ЖМУВГ Aqua-2016

Views:
 
Category: Entertainment
     
 

Presentation Description

No description available.

Comments

Presentation Transcript

Участь Житомирського МУВГ по відродженню природних водних джерел та виконання водоохоронних заходів Житомир 2016:

Участь Житомирського МУВГ по відродженню природних водних джерел та виконання водоохоронних заходів Житомир 2016

Slide2:

Житомирське міжрайонне управління водного господарства розташоване в м. Житомир по проспекту Незалежності, 55-а. Управління є юридичною особою, має самостійний баланс, рахунки в управлінні державного казначейства, печатку зі своїм найменуванням. Управління здійсню свою діяльність в межах повноважень на території Житомирського, Черняхівського та Чуднівського районів Житомирської області. Управління забезпечує обслуговування державної меліоративної мережі, контроль за гідромеліоративним станом осушувальних систем, та запобігає його погіршенню, що включає здійснення комплексу робіт з експлуатації, поточного та капітального ремонтів меліоративних систем; проводить реалізацію державної політики у сфері управління, використання та відтворення поверхневих водних ресурсів, розвитку водного господарства і меліорації земель та експлуатації державних водогосподарських об’єктів комплексного призначення.

Slide3:

Вода – за давньоукраїнськими віруваннями, найвеличніший дар неба Матері-Землі, бо вона оживлює її та робить плодючою. Води, за первісними уявленнями, поділяються на чоловічі та жіночі. Чоловічі – це дощові й снігові, «небесні» води, а жіночі – «земні», води криниць, колодязів, джерел. У народі кажуть: «Будь багатий, як земля, а здоровий, як вода!», «Доброго путі й свіжої води!» – бажали люди на прощання один одному. Джерельна вода завжди стояла поруч з такими вічними поняттями, як земля, хліб, вогонь. Цілющі джерела відомі ще з біблійних часів. Адже у християнських обрядах вода відігравала надзвичайно важливу роль – була святою, вона обожнювалася. Тому кожне нове джерело для наших предків було майже дивом, його розчищали, обгороджували та освячували. Вже кілька років поспіль і на Житомирщину повернулась ця давня традиція. Прилучились до цієї роботи і водогосподарники, і лісники, і органи місцевого самоврядування, громадськість, спонсори.

Slide4:

Відновлення джерел У смт. Головино за кошти місцевої громади відновлена криниця. У с. Краснопіль за межами населеного пункту відновлене природне джерело. Вода в джерелі завжди смачна, чиста, цілюща.

Slide5:

У с. Піски за кошти місцевої громади відновлена криниця. У с. Нова Березина за межами населеного пункту відновлене та освячене природне джерело. Вода в джерелі завжди смачна, чиста, цілюща.

Slide6:

В зоні обслуговування управління знаходяться меліоровані землі зі сприятливим станом площею - 23535 га, задовільним - 20842 га, несприятливим – 2473 га. Для покращення стану меліорованих земель необхідно поліпшити технічний стан, виконати наступні роботи: реконструкція осушувальної мережі - 250 га; ремонт колекторно – дренажної мережі – 460 га; агротехнічні заходи – 24 га; культуртехнічні роботи - 465 га; хімічна меліорація – 864 га.

Slide7:

Ліквідація стихійних звалищ в ПЗС малих річок

Експериментальна ділянка краплинного зрошення Житомирського МУВГ:

Експериментальна ділянка краплинного зрошення Житомирського МУВГ

authorStream Live Help