DXN – Zdravie s pôžitkom !

Views:
 
     
 

Presentation Description

Človek geneticky by mohol žiť aj 120 rokov z akého dôvodu dožíváme priemného veku 75 rokov! Posledných 10-15 rokov pri väčšine ľudí kvalita života je kritická a v tedy už žijú len na liekoch ! Prečo je to tak, že ľudia do 40 rokov obetujú zdravie, aby mali peniaze, po 40 rokov obetujú peniaze, aby mali zdravie. Máme šancu aby sme prežili dôchodkové roky kvalitnejšie , krajšie a zdravšie ! http://www.liecivehuby.dxnslovakia.sk/

Comments

Presentation Transcript

PowerPoint Presentation:

Zdravie prírodzene? Prírodzené zdravie? DXN – Zdravie s pô ž itkom ! Gabriela Jambrichova http://www.liecivehuby.dxnslovakia.sk/

PowerPoint Presentation:

Upozornenie! Co odznie na prezentácií rady a odporúčenie nenahradia konzultácie s lekárom! Liečivé huby a rastliny nie sú lieky ale sú to výživné doplnky, ktorý obsahujú vysoký obsach živiny a vitamíny napomáhajú samoliečenie tela. Ich používanie nenahradzujú zdravý životný štýl , lieky a liečenie lekárov.

Je dôležité, aby to dobre fungovalo?:

Je dôležité, aby to dobre fungovalo? Vačšina ludí sa venuje svojmu autu a dává pozor na pravidelní servis , lebo oprava stojí vždy viac . Vačšina ludí ked si kúpi hodnotnejšie technické veci prečítá si návod , aby to fungovalo tým dlhšie . Ked chceme aby fotoaparát čím dlhšie vydržal  , tak si kúpíme do toho tie najlepšie baterky . Ked sú pre nás dôležité domáce oblubené zvieratá dáváme si pozor že kolko vitamínov a žíviny majú v strave .

Väčšina ludí nedodržuje správnú životosprávu::

Väčšina ludí nedodržuje správnú životosprávu: Tak sa stravuje podľa toho kedy a koľko času má ! - V tedy pije ked je smedný a ani v tedy nie čistú vodu . - Tak žije ako keby si mohol všetko dovoliť vo svojom živote . - Nedává si pozor na svoje zdravie , na svoje telo , na svoju dušu , na stres na životosprávu . To všetko do vtedy kým neprídu ťažkosti a nedostane do ruky šokujúcu diagnozu ! A vtedy si položí otázku :

PowerPoint Presentation:

Prečo práve ja? Nie vtedy zmeň, ked už je pozde!

Čo je tajomstvo zdravého a dlhého života !:

Čo je tajomstvo zdravého a dlhého života ! Človek geneticky by mohol žiť aj 120 rokov z akého dôvodu dožíváme priemného veku 75 rokov ! Posledných 10-15 rokov pri väčšine ľudí kvalita života je kritická a v tedy už žijú len na liekoch ! Prečo je to tak, že ľudia do 40 rokov obetujú zdravie, aby mali peniaze, po 40 rokov obetujú peniaze, aby mali zdravie. Máme šancu aby sme prežili dôchodkové roky kvalitnejšie , krajšie a zdravšie !

Čo je to zdravie ?:

Čo je to zdravie ? Z definície (WHO, 1948) „ Zdravie je stav úplnej fyzickej , duševnej a siciálnej pohody a nie iba neprítomnosť ” Na základe tvrdenia podľa definície považujeme zdravie ako : chýbajúce zdravie , schopnosť každodenej aktivity , v hodného stavu pohody , s štastného stavu , prispôsobovania sa . Podľa toho naše zdravie neni nič iné ako duševná , fyzická a sociálná rovnováha . Inak povedané maximálná duševna a fyzická výkonnosť ! Vy ste na maximume vo všetkých oblastiach ?

