Парламентськиймарафон 2012-2013 н.р.

Views:
 
Category: Entertainment
     
 

Presentation Description

No description available.

Comments

Presentation Transcript

Парламент школи № 46 презентує: :

Парламент школи № 46 презенту є:

«Лідерський марафон»:

«Лідерський марафон»

PowerPoint Presentation:

Структура шк і льного парламенту сш № 46

Акція “Проголосуй” :

Акція “Проголосуй” В вересні 2012 року розпочалася виборча програма для обрання президента школи

Акція “Проголосуй” :

Акція “Проголосуй” Вітаємо нового президента Засобу Ярослава і віце-президента Поздєєву Катерину!

Акція « Посади квітку»:

Акція « Посади квітку» 17 жовтня в нашій школі відбулося свято– “День Першокласника” Хлопчики та дівчата подорожували казковими станціями, на яких вони вміло виконували всі завдання і отримували смайли. Наприкінці подорожі першокласники разом з Машою вивчили клятву першокласників і посадили троянди на подвір’ї школи.

Акція « День козацтва»:

Акція « Д ень козацтва»

Акція Костюмчик від Версаччі:

Акція Костюмчик від Версаччі Протягом жовтня —листопада в школі проходить акція в підтримку популяризації серед школярів ділового стилю в одязі - “ Костюмчик від Версаччі. Переможцями було визнано 1-4, 6 - ті класи. Друге місце — 5 –7 класи Третє—10—11 кл.

Тренінг для лідерів « Юнкор-це я!»:

Тренінг для лідерів « Юнкор-це я!» Цей тренінг допоміг розкритися кореспондентам шкільної газети « Смайл», відкрив творчі грані особистості лідерів

Halloween:

Halloween Halloween Хелоуін — це страшне і цікаве свято! Але на Україні це свято святкують не всі . В нашій школі це свято вирішили відсвяткувати . Деякі учні прийшли до школи, й нам розповіли про це свято, як його святкують у інших країнах , та взагалі про нього . Ми гралися у різні ігри на тему Хелоуін . А тоді ми перевдягнулися в нечисть,і лякали вчителів . Потім йшли зними фотографуватися ! Всім було дуже весело і цікаво !!!

Акція « Молодь обирає здоров’я»:

Акція « Молодь обирає здоров’я»

Разом подаруємо дитині любов , надію, віру, мрію!:

Разом подаруємо дитині любов , надію, віру, мрію! Благодійна акція

PowerPoint Presentation:

Благодійний ярмарок

PowerPoint Presentation:

Благодійний ярмарок

PowerPoint Presentation:

Благодійний ярмарок

PowerPoint Presentation:

Благодійний ярмарок

PowerPoint Presentation:

Благодійний концерт

PowerPoint Presentation:

Благодійний концерт

PowerPoint Presentation:

Отримані результати:

PowerPoint Presentation:

Отримані результати На рахунок лікарні перераховано 2008 р. – З000 грн. 2009р. – 5000 грн. 2010 р. – 7000 грн. 2011 р. – 10000 грн. 2012р. – 18000 грн.

Відкриття ковзанки:

В ідкриття ковзанки В грудні 2012 року у СШ №46 відкрили ковзанку . Тепер діти з батьками можуть насолоджуватися зимовими видами спорту.

Зоряне коло :

Зоряне коло З березня по травень відбувався конкурс “ Зоряне Коло”, який складався з декількох етапів:з шкільного,районного,міського.Учасниками стали Бабенко Поліна , Котюк Дар’я , Засоба Ярослав, Акулов Илля , Прокопенко Надія , Прокопенко Ксенія , Мудренко Олександра , Котюк Катерина,Рибаченко Саша,Акулова Дар’я , Гладаренко Валентина Переможці районого етапу з хореографії та з вокалу вдало виступили на міському конкурсі . Вітаємо переможців !

Акція Серце на долоні:

Акція С ерце на долоні День Святого Валентина  святкували в Європі ще з 13 ст.  У цей день, 14 лютого, прийнято дарувати коханим подарунки. Парламент школи вирішив влаштувати акцію «Серце на долоні». Кожен клас старшої школи підготував історію кохання Великих людей, яку презентував. 1 місце зайняла команда 9-Б класу, яка пізніше виступила на районному конкурсі «Під вітрилами високих почуттів»

Ми пам’ятаємо…:

Ми пам’ятаємо… 9 травня в школі проводився святковий концерт і зустріч з ветеранами.

Шкільна Газета:

Шк і льна Газета Весь рік парламент школи випускав шкільні газети. Де розповідав всі події школи,всі свята та всі досягнення. В нашій газеті й проводили майстер клас. Всі класи отримували примірник, кожен учень міг придбати газети.

Дякуємо за увагу:

Дякуємо за увагу

authorStream Live Help