Прокопчук А.Є. Бондаренко В.В.

Фіналісти міського огляду-конкурс “Грайлива веселка”:

Фіналісти міського огляду-конкурс “Грайлива веселка” номінації – хореографія, вокал Керівники – Дунаєвська О.Г. Білоножко К.О.

Команда «Базар-ВОКЗАЛ”:

Команда « Базар-ВОКЗАЛ” Міський захід "Калейдоскоп професій“ І місце   Міжшкільна районна спартакіада серед учнівської молоді по наданню невідкладної допомоги (в рамках проекту "Молодь - за здоровий спосіб життя!" на тему профілактики туберкульозу та соціальної підтримки хворих на туберкульоз І місце   Керівники — Рясна О.В., Прокопчук А.Є., Бондаренко В.В.  

Всеукраїнський конкурс з українознавства “Патріот”:

Всеукраїнський конкурс з українознавства “Патріот” ВСЬОГО: 83 учнів 5-11 класів координатор – Пасічник Л.Г. Всеукраїнський конкурс з англійської мови “Гринвіч” ВСЬОГО: 17 учнів 2-11 класів координатор – Чистік Ю.Ю.

Міжнародний природничий інтерактивний конкурс “Колосок ОСІННІЙ-2013”:

Міжнародний природничий інтерактивний конкурс “Колосок ОСІННІЙ-2013” ВСЬОГО: 38 учнів 2-8 класів координатор – Бузницька О.М. “Колосок ВЕСНЯНИЙ-2014” ВСЬОГО: 47 учнів 1-8 класів координатор – Овчаренко С.М.

Міжнародний конкурс з інформатики“Бобер”:

Міжнародний конкурс з інформатики“Бобер” ВСЬОГО: 13 учнів 2-11 класів 1- “відмінний результат”, 7 – “добрий результат” координатор – Рохман Ю.М., учитель інформатики Міжнародний математичний конкурс “Кенгуру” ВСЬОГО: 91 учень 1-11 класів координатор – Ляшенко Т.Д., учитель математики

ХVI Міжнародний конкурс шкільних медіа Internatsonal Competition For School Media :

ХVI Міжнародний конкурс шкільних медіа Internatsonal Competition For School Media Електронна газета "Шкільний світ" вдруге визнана лауреатом головний редактор Патюкова О.В. комп ’ ютерна верстка та дизайн Рохман Ю.М.

Навчальний тренінг для соціальних педагогів міста:

Навчальний тренінг для соціальних педагогів міста Попередження психологічного (емоційного) насильства над дітьми. Слова ранять або як уникати крику, насмішок та образ дитини соціальний педагог Прокопчук А.Є.

Друковані роботи:

Бузницька О.М. Патюкова О.В. Конавець В.В. Рясна О.В. Друковані роботи

ХХІ - Міська  виставка педагогічних технологій "Зернини досвіду -2014" :

ХХІ - Міська  виставка педагогічних технологій "Зернини досвіду -2014" Ляшенко Т.Д. Лисогор В.С. Рохман Ю.М. Савченко В.Ю. Чистік Ю.Ю. Бузницька О.М. Овчаренко С.М.

V Міжнародна виставка “Сучасні заклади освіти-2014”:

V Міжнародна виставка “Сучасні заклади освіти -2014 ” Робота"Організація та проведення предметних тижнів у школі" Бронзова медаль

Предметні та методичні тижні:

Предметні та методичні тижні

День української писемності:

День української писемності Вчителі початкової школи, української мови та літератури, світової літератури Керівники ШМО – Ус О.В. Філь Т.М.

День учнівського самоврядування:

День учнівського самоврядування 71 уроків та виховних заходів

Ювілей школи:

Ювілей школи

Загальношкільні вечорниці “Від Катерини до Святого Миколая”:

Загальношкільні вечорниці “Від Катерини до Святого Миколая”

Фестиваль “Казкограй”:

Фестиваль “Казкограй”

Нумо, хлопці!:

Нумо, хлопці!

Нумо, дівчата!:

Нумо, дівчата!

Загальношкільна спартакіада з волейболу:

Загальношкільна спартакіада з волейболу

Дружні баскетбольні зустрічі з ГПЛ:

Дружні баскетбольні зустрічі з ГПЛ

Туристсько-краєзнавчий зліт педагогічних працівників:

Туристсько-краєзнавчий зліт педагогічних працівників Команда «Азимут» : Рясна О.В. Бузницька О.М. Прокопчук А.Є. Бондаренко В.В. – керівник ІІІ місце серед шкіл міста І місце - у конкурсі "В'язання туристичних вузлів"; ІІ місце - у конкурсі "Топографічна підготовка"; ІІІ місце - у конкурсах "Долікарська допомога", "Історичне краєзнавство", "Паралельні мотузки", "Установка намету"

День здоров’я:

День здоров ’ я

День театру:

День театру

День цивільної оборони:

День цивільної оборони

Лекторій для батьків:

Лекторій для батьків Агресивна дитина. Як ій допомогти Інформування про  проведення імунопрофілактики дівчаток проти папіломи вірусу людини

Акція “Чисте подвір’я”:

Акція “Чисте подвір ’ я”

Природоохоронна акція:

Природоохоронна акція Без калини немає України 1-А, вчитель-класовод – Білошкурська Д.С.

Природоохоронна акція:

Природоохоронна акція Допоможи птахам взимку вчителі-класоводи – Білошкурська Д.С. (1-А), Шостак Н.А.(1-Б)

Екскурсії:

Екскурсії

Свята:

Свята

Робота електронних засобів шкільної масової інформації:

Робота електронних засобів шкільної масової інформації Шкільний сайт –адміністратор – Бузницька О.М. Електронні сторінки 1-А, 3-Б, 5-11 класів

День управління:

День управління

Дякуємо за увагу! :

Дякуємо за увагу! Запрошуємо до сп івпраці!

authorStream Live Help