Молодіжні субкультури в сучасній Україні

Views:
 
Category: Education
     
 

Presentation Description

No description available.

Comments

Presentation Transcript

Година спілкування "Молодіжні субкультури в сучасній Україні" СЗШ І-ІІІ ст. ім. П.Андрусіва с.Кам’янобрід Класний керівник - Климейко Галина Миколаївна

Мета: : 

Мета: утвердження принципів загальнолюдської моралі; формування моральних і духовних цінностей у дітей; забезпечення високої художньо-естетичної освіченості особистості; розвиток індивідуальних здібностей і талантів учнів; забезпечення умов їх самореалізації; виховання духовної культури особистості, морально-етичних якостей, уміння міжособистісного спілкування, шанобливого ставлення до людей, доброзичливості, відповідальності за доручену справу; здатність