Pôvod choroby a ťažkosti !:

Pôvod choroby a ťažkosti ! Dedičné, genetické, Úraz, šport... Infekčné, epidémie, virusové... CIVILIZAčNé CHOROBY - zlá životospráva ! Rakovina, srdcovocievné choroby, cukrovka alergie ... Pôvodom duševné – stres, zlé myslenie ! http://www.liecivehuby.dxnslovakia.sk/

PROBLEM I ZDRAVIA !:

PROBLEM I ZDRAVIA ! Každý 2 človek zomrie na infarkt a každý 3 na rakovinu . Rok čo rok stúpa počet alergikov a cukrovkárov . AKO SA HOVORý KAžDý JE RYZIKOVý : NENI ZDRAVí ČLOVEK LEN Zlé VYšETRENý PACIENT ! Choroby nikdy sa nevytvoria zo dňa na deň ! Príznaky roky sa neobjavia , ale choroba už existuje !

Čo je to choroba? :

Čo je to choroba? V našom živote choroba je negatívný , škodlivý jav , ktoré príznaky musíme s čím skôr zrušiť.Z druhej strany každý náznak choroby nás upozorňuje že musíme niečo zmeniť vo svojom živote aby sme žily plnohodnotný život . Tento nadhlad nás upozorňuje aby sme si všimly na čo nás upozorňuje naše telo. Rešpektovaním lekárskej vedy musíme dávať pozor , aby sme nespadly na druhej strany kôňa! Opatrne sa musíme zaobchádzať aj predstavitelmy z druhej strany lebo existuje veľa šarlatánov a tých čo chcú zbohatnúť na dôverčivosti ľudí. Jedna vec je istá príčiny choroby nemôžeme potláčať len zliekmy aby zmyzli príznaky!CHOROBU NETREBA PORAZIť , ALE POCHoPIť ! A ked pochopíme skade prišla choroba s čoho sa to vytvorilo , v tedy už aj to budeme vedieť čo máme urobiť, aby sme príčinu zrušily aby prírodzenou cestou sa naštartoval proces liečenia. „Musíme pochopiť” , že naše zmyslenie musíme zmeniť , aby sme dosiachli prírodnú terapeu .

PowerPoint Presentation:

Zameranie sa na choroby Pôsobý na celého človeka Prístup Špecifická choroba „Na všetko dobré“ Vpliv V USA je na 4 mieste umrtnosti Nie sú škodlivé   Vedlajšie účinky Liečenie choroby, Zmiernenie príznakov. Dá sa predávkovať! Človek si zvykne.. Stymuluje a posilňuje prírodzenú samoliečbu. Nedá sa predavkovať . Principy terapie   Väčšinou syntetické Prírodzené Produkty Západ Východ Pôvod Lieky   Diskuzia medzi Pasteura a Bernardom : V priebehu choroby čo je dôležitejšie:Tkanivá alebo Patogény! Západné metody sa sústredujú na patogeny a doporučujú lieky! Východná medicína sa sústreduje na tkanivá a imunitný systém a odstrňuje príciny ochorenia! V čínskej medicíne lekár v tedy dostal výplatu , ked panovník bol zdravý nie v tedy ked musel liečiť! Prírodzené

Lekárov potrebujeme !:

Lekárov potrebujeme ! - Lekár pracuje v zdravotníctve! - Ludia v tedy sa obrátia na nich , ked sú už chorý majú bolesti a potrebujú ihned okamžitú pomoc. - Lekár ošetruje príznaky , zmierňuje bolesti , horúčky, liečí vysoký tlak, hnačku, kašel, ked treba operuje a všetko urobý aby pacient sa uzdravil. - Väčšina lekárov rozmýšla len o liekoch! - Ich rozhodnutie väčšinou nepochybujeme! Kúpíme lieky a používáme toľko koľko je tam napísané. Väčšina lekárov je skeptický a odmietajú alternatívné spôsoby , lebo:

Sú podvodníci!:

