Бузька хвиля ЗОШ 44

Views:
 
Category: Education
     
 

Presentation Description

No description available.

Comments

Presentation Transcript

Звіт про роботу над проектом “Бузька хвиля” учнів Миколаївської ЗОШ № 44:

Звіт про роботу над проектом “Бузька хвиля” учнів Миколаївської ЗОШ № 44

Над проектом “Бузька хвиля” працювала вся школа …:

Над проектом “Бузька хвиля” працювала вся школа …

PowerPoint Presentation:

Всі учні нашої школи сумлінно вивчали історію створення кораблів у нашому місті, життя та діяльність видатних корабелів і знаходили нові цікаві факти.

Цікаво пройшли конкурси малюнків ::

Цікаво пройшли конкурси малюнків : «Ідуть у море кораблі»; «Як би не було корабелів, то й не було б колумбів ніколи»; фотовиставка «Славетні кораблі Миколаєва»; конкурс літературно-історичних творів «Наш земляк Анатолій Ганькевич »; виставка-експозиція моделей кораблів, виготовлених учнями разом з батьками з різноманітних матеріалів; провели цикл радіопередач на тему «Анатолій Ганькевич – видатний суднобудівник Миколаївщини»; найцікавіші матеріали пошукової роботи учні представили на шкільній науково-практичній конференції «Миколаїв – місто корабелів».

PowerPoint Presentation:

Виставка малюнків “Ідуть у море кораблі” Виставка-експозиція моделей кораблів Підготовка виставки робіт про видатного корабела Миколаївщини – А. Б. Ганькевича Шкільна науково-практична конференція “Миколаїв – місто корабелів”

Незабутніми залишилися зустрічі з::

Незабутніми залишилися зустрічі з: Цигановою Т. П ., яка довгий час працювала на заводі ім. 61 комунара інженером – проектувальником; Капітанцем В. Г ., працівником ДП “НАРП”, який розповів, що на цьому заводі ремонтували не тільки літаки, а й двигуни для кораблів; капітаном І рангу Гордієнком М. П.

PowerPoint Presentation:

Циганова Т. П. капітан І рангу Гордієнко М. П. Капітанець В. Г.

PowerPoint Presentation:

Багато цікавого дізналися під час екскурсії до музею суднобудування та флоту, народного музей Миколаївського морського порту.

За підсумками роботи над проектом «Бузька хвиля» лідери учнівського самоврядування::

За підсумками роботи над проектом «Бузька хвиля» лідери учнівського самоврядування: оформили альбом дитячих малюнків «Ідуть у море кораблі»; виготовили книгу «Славетні кораблі Миколаєва»; підготували збірки «Наш земляк Анатолій Ганькевич » та “Рідний причал” ; оформили в шкільній залі патріотичного виховання експозицію макетів кораблів; провели творчий звіт «Рідний причал» за підсумками роботи над проектом «Бузька хвиля» на базі Будинку культури мікрорайону.

authorStream Live Help