Pěkný den - přání s hudbou

Views:
 
Category: Entertainment
     
 

Presentation Description

Autor prezentace: Ravelli

Comments

Presentation Transcript

Slide1:

  Toto je jeden z nejkrásnějších a nejsympatičtějších mailů, kter é právě obíhají… Překrásný květový týden přátelé !! pátek, 22. listopadu 2019 05:15

Slide2:

Mnoho osob přichází a odchází ve tvém životě . Ale pouze přátelé zanechají stopu ve tvém srdci . K řízení sebe samého používej hlavu , k řízení druhých používej srdce .

Slide3:

Vztek ( anglicky Anger) vzdaluje pouze dopis od nebezpečí (Danger). Jestli tě někdo zradí jedenkrát, je to jeho chyba , jestli tě zradí ještě, je to chyba tvoje.

Slide4:

Velcí lidé diskutují o myšlenkách ; průměrní lidé diskutují o skutcích ; Malí lidé mluví o druhých . Kdo ztratil peníze , ztratil mnoho ; kdo ztratil přítele , ztratil více ; kdo ztratil víru , ztratil všechno .

Slide5:

Mladí a krásní lidé jsou kamenem úrazu . Uč se z chyb druhých . Celkem vzato nemůžeš žít dlouho, když je budeš dělat všechny pouze ty.

Slide6:

Včerejšek je historií . Zítřek tajemstvím . Dnešek je dar.

Slide7:

Toto je týden přátelství . Ukaž svým přátelům, kteří jsou pro tebe důležitými .... Pošli tento mail tomu, koho považuješ za PŘÍTELE . Jestli se ti vrátí zpět , pak se uskuteční pravý přátelský kruh.

Slide8:

P Ř E J I T I P Ě K N Ý D E N music: Sarah Brightman — So many things

authorStream Live Help