Sú podvodníci! - sú ľudia ktorý zneužívajú zdôverčivosť ľudí, - sú ľudia ktorý aj dušu predajú za peniaze, - sú ľudia ktorý dávajú naslubujú falošné nádeje, - sú aj taký , ktorý vykonávajú činnosť čo nemajú žiadné vedecké vyskumi. NE VšEOVECňUJ ! ANI TO NIE PRAVDA, žE LIEKY OVLáDAJú VšETKO, ALE ANI TO , žE VšTKO čO NIE Sú LIEKY , žE JE TO MASťIčKáRSTVO A NEVEDECKý !

A preto ľudia kedy sa obrátia na alternatívné riešenie?:

A preto ľudia kedy sa obrátia na alternatívné riešenie? Ked lekári už nevedia pomôsť . Ked vidia , že lekár už nevie niak pomôsť . Ked pochopia , že lieky už neliečia len zmierňujú bolesti . Ked sa dopočujú od niekoho niečo , že už nemusia brať leky . NEčAKAJTE ! TERAZ SPRAVTE KROK K NáM ! http://www.liecivehuby.dxnslovakia.sk/

Ale velkány medicíny inak rozmýšlali!:

Ale velkány medicíny inak rozmýšlali! " Tvojím liekom by mal byť tvoja strava , tvojím jedlom by malo byť tvoj liek " Hippokratés " Vitamíny sú také látky ktoré vtedy príčinia choroby , ked ich nezjeme". Dr. Szent-Györgyi Albert

PowerPoint Presentation:

Hlavné príčiny treba hladať v stravovaní ! Jeme veľmi rýchlo ! Nesprávné trávenie , nedostatok enzímov ! Nepravidelne sa stravujeme ! Nenecháme dostatok odstupu organizmu , tak že organizmus sa unavý čo sa može prejavyť aj v depresií ! Jedz rýchlo a zomrieš rýchlo!?

PowerPoint Presentation:

Hlavné príčiny treba hladať v stravovaní ! 1. “ To si čo zješ ! „ Ideálné by bolo , keby pri 4 porcií alkalyckej stravy jedna porcia by bola kyslá ! Veľa SUROVEJ ZELENINY, OVOCIA, málo mesa a chleba ! 2. Jeme potravinárské výrobky a nie dar prírody ! - umelé farbivá , prísady , toxíny , veľa masti , sacharidy … atd ! Kyslé Alkalycké

PowerPoint Presentation:

Hlavné príčiny treba hľadať v stravovaní ! Až 70 % zdravotných problémov musíme hladať v nezdravotnom stravovaní! Prejedáváma sa ! Jeme veľmi veľa nezdravé mastné jedlá ! Ľudia žijú v kvalitnom hladovaní ! Nedostatok enzímu ! S pečením a varením zničíme živé enzímy , tak že strávením sa musí naše telo popasovať . Po pritom aj vitaminy sa poškodia – alkalizačné účinky ! Choroby sú nie volačo, ale spôsobuje nedostatok volačoho!

Telo je vystavené sústavnému útoku ! :

Telo je vystavené sústavnému útoku ! Kyslé nápoje a jedlá Lieky S tres Polotovari Konzervačné látky Farbivá Dochucovadlá Toxíny a volné radikály pri díchaní a stravovaní! Žiarením !

PowerPoint Presentation:

Kto ťa ochrání od tých ? Je čo vieme zmeniť a vieme vylúčiť! Fajčenie Alkohol Niečo sme schopný zmeniť ! Zdravé stravovanie , čistená voda, spôsob života. Je čo nevieme zmeniť! - Znečistená príroda !žiarenie !

PowerPoint Presentation:

Imunitný systém ochranca človeka ! Imunitný systém ked všetko dostane správne vykoná svoju funkciu samoliečením zdolá choroby! Ked zbadáme príznaky , choroby , bolesti, horúčku, tak musíme konať!

