Malé povzbuzení (s obrázky ledních medvědů)

Views:
 
     
 

Presentation Description

Autor prezentace: Mlak

Comments

Presentation Transcript

Slide1:

Malé povzbuzení pro chvíle volna

Slide2:

Každý začátek je těžký! Dospělý člověk vyzkouší různé věci jen 2-3 x a pak to vynervovaný nebo frustrovaný vzdá! Kdybychom tak jednali už jako děti, chodili bychom ještě pořád „po všech čtyřech“! Popřemýšlej jak často malé dítě spadne než se naučí chodit a co víc bychom mohli dosáhnout, kdybychom si ponechali tuto vlastnost - jít pevně za svým cílem!?

Slide3:

Jak často jsi připravený, udělat něco totálně nečekaného a legračního, když jsi sám a cítíš, že tě nikdo nepozoruje? Jenom tak - z legrace - a abys životu ukázal, že tě prostě těší?! Neexistuje nic krásnějšího než prostě žít!

Slide4:

Kdy jsi naposledy relaxačně někde jen tak ležel a myslel sis: „Skvělé , nemám nic na práci“???? Život mluví skrz mozek!!!! Posílá ti nejlepší nápady, když máš pro to volnou hlavu!

Slide5:

LÁSKA je nejmocnější síla v celém vesmíru – uzdravuje každou starost, daruje útěchu a dává pocit, že můžeš létat! Jak zatěžko ti je, někomu jinému prostě jen z hloubi srdce říct „Mám tě rád“? Jak často vezmeš láskyplně do náručí někoho, kdo má starosti?

Slide6:

Sebevědomý znamená: Být si sám sebe vědom. Znát své silné a slabé stránky a akceptovat je! Umíš se ke své slabosti přiznat? Umíš také přiznat, že bys potřeboval taky někdy ochranu a pomoc?

Slide7:

Stavy naprostého vyčerpání nastupují VŽYCKY jenom, když člověk správně nevyužívá svůj potenciál a jedná proti své vlastní vůli! Přemýšlej o tom někdy: Věci, které dělají radost - NIKDY nezpůsobují stres!

Slide8:

Život k nám neustále promlouvá! V tisíci tónech, barvách a formách – my mu bohužel nenasloucháme! Pohodlně se usaď a nech k sobě promlouvat přírodu! Otevři všechny své smysly! Dívej se - poslouchej - čichej - chutnej - div se!

Slide9:

Někdy věci neběží tak, jak bychom si to představovali. Nenech se zastrašit! Zkus se nad tím jednou zamyslet: ŽÍT neznamená nic jiného než experimentovat s danými možnostmi!

Slide10:

Udělej si čas - na dovádění, mluvení, snění a mazlení! S lidmi, které máš rád. Vzájemným neporozuměním mezilidských vztahů trpí duše nejvíc!!

Slide11:

Nee – nemusíš tento mail posílat dál! Chtěl jsem TEBE jen trochu vytáhnout z myšlenek rutinního dne – rozesmát tě a popřát ti pěkný den! music: Axora — Hike Of The Polar Bear

authorStream Live Help