Múdro Zbohatni Projektom -DXN

Views:
 
Category: Entertainment
     
 

Presentation Description

Gabriela Jambrichova jambrichovadxn@gmail.com Tel: 0944008964 Slovakia

Comments

Presentation Transcript

PowerPoint Presentation:

Chceli by ste to robyť čo vás baví ale stoho vyžiť neviete ? Myslíte si , že viac stojíte ako by ste márnily čas aby iný zbohatli ? Máte radi slobodu a tak by ste chceli pracovať ako máte čas a chuť ? Chceli by ste pracovať z domu hoci aj medzinárodne podnikanie ? Chceli by ste vyskúšať podnikanie ale ani nechcete aby to bolo rizikové ? Chceli by ste na miesto dôchodku mať vyšší pasívný príjem ? Chceli by ste tak podnikať aby ste nie len peniaze mali ale aj dovolenku a čas ich stroviť ? Chceli by ste aby ste vo svojom podnikanie nestali otrokom , aby ste mali také podnikanie čím menej by ste pracovali tým viacej by ste zarábali čím pasívnejšie , totiž aby nevyžiadal vašu prítomnosť ? A čo by ste povedali ktomu keby ste nepotrebovali zamestnancov nemali by ste výdavky a aj výrobky vybavoval za vás niekto ? Áno ? Tak tento program sme vymysleli pre vás ! Môžem si položiť niekoľko otázok ?

Prečo práve DXN- MZP ?:

Pre č o práve DXN- MZP ? - Múdro ! - Nie tvrdo ale pracujte múdro ! - Všetko začíná v hlave ! Každému dostupné : Kto má vôľu učiť sa a pripravení na podnikanie ! - Nie len aby zarobyl peniaze , ale aby bol zdravý a mal dlhý život , aby mohol stroviť peniaze a užívať si život ! - Projekt ! Tento projekt je na dlhodobo nie rýchlokurz aby si bol s čím skorej milionárom ! Nechceme vám vybrať peniaze z vrecka , ale naozaj chceme aby ste zbohatli ! Zarábajte s toho peniaze s čoho do teraz ste mali len výdavky !

PowerPoint Presentation:

Budete mať pekný dom zo záhradom aj bazénom Budete mať veľa drahých aut aj vlastný lod a lietadlo Pocestujete okolo sveta aj s celou rodinou A budete mať toľko peniaze , že môžete si kúpiť čo len chcete Každý decko verí tomu , že raz bude bohatý , a : Máte ešte sny ?

PowerPoint Presentation:

A potom vyrastú a v tedy si uvedomia , že čo je realita ! Pre svoje sny musíme tvrdo pracovať a veľa krát aj prežiť je umenie !

Sú 3 tipy ľudí:

80 % sa hrá na prežitie ! 15% viužije svoje možnosti ! 5 % si užívá život a nasmeruje svoje financie správným smerom ! Šporenie mesiac na mesiac Dlžoba , čo je zadarmo , To je veľmi drahé , už je zase pondelok Sú 3 tipy ľudí

Sú 3 tipy ľudí:

Sú 3 tipy ľudí 80% - sú neutrálné – nie je tam žiadná vitalita ! Nestará sa o svoje zdravie často ani v tedy ked už cítí bolesť . Spoliehá sa na lekárov a verí v liekoch . Väčšina dôchodcov žije na liekoch a svoj čas strávia v ambulanciach . 15% - sa snaží zdravo žiť a športovať ! Vyhladává len tých najlepsích lekárov a bere vitamíny . 5% - sa zameriáva na prevenciu - Užívá výživných doplnkov , dává si pozor čo je , vyberá si prírodzené produkty a bio potraviny .

PowerPoint Presentation:

Ľudia do 40 rokov obetujú zdravie , aby mali peniaze , po 40 rokov obetujú peniaze aby mali zdravie . Kto ľutuje peniaze aby si zachoval zdravie ten nepočítá z výdavkami pri chorobe ! Podľa štatistiky každý človek počas svojej života stroví niakú čiastku na svoje zdravie ! To nikto nevie ušetriť ! Ale že načo , to áno ! Len choroby môžeme dostať od iných zdravie nie ! Zdravie si musíme vybrať ! Zo pár rozvážných myšlienok !

PowerPoint Presentation:

Ako sa snažia ľudia získať viacej penazí ?! Viac pracuje ! Viac sa uči ! Verí v hazardných hrách ! Alebo v investícií ! Alebo ho niekto podvedie !

:

Podľa toho z mojimi schopnosťami a vedomosťami nemám ani šancu aby som mal taký mesačný príjem ? Bohatstvo je len pre vyvolených ?