PowerPoint Presentation:

Ochrana buniek ! Základom zdravia sú zdravé bunky! Pre zdravé bunky potrebujeme vhodné výživy, minerály, vitamíny a ochranu pre DNS! Volné radikály oslabujú a výsledkom sú starnutie a rakovina !

PowerPoint Presentation:

Úloha krvného obehu v tele ! Krvný obech! Dodávka kyslíka živýn k bunkám imunitnému systému. Krv vylučuje škodlivé toxíny ! http://www.liecivehuby.dxnslovakia.sk/

Význam krvného obehu !:

Význam krvného obehu ! Príčiny infarktu a stroku zúžené cievy a krvný zrazeniny ! Ked neni správná dodávka krvy , tak tam nie je nádej na liečenie, pankreac neprodukuje inzulin- cukrovka ! Bez inzulínu nie je metabolizmus glukozy , ATP! Lieky znižujú ryziko , spomalujú srdce alebo riedia krv , ale problemy sa nevyriešia neodstrání príčinu ! Krv sa nedostane všade! Dôvod: veľa cukru veľa masti málo vody málo pohybu Dôležité: Veľa tekutiny , denne 2-3 litre ,aktivita, šport, pohyb aby krvný obech pohyboval a bolo riedké !

Vpliv:

Vpliv Z menení PH z dôsledku málo pohybu , veľa cukru , mastného , krv zhustne , tenké cievy sa upchajú stoho zdôvodu bunky dostávajú málo kyslíka ! Z dôsledku málo kyslíka z glukozy sa nevytvoria ATP a preto sme unavení ! Pri vyššej námahe sú dôsledky tvorby kyseliny mliečnej svalovej bolesti a uvolňujú sa volné radikály ktoré zničia bunky , predovštkým DNS ! Toho dôsledku je starnutie čo zvonka je iba vadou na kráse , ale z nútra môžu byť vážné choroby ! Dôsledku málo kyslíka bunky vytvárajú polyamid aby sa reprodukovali lebo sa chystajú na odumretie ! Toto je tvorba nádoru , ked toto sa stane poškodenímy bunkami , to je rakovina ! Preto je dôležité krvné zásobenie a veľa kyslíku v krvy ! Na druhej strane sa neodvádzajú toxíny , dôsledku toho môžu likvidovať bunky a tkaniny . Oslabí sa aj imunitný systém T – bunky sa nedostanú k bunkám tak nemôžu zdolať útočníkom a nevedia zlikvidovať „ odpad ” ktorých vyprodukujú umreté bunky ! - Kyseliny a jedy narušia rovnováhu PH sčoho dôsledkom sú , že zdravé bunky štruktúra sa naruší a nevedia optimálne vykonávať svoju funkciu a s toho dôvodu skôr či neskôr sa vytvoria choroby ! Ked pečeň neustále sa namáha s tým aby obnovoval starú krv , neni čerstvý krv vtedy vnútorné orgány sa môžu poškodiť ! Ked jeden orgán nedostane dostatok krvy sa upchajú cievy bunky odomrú ! Proti okyslovaniu telo sa brání nadváhou a osteoporozou !

PowerPoint Presentation:

Srdcové problémy Problémy s pečeňom obličkami zo sliznicou Vpliv Stroke Vysoký tlak Rakovina Kde je dobrý krvný obech , veľa kyslíku nie je rakovina ! RAKOVINA SRDCA neexistuje !

