Бузька хвиля гімназія 3

Views:
 
Category: Education
     
 

Presentation Description

No description available.

Comments

Presentation Transcript

Управління освіти Миколаївської міської ради Миколаївська гімназія №3:

Міський проект «Бузька хвиля» (за результатами пошукової роботи гімназистів) Управління освіти Миколаївської міської ради Миколаївська гімназія №3

PowerPoint Presentation:

Підсумки І етапу проекту (2010-2011н.р.) Залучили до участі у реалізації першого етапу акції всіх учнів гімназії з 5 по 11 клас (434 учня). Класні колективи охопили всі п’ять напрямків проекту, розподіливши їх за мікрогрупами. Налагоджена співпраця з музеєм заводу «Океан», бібліотеками району(філією №18 ЦБС для дорослих, філією № 8 ЦБС для дітей), районним ресурсним центром для громадських організацій, ЦСП РУСАЛу . На рівні кожного гімназиста – набуття знань про історію суднобудівних заводів; розвиток навичок пошуково – дослідницької діяльності; вияв соціальної активності, патріотизму, поваги до історії рідного краю; На рівні класних колективів - у квітні 2011року результати КТС презентовані батьківській громаді на родинних святах (в усіх класних колективах); На загальногімназійному рівні - під час проведення фестивалю мультимедійних презентацій (5-11класи); створення рукописного варіанту загальногімназійної збірки «Історія моєї родини в історії заводу «Океан».

PowerPoint Presentation:

Підсумки І етапу проекту (2010-2011н.р .) На рівні кожного гімназиста – набуття знань про історію суднобудівних заводів ; розвиток навичок пошуково – дослідницької діяльності ; вияв соціальної активності , патріотизму , поваги до історії рідного краю; На рівні класних колективів - у квітні 2011року результати КТС презентовані батьківській громаді на родинних святах (в усіх класних колективах ); На загальногімназійному рівні - під час проведення фестивалю мультимедійних презентацій (5-11класи); створення рукописного варіанту загальногімназійної збірки « Історія моєї родини в історії заводу «Океан ». Узагальнені результати проведеної пошукової діяльності І етапу проекту оформлені на 5 тематичних дисках за напрямками проекту ( мультипрезентації , відео, фото, текстовий матеріал).

PowerPoint Presentation:

Підсумки ІІ етапу проекту ( 2011-2012н.р.) Під час реалізації ІІ етапу результатом співпраці з музеєм заводу «Океан», бібліотеками району (філія №18 ЦБС для дорослих та філія №8 ЦБС для дітей), районним ресурсним центром для громадських організацій підготовлені екскурсоводи (з числа гімназистів - старшокласників) і проведені заочні відео екскурсії про історію суднобудівного заводу; про видатного суднобудівника, почесного громадянина міста Чантурію Н.В. (директор заводу «Океан» у 1982 – 1996рр.); про видатних корабелів та видатні кораблі.

PowerPoint Presentation:

Підсумки ІІ етапу проекту (2011-2012н.р.) За результатами діяльності гімназистів над реалізацію міського проекту «Бузька хвиля» видані 3 збірки: Міський проект «Бузька хвиля» (2010-2012рр) (результат діяльності пошуковців Миколаївської гімназії №3) Творчі роботи гімназистів в рамках міського проекту «Бузька хвиля» (малюнки, вірші, твори) Історія заводу «Океан» в історії моєї родини (літопис створений за результатами діяльності пошуковці в рамках міського проекту «Бузька хвиля» Результати діяльності гімназистів в рамках проекту були презентовані працівниками музею заводу «Океан». Всі інформаційні матеріали щодо реалізації проекту розміщуються на відповідній сторінці «Бузька хвиля» гімназійного сайту.

PowerPoint Presentation:

Миколаїв – це всі ми ! Там, де звились дві ріки, місто гарнеє стоїть. Пам’ятай же на віки й бережи від лихоліть, Як свою зіницю ока Миколаїв наш святий! Бо душа в нього глибока й голос ніжний, золотий. І бува несправедливо ставишся до нього так? Його доля не важлива вже тобі, бо ти – простак. Миколаїв – наша гордість! І любить повинні ми Кожну стежку і місцевість навесні й серед зими. Зазирнувши у літопис добрих та поганих днів, Знайдемо прадавній запис наших золотих степів. Місто це давно ще знали, кіммерійці тут були, Навіть в Трої воювали, військо мужнєє вели! Потім – греки оселились, Ольвію вони звели. Готи й гуни наступали ы «Щасливу» зруйнували. Довго степ наш пустував… Поки князь Вітовт Литовський місто тут не заснував. Та пройшло багато років нині – Миколаїв тут. Є сади, парки, провулки, що каштанами цвітуть. Придивися й ти уважно – і відкриється тобі, Що було ще неосяжним й потаємнії скарби. Хай що хочуть нам говорять, серцем міста ти живи! Тоді гордо проголосять, Миколаїв – це всі ми! Вініченко Ірина, 8-А клас Творчі роботи гімназистів які увійшли до міської збірки «Вони прославили наше місто» Скіданов Анток, 9-А клас

authorStream Live Help