Nemá času – nemá peniaze: Väčšinou sú to zamestnanci! :

Nemá času – nemá peniaze : Väčšinou sú to zamestnanci ! Vytvori sa 4 skupiny ľudí : Tý ktorý predajú pracovný čas za peniaze !

PowerPoint Presentation:

Nemá peniaze – ale má veľa času Vačšinou sú to dôchodcovia nezamestaný ! Tý ktorý sa nepripravili v čas a spoliehajú sa na štát.Nezamestnaný ktorý sa spoliehajú na sociálné dávky . Vytvori sa 4 skupiny ľudí

PowerPoint Presentation:

Má peniaze – ale nemá času ! Vačšinou sú to podnikatelia ! Oni sa stali vlastními zamestnancami , musia pracovať nad svoje sily , ale nie vždy majú viac peňazí . Vytvorí sa 4 skupiny ľudí :

Čo je typické na jedno podnikanie?:

Čo je typické na jedno podnikanie ? 1. Za raz vykonanú prácu dostane jednorázovú odmenu . 2. Je viazaný na svoje podnikanie ! Aktívný príjem ! 3. Nie sú možnosti rastu . 4. Stále sa musí rozvíjať lebo zaostane ! 5 . Náročné účtovníctvo !

PowerPoint Presentation:

Vytvárajú systémy a nechajú pracovať peniaze ! l / Má času - Má peniaze Väčšinou sú to investory a tý ktorý vytvárajú sieť MLM.

Zarábanie penazí – 4 spôsob ako zarobyť peniaze !:

Zarábanie penazí – 4 spôsob ako zarobyť peniaze ! Robert T. Kiyosaki : A CASHFLOW-štvoruholník ukáže prečo je to tak , že niektorý pracujú menej ako druhý a aj tak viac zarobia a platia menej dani a žijú väčšej finančnej istote .

PowerPoint Presentation:

Čo je potrebné k úspešnému podnikaniu ? Veľa peniaze Veľa času Veľa dobrých nápadou Veľa trpezlivosti a výdrž

PowerPoint Presentation:

Preto veľmi vela podnikateľov si dá sebe otázku ! Skutočne toto som chcel , ked som začal podnikať ? 80 % tradičného podnikania skrachuje z nedostatku financie a úverov !

PowerPoint Presentation:

- Ani peniaze ! - Ani času ! - Ani dobré nápady ! - Ani trpezlivosť , ani času , aby si vyčkal kedy sa ti vrátia vložené peniaze , aby si mal zisk ! č o urobýš , ked nemáš :

PowerPoint Presentation:

Prečo network marketing ponúkajú za najlepšiu formu podnikania ? Lebo hoci kto môže začať ! - Nevyžaduje kvalifikáciu , nie je žiadný vekový limit ! - Nevyžaduje velké investície ! - Neexistujú žiadné obmedzenia príjmu ! - Medzinárodné možnosti ! - Skúsenosti MLM vplyvajú na dalšie oblasti života ! - Dá dedičný pasívný príjem !

PowerPoint Presentation:

„ Radšej sa budem podielať 1% s práce 100 ľudí , ako 100% práce jedného človeka ”Paul G etty Prečo network marketing ?

PowerPoint Presentation:

Čo je ? rozdiel ?

PowerPoint Presentation:

Čo som hladal ? Aby bol skutočný produkt- nie len nejaký on-line alebo predkúpné právo , nejaká symbolická vec ale skutočný produkt . Musí byť taký produkt čo som aj do teraz poznal , používal nie nové náviky a nové výdavky . Musí byť taký produkt čo by som kúpil aj vtedy keby tam neboli obchodné záujmy . Musí byť také podnikanie ktoré môže hoci kto začať , nevyžaduje obrovské finančné investície a nedá sa na tom nič stratiť . Musí byť taký produkt aby pri prezentácií nevyžiadal odborné skúsenosti . Musí byť taký produkt s čím môžem podnikať on-line a s čím môžem stúpiť aj na medzinárodný trh . http://liecivehuby.dxnslovakia.sk

Čo som hladal ja?:

Čo som hladal ja? Firma aby malo aspoň 10 rokov a výsledky aby ukazovali zvýšenie tendencií ! Firma aby bola dostupná pre každého aj na slovensku . Aby boly zákaznícké služby a možnosť reklamácií . Aby neboli problémy s produktami a z vyplácaním provízie . Aby boli manažeri firmy dostupní ! Aby bola firma legálná , aby bol dostupný marketingový plán spravodlivý , inšpiratívný . Aby tam nebolo pre členov nátlak , že musia nakupovať aj vtedy ked nechcú .