Rozpori užitočnosti syntetických vitamínov !:

Rozpori užitočnosti syntetických vitamínov ! Prvý krát v roku 2008 upozornili podľa klinických výskumov (spolu 67 výskumov) s čoho zistili, že izolovaný z prírodného prostredia A,E vitamín a Beta karotén podľa množstva skrátia dlžku života. (čím väčšie množstvo , tým viac) Tý ktorý argumentujú pri vitamíne C tvrdia , že tým sa da predísť veľa chorôb! V roku 2009 vydali viacej klinických študií, že multivitamíny ktoré obsahujú vitamín C nepredchádzajú ani cukrovke ani rakovine a neznižujú sa ani srdcovocievné umrtia. V neposlednom rade je dôležité pripomenúť , že vitamín C nachádzajú prírodnej forme v potravinách celkom iné účinky má , ako izolovanej forme: Tam sa nachádza vo vyváženej forme. V tejto forme je užitočný a nie škodlivý. Acekora ovocie majú veľmi vysoký obsach vitamín C. Doporučuje sa používať liečivými hubami, napomáhá vstrebávaniu lečivej huby!

Tak čo je to čo môžeme urobiť a čo môže pomôsť účinne aj v tedy , ked nevieme zmeniť svoje zviky, stravovanie životný štýl?:

Tak čo je to čo môžeme urobiť a čo môže pomôsť účinne aj v tedy , ked nevieme zmeniť svoje zviky, stravovanie životný štýl?

Úlohy v prednosti a prevencie!:

Úlohy v prednosti a prevencie ! Detoxikácia , vývod toxínov ! Udržba ciev , zlepšenie krvného obehu , zvýšenie kyslíka a energie ! Výživné doplnky = Hodnotné stravovanie ! tradičné jedlá – Doplnenie stravy ! Vitamíny , minerály , fytonutrinety ! Alkalizujúca strava ! Čistá voda , denne 2-3 litre ! Podpora tráveniu – pomaly , doplnenie enzímov ! Potpora imunity ! Pohyb , spôsob života ( zvíšenie obehu , lymfatika nepracuje ! Pomôže veľa pohybu pri spustení ) Zmena životného štýlu– Zmena vo výžive– Pohyb – čistá voda . http://www.liecivehuby.dxnslovakia.sk/

Prírodzene čo môžeme urobiť?:

Prírodzene čo môžeme urobiť ? Europania podľa západnej medicíny rozmýšlajú liekoch a na každu chorobu hladajú individuálné riešenie . Na toto čo mám brať ,na to čo by bolo dobré ? Východná medicína nie je špecifické na choroby , ale pozerá celého človeka ! A dôrazom je predchádzanie ! Spoliehá sa na prírodné materiály ! Potrebne sú oby dve , preto by bolo najlepšie keby lekári spolupracovali alternatívnímy metodamy ! Sú liečivé huby a liečivé rastliny , ktoré nie sú lieky ani farmaceutické prípravky ale potraviny . Nepôsobia na choroby neodstráňujú príznaky , ale posilňujú samoliečbu ale liečia príčiny choroby ! Ako priznala aj Pasteur : pevná pôda je všetko , patogény sú nič ! János Selye: Všetkému navyše je stres !- Ničoho je veľa , alebo málo … Treba niečo čo pôsobí proti stresu , ale nie liek ! ADAPTOGÉN! Ked je veľa cukru , tak zbúrá a ked je málo tak uvolní s pečene ! Ked je krv hustý , tak zriedí , ked je riedký tak zhustý , ked je vysoký tlak tak zníží , ked je nizký tak zvýsí to je GANODERMA! http://www.liecivehuby.dxnslovakia.sk/

www.pubmed.org :

www.pubmed.org Viac ako 900 lekárských výskumov publikované. Nasledujúce die informujú o tisíc ročné východnej medicíne a posledných desať ročia západnej výsledky výskumov, zakladajúcích sa na používatelov produktov.

PowerPoint Presentation:

Adekvátný zdroj žívýn : - Vitamíny, minerály, Fitonutrienty, Antioxidenty, Iné rastliné liečivé látky: Organické Germánium, adenozín, triterpenoidy, polisacharidy klorofil, enzimy, vláknina, omega 3, 6 mastné kyseliny....doplnenie a príjem! - Alkalizácia - Detoxikácia - Príjem kyslíka , zlepšenie krvného obehu! - Posilnenie imunity ! Role liečivých húb a rastlín !