PowerPoint Presentation:

Nasledujúcich zo pár diár ukážem ja som podľa čoho vybral spoločnosť MLM a prečo odporúčam DXN ! Správná voľba !

PowerPoint Presentation:

1 . Trend Ľudia na celom svete pijú najviac kávy po pitnej vode ! Welnes priemysel – obrovský dopyt , cieľový trh ! Internetový obchod Práca na doma

PowerPoint Presentation:

2. Firma 21 ročná minulosť , sústavný rast , 5 milion registrovaných členov ! Podľa obratu 28 miesto medzi MLM spoločnosťami ! Najvačšía firma na svete čo vyrába ganodermu , má vlastné bio plantaže !

PowerPoint Presentation:

KÁVA Po vode je 2 najpoužívanejší nápoj . Po oleji je 2 najvačší obchodovaní tovar .

PowerPoint Presentation:

Na celom svete je uznané bio kvalifikácia , ocenenie , uznanie !

PowerPoint Presentation:

3. PRODUKT Nie dalšie výdavky pre rodinu len zmena oblasti stravovania a výživnej doplnky ! Kávy , čaje , nápoje , výživné doplnky , cukríky , musly , osobná higiena , kozmetické výrobky ! Najlepšia kvalita za najlepšiu cenu !

PowerPoint Presentation:

Zdravá káva ganoderma ! Ganoderma obsahuje : približne 200 bio aktívných telu prospešných látok. Nezvyšuje krvný tlak a chrání srdce . Zlepšuje príjem kyslíka , priaznivo pôsobí pri nespavosti . 100% arabica káva , sušené mlieko , trstinový cukor.

PowerPoint Presentation:

Ganoderma, Spirulina, Cordyceps, Noni, Lion s nane , Arabica káva...

:

Riešenie dôvodov a problémov ! Kvalitné hladovanie ! Jedy v priemyselnej strave ! Bez aktivity ! Kyslé stravovanie ! Málo spanie ! Stres !

PowerPoint Presentation:

Srdcoví problem Problemy s pečenom Obličkamy zo sliznicou Následky ! Stroke Vysoky tlak Rakovina Kde je dobrý krvní obech , veľa kyslíku tam nie je rakovina ! Neexistuje také že rakovina srdca !

PowerPoint Presentation:

Produkty – Riešenie ! - Užitočné živiny v hojnosti ! - Detoxikujú , vyviedú toxíny ! Alkalizujú – podporuje chudnutie ! Kardiovaskulárné účinky ! - Zlepšuje cirkuláciu krvi ! Zvýšenie odolnosti proti stresu ! - Priaznivo spôsobí pri nespavosti , vyčerpání duševnej únave ! http://liecivehuby.dxnslovakia.sk

PowerPoint Presentation:

Prečo DXN ? Najväčším svetovým výrobcom ganodermi , ktoré má vlastné bioplantáže , výrobu ! Nemá subdodávatelov , neprebaluje výrobky iných fyriem a preto má najlepšie ceny . Malajzijské podnebie počet slnečných dní , sklon slnečného žiarenia je veľmi priaznivé pre liečivé huby a spirulinu pre pestovanie . Tak aj pri nižších nákladoch je výborná kvalita . Disponuje všetkými medzinárodnými licenciami čo je potrebné aj stakými čo nie sú poviné . Vlastným patentom , lisovaním za studena nedistribuje mleté huby ale s 30 kg úrody získá 1 kg účinnej látky a to dostane do kapsúl . Za zýskanie účinnej látky nepoužívá vodu , ani iný materiál .(U niektorých firiem používajú vodu na zýskanie účinnej látky ) Viacnásobne vie všetko ako výrobky z iných firiem ale z dodržovanie zákonov . Nedává sľuby na uzdravenie a neuverejňuje výsledky , ktoré sú uzdravenie zásluhou liečivých hub .

Rozsprávajme o cenách !:

Rozsprávajme o cenách ! Maloobchodná cena : 15.90 eur , jedna šálka kávy ganoderma  0,40 eur . členovia : 12.40 eur , jedna šálka kávy ganoderma 0,31 eur . Ako to môže byť ešte menej alebo zadarmo s ponúkaným tovaru ako môžete zarábať peniaze ? Myslím si , že je to samozrejme   že sa oplatí . Zeragistrovať lebo pri výhodných cenách ked dosiahnite 100 bodov pri vlastnej spotrebe alebo predajom , potom postupne sa vám to bude vracať zase na vlastnú spotrebu . 6-9-12-21-25 % Keby vás to zaujímalo vážnejšie a začali by ste iným ponúkať poprípade aby sa zaregistrovali , keby aj oni v tom pokračovali môže sa vytvoriť celosvetovú reťaz a stej tržby každý mesiac by ste mohli mať pasívný príjem . Jeden sáčok je na dva hrnčeky Jedna krabyčka 20 sáčkov , čiže stačí na 40 hrčekov kávy . Instant - horúcou vodou , mliekom alebo ako studený čaj .

PowerPoint Presentation:

A. Obchodné tipy : úroveň Výrobca úroveň Dovozca úroveň Velkoobchod úroveň Maloobchod Agent alebo maloobchod Na každej úrovni sa pridá Zisk . Odkaz : Pridajte zisk a predávajte naše výrobky ! B. Viacúrovňový marketing 1. Úroveň Výrobca Úroveň - Vytvárajúce siete – ktorý nasmerujú ľudí naučia ich ako majú nakupovať od firmy a ako môžu s tým zarobiť peniaze ! Odmeny z každej pozície aj hlbkové a pri každom nákupe aj pozdejšie ! Celoživotný zisk ! Odkaz : Celý život dostane odmenu po tých ktorých pripojil firme ! Predaj alebo ponuka !

PowerPoint Presentation:

Ako môžete mať vy stoho príjem ? Spoznávajte sa , rozsprávajte sa , pite kávu .

PowerPoint Presentation:

- Ukažte elegantne , kreatívne akým koľvek spôsobom on-line alebo offline obchodné príležitosti a výrobky . - Budte kľúčovím človekom- dôverohodným reprenzentovaným svojej firmy ! - Budte referenciou výrobkou ! - Rozsprávajte sa o dôležitosti prevencií o ganoderme o spiruline atd . - Ukažte mnohonásobnu silu ! - Učte sa a naučte spodné línie ! Delenie Nemusíte sa stať profesionálným agentom len treba viužiť správne nástroje ! - DVD,video e – mail, webové stránky , knihy , letáky , akcie , webové konferencie , sponzori …

PowerPoint Presentation:

MOMENTO – ROZMACH ! Otvárá sa europsky trh pri nájdeních správních kontaktov môže sa pod vás dostať obrat viacerích štátov ! Rozmýšlajte vo velkom o svetovom trhu !

PowerPoint Presentation:

Dôraz je na spotrebe výrobkou ! Ceny sú priatelné ! A stoho dôvodu je spotreba stabilná ! Provízie nie sú vyplácané po nových členou ale po tržbe ! Nie sú mesačné požiadavky ani obmedzenie ! Neexistuje vynulovanie ! Multi level provízie ! Mesačné bonusi za odmeny môžete nakupovať alebo dať si preplatit ! Spravodlivé – kto pracuje , ten dostane najviac penazí- aj 1-2 ľudmi sa dá zarobyť slušné peniaze . Viac stupňové provízie ! Týždenné a mesačné bonusi , za provízie je možnosť nakupovať alebo prídu na účet . Cestovanie za odmenu ! Možnosť vybrať intenzivytu práce ! DSP – Dinamic Start Program Rýchly štart – rýchlé odmeny , okamžitý príjem . 4 . MARKETINGOVý PLáN k pasívnému príjmu !

PowerPoint Presentation:

Kolko sa dá stým zarobyť ? Závysí to od typu pripojenia a od rýchlosti štartu ! Čo sa skopíruje ? Kto je dôverochodný , skuša šťastie alebo chce podnikať ?! Môžeme povedať že nie z maloobchodného obratu - hoci aj to je – ale z vybudovaním siete môžeme hoci aj 7-8 číslicový vybudovaný pasívný príjem .

PowerPoint Presentation:

Pripojenie mesačne jedného človeka 100 bodov a stímto znásobením sú neuveriteľné výsledky ! Znásobenie !

PowerPoint Presentation:

Pridajte sa aj vy ! Basic kit 19,20 € Len pre novoregistrovaných členov .   Obsahuje :   Členský poplatok ,   infobrožúra Pre členov ! Pre vážných záujemcov ktorý ešte nemajú skúsenosti ! Business kit Distribútorská cena 80,00 € UPOZORNENIE: PREDÁVA SA IBA SO ŠTARTOVACÍM BALÍKOM Len pre novoregistrovaných členov . Lingzhi čierna káva, Lingzhi káva 3in1, Reishi Gano čaj , Zhi Mocha , GL-30, RG-30, Spirulina 120 Pôvodná cena : 89,70 EUR ( individuálne zakúpených produktov ) DSP A,B,C, KIT

PowerPoint Presentation:

DVD a tlačení materiaál : produkty a obchod ! Webkancelária - Program manager- nastavenie na upozornenie - Spravodajská služba zadarmo – autoresponders - Video a email systém zadarmo - Obrázky a videohosting ! - Zdarma profesionálné webové stránky a videá v 20 jazykoch - Zadarmo si stiahnúť školenie - Webová konferencia s účasťou a jeho použitie na nábor ! Pozrime sa na to čo dostanete za 19,20 eur !