Ganoderma lucidum:

Ganoderma lucidum V čínskej medicíne je na prvom mieste ! Adaptogén! Klasifikácia : Čo maju liečivý efekt a nemajú žiadné vedľajšie účinky ! Má liečivý efekt , ale nemožno neobmedzene používať ! Má liečivý efekt , ale treba si dávať pozor !

PowerPoint Presentation:

Komponenty Organický germánium: Pomáhá NK bunky a Tcell a B limphocity . Reguluje srdce- ako elektrický vodič - Absorbuje kyslík a prenáša . Polisacharidy : - Beta glukán , kyselina gluconoric , Zmierňuje bolesti hypoglikemické , Podporuje makrofágov . Adenozín : - vyrovnáva hormony - Zmierňuje menštruačné problemi , - Pomáha pri kvalitnom spánku . - Neutralizuje vedlajšie účinky kofeínu , Triterpenoidy : zmenšujú vypúšťanie histaminu Tak zmierňujú alergické reakcie . Zmierňuje stres ! Kyselina ganoderic : Pomáha apoptoze- Prírodzené odumieranie buniek a vytrvorenie nových buniek ! http://www.liecivehuby.dxnslovakia.sk/

Liečivé látky spory húb::

Liečivé látky spory húb : Detoxikuje – vyvodí toxínov ! Vo vode rozpustné toxíny obchádzajú močením , potením ! - Toxíny rozpustných tukoch obchádzajú zo stolicou ! Preto cukrovkár na začiatku viac močí , môže sa zvýšiť cukor a cholesterol a môže nastať do normálu ! čistí cievy : Rozpustí tuk a toxsické látky ! Odstrání prekážky v cievach . Skenuje organizmus , prevedie predchorobové príznaky preto pri starších ľudí treba si dať pozor a len pomaly zvyšovať z jedného na 3 kapsle . Tu boli tam boli je to horšie ako pred tým bol – Stažovanie sa ! Ale skoro prestanú objavené bolesti ! Čo nie , na to je dobré ked lekár vyšetrí . Označí rakovinové bunky a pomáha pre makrofagy, aby rozpoznal rakovinový bunky ! Brání krvné zásobovanie nádoru !

Huby mycélium:

Huby mycélium Obsahuje skôr uvedené: ale 4x viac sacharidy ako zrelé hubové spory! Rýchlé posilnenie imunity! Hlavná funkcia stimulácia kostné dreni. Spory z bunky odstraňujú toxíny , mycélium posilňuje membránu ,aby sa nemohol vrátiť naspäť. Zdroj kyslíka , pozbuduje mozok – Dobrý spánok! Regeneruje bunky ! Zredukuje krvný cukor!

Cordyceps sinensis:

Cordyceps sinensis Západným vedcom sa vtedy dostalo do povedomia , ked čínký športovci v roku 1993 v nemecku na majstrovstva sveta atletike , ked dosiachly 9 svetových rekordov . V dôsledku toho zlepšenie výkonu sa stal legendárným . Tento prírodný zázrak má širokopestré účinky : Disponuje veľkým adaptogénom - je prírodný antibiotikum , má represívné účinky . Harmonizuje imunitný systém , zvyšuje odolnosť organizmu ! . Má protizápalové účinky , nie je slabšie ako nesteroidové hormony ( naprk : hydrocortison ) Zvyšuje odolnosť oragnizmu kyslíkovému dlhu proti toxinom a pri veľkom fizickom výkonu má antioxidantné účinky . Má protinádorové účinky , stimuluje aktiváciu bielých krviniek a nastavý ich hladinu v krvy – a dôsledky chemoterapií !. Napomáhá počet krvných doštičiek , zabraňuje vytvorenie krvným zrazeninám a napomáhá ich rozptýlenie . Zlepšuje zásobovanie srdca a plúc krvov – chrání srdce pred infarktom . Je známé ako – zvyšuje potenciu !

Lion s mane:

Lion s mane Vedecké výskumy ukázali, že v hube sa nachádzajú D – arabinitolu, threitol,kyselina palmitová – výborné antioxidanty , ktoré znižujú v organizme počet voľných radikálov . Usmerňujú hladiny tukov krvy a má dobrý efekt na hladinu cukru v krvy na žalúdočný vred , reflux a pri zápaloch žalúdočnej sliznice. Huby už stáročia používajú v čínskej medicíne hlavne na žalúdočné problémy a na črevné ťažkosti , vačšinou úspešne. Výskumy objavili aj pri týchto hubách citotoxické aktivity proti rakovinových bunkám. (proti rakovinovým bunkám sú toxický) Má účinky proti demencií, má schopnosť regenerovať nervové bunky. http://www.liecivehuby.dxnslovakia.sk/

Spirulina:

Spirulina Spirulina je najcennejšia výživa pre ľudský oragnizmus , 1 gram spiruliny zodpovedá výžive 1 kilogram zeleniny a ovocie. Mikroriasi majú priaznivé zloženie na imunovú terapiu. Spirulinove bunky chránia s výnimočným vysokým obsahu Beta karoténu a klorofilu v ňom nachádzajúce sa rastový faktor (CGF ) takej miere stimuluje imunitný systém , že početných degeneratívných chorobách môže hrať úlohu. Spirulina je bohatá v phycocyanin v pigmentoch na predchádzanie vytváranie rakovinových buniek.Spirulina je najbohatším rastlinného zdroja kyseliny gammalinolen (GLA) čo sú mastné kyseliny čo posilňuje imunitný systém a zabraňuje zdelenie buniek. . Paul Pitchford: Healing With whole Foods

Spirulina:

Spirulina Normalizuje črevnú mikrofloru , má antibakteriálné účinky. Znižuje krvný tlak. Predchádza vytvoreniu volných radikálov. Znižuje lipidov a cholesterol. Posilňuje imunitu.. Napomáha pri tehotenstve a normálny priebech.. Normalizuje látkovú výmenu. Napomáha správnému PH . Lachko strávitelné , prírodný zdroj železa!. Prírodný zdroj vitamínov ! Zdroj vitality! Detoxikuje.. Zmierňuje chuť do jedla! Pomáhá pri strávení!. Alkalicky napomáha chudnutie! Zložením priaznivo pôsobí pri rasť detí , ktoré trpia nechutenstvom !

Noni:

Noni Hlavné liečivé látky antrakin, porexorin , polisacharidy, aminocukor a vitaminy. Ale aj liečivé látky napomáhajú k vyčisteniu tela. Podla vykonanej výskumov NONI:  Priaznivo pôsobí na krvný tlak. Pôsobí proti zápalovo. Je účinný proti baktériám. Zvyšuje v organizme serotonin a hormon melatonin , stým to reguluje nespavosť , teplotu a náladu. Pomáha pri depresií. Posilňuje imunitný systém ( proti vytváranie alergií)vrátane lymfocity ( proti vytvorenie rakovinových buniek , napomáha ich liečenie) Napomáha pri vytváraní T – buniek. http://www.liecivehuby.dxnslovakia.sk/

PowerPoint Presentation:

Prečo DXN ? Najväčším svetovým výrobcom ganodermi , ktoré má vlastné bioplantáže, výrobu! Nemá subdodávatelov, neprebaluje výrobky iných fyriem a preto má najlepšie ceny. Malajzijské podnebie počet slnečných dní , sklon slnečného žiarenia je veľmi priaznivé pre liečivé huby a spirulinu pre pestovanie. Tak aj pri nižších nákladoch je výborná kvalita. Disponuje všetkými medzinárodnými licenciami čo je potrebné aj stakými čo nie sú poviné. Vlastným patentom , lisovaním za studena nedistribuje mleté huby ale s 30 kg úrody získá 1 kg účinnej látky a to dostane do kapsúl. Za zýskanie účinnej látky nepoužívá vodu ,ani iný materiál.(U niektorých firiem používajú vodu na zýskanie účinnej látky ) Viacnásobne vie všetko ako výrobky z iných firiem ale z dodržovanie zákonov. Nedává sľuby na uzdravenie a neuverejňuje výsledky , ktoré sú uzdravenie zásluhou liečivých hub.

PowerPoint Presentation:

Vyskúšajte a ucítite kvalitu, užite si rozdiel !

Ganodermové produkty !:

Ganodermové produkty ! Kávy Kakao Sojové nápoje čaje Cukríky Kapsule Prášky Hygiena Kozmetika

PowerPoint Presentation:

Vačšina ľudí zabudne si ráno zobrať svoje vitaminy, ale zmála ľudí sa dá povedať, že ráno by zabudol si dať kávu, čaj alebo kako. DXN - ové skvelé vynálezy , ganodermové horúcé nápoje nie sú len pôžitkové ale vdaka ganoderme majú účinok na zdravie. Pocitujte rozdiely! Pôžitok zdravia!

PowerPoint Presentation:

Kto ľutuje peniaze na svoje zdravie nepočítá z výdavkami pri chorobe ! Väčšina ľudí 40 rokov obetuje svoje zdravie , aby mal peniaze a po 40 rokov obetuje svoje peniaze , aby mal zdravie ! Ale zýskať naspäť čo už stratilo je ovela ťažšie , ako udržať čo je dobre . Väčšina ľudí si myslí , ze tie roky čo sa nestaral o zdravie s krabičkou vitamínov to môže napraviť . Ked chceš byť zdravý ani sa nepitaj do kedy to treba brať ! Stále ! Zdravú životosprávu nemôžeš pozastaviť ! Nikdy nehovor , že toto si ja nemôžem dovoliť , spýtaj sa sam seba , ako by som si to mohol dovoliť . R. Kyosaki KEDY TREBA ZA č Ať PREVENCIU ? U ž V MATERNICI! http://www.liecivehuby.dxnslovakia.sk/

PowerPoint Presentation:

Na to aby si nemusel podať otázku : Prečo práve ja? Polož si a hned aj odpovez na otázku : ČO MUSíM ZMENIť , ČO MUSíM ZANECHAť A ČO MUSíM ZAčAť ? Ked ta zaujímá môj odpoved   čo sa osvedčilo mne , hladaj ma na mojej webovej stránke . http://liecivehuby.dxnslovakia.sk/

PowerPoint Presentation:

Ako môžete získať tieto produkty zadarmo alebo ako môžete zarábať aby ste nemaly finančné problemy? Ked si spokojný z výrobkami porozsprávaj o tom aj druhým. Ukáž aj iným šancu DXN a vybuduj si veľkú medzinárodnú užívatelskú sieť! ZAPLATILA VÁM NIEKEDY NEJAKÁ FIRMA , ŽE KONZUMUJETE ICH KÁVU ,VITAMíNOV A ZUBNÚ PASTU? http://www.liecivehuby.dxnslovakia.sk/

PowerPoint Presentation:

Ked hladáš na svete najväčšiu výrobcu ganoderma. Ked pre teba je dôležitá kvalita . Chcel by si nakupovať za priaznivú cenu. Po prípade - ked sa ti osvedčili výrobky – aj penieze môžeš zarobiť pri ich distribúcií a odporúčaní, tak môžeš získať tovar až zadarmo ! Pripoj sa teraz k našej potrebitelskej sieti jednorázovým registračním poplatkom 19,20 eur (v cene sú aj prezentačné materialy o firme) a nákupom jedného produktu, alebo zadarmo zakúpením neiktorých balíkov DSP. jambrichovadxn@gmail.com Tel: 0944008964 Slovakia http://www.liecivehuby.dxnslovakia.sk/ http://lecivehouby.dxnczech.cz/

authorStream Live Help