PowerPoint Presentation:

Prednosti dynamického štartu : Zabezpečuje prechod DXN marketingu do dosiachnutie pasívného príjmu . Zabezpečuje okamžitý príjem . Týždenné viúčtovanie a vyplatenie . Dosiachnutelný celej europe ! Všetké 3 KIT môžeš nakupovať súčastne z registráciu. Všetké 3 KIT obsahujú aj registračné poplatky. Pri predaji nie je nutné nakupovať, či že nie len ten môže predávať kto aj nakupuje ! Balík „ A ” obsahuje 150 % zľavu na 4 roky ( 10 % zľavu na každý nákup ) Balík „ B ” obsahuje 130 % na 3 roky (10 % zľavu na každý nákup ) Balík „ C ” obsahuje 110 % zľavu na 2 roky (10 % zľavu na každý nákup )

PowerPoint Presentation:

- Podmienky bonusu je vlastná aktivita 100 PV. - Týždenné viučtovanie , ked máš 100 bodov tak vyplatia . - 3 stupeň vyšia bonusová linia , mesačné viučtovanie dostanú 3 aktívné linie . - Od registrácie môžeš predávať 12 týždňov , aj potom sa môžeš pripojiť, ale vtedy už sa počítá podľa tradičného marketingu. ZA PRV é TRI MESIACE VY šš IA AKTIVITA, INICIATiVA S ČOHO VýLEDKOM JE EXTRA RýCHLí PRíJEM , ČO POZDEJ š IE V TRADI č NOM MARKETINGU SA ST á V á PASSíVNýM PRíJMOM ! A-KIT B-KIT C-KIT

Čo je podstata MZP ?:

Čo je podstata MZP ? Vymeň do teraz používané produkty na zdravé výrobky liečivej huby a bylinky produktov DXN. A tým napomáhaj telu samoliečbe a posilnenie imunity . Zdielaj svoje skúsenosti a propaguj výrobky ! Nauč sa iných na tieto jednoduché veci ! Vzdelávaj sa a bud lídrom a vybuduj hoci aj na medzinárodnej úrovni veľkú sieť s potrebytelov z možnosťou riadiť z domu . Zbohatni a užívaj si stále väčší a väčší celoživotný pasívný príjem .

PowerPoint Presentation:

Uvažuj ! Akú buducnosť by ste chcely ? Ste ochotný zmeniť svoj buducnosť ?

PowerPoint Presentation:

Ked sa pripojíš aké záväzky budeš mať ? Ked to urobýš čo môžeš stratit ?

Máte veľa otázok?:

Máte veľa otázok ? Je to prírodzené ! Nikto sa nenarodil profesionálným odborníkom ! Toto je remeslo čo sa dá a musíš naučiť ! úspech každý môže dosiachnúť : Kto má vôľu učiť sa Kto chce niečo zmeniť Alebo ako sa hovorí : 90% úspechu je správní postoj a 10 % vedomosti ! Bud úspešní v tom čo robíš a ľudia budú vyhladavať príležitosť aby sa mohli aj oni pripojiť . http://liecivehuby.dxnslovakia.sk

PowerPoint Presentation:

„ Nerozmýšlaj nad tým čo nemáš , ale nad tým čo môžeš urobyť stým čo máš .” „ Používaj tie veslá čo sú pri ruke a stým vetrom treba plachtiť čo boh dá . „ C . H. Spurgeon „ Nečakaj najlepšia príležitosť nikdy nepríde.Začni tam , kde práve si a použi hociaký nastroj čo sa ti dostane do ruky , pretože tie najlepšie náradie po čas cesty aj tak ich nájdeš .” Napoleon Hill Niekoľko motivačných myšlienok !

PowerPoint Presentation:

Momentálne čakám prihlásenie 6 ľudí s ktorými už na otvorenom slovenskom trhu urobýme obrovskú tržbu a rasť . Keby si sa chcel aj ty pripojiť a byť súčasťou tochto úspešného podnikania , tak ma hladaj . Som dostupná : jambrichovadxn @ gmail.com Tel: 0944008964 Slovakia http://www.liecivehuby.dxnslovakia.sk/ http://lecivehouby.dxnczech.cz/

authorStream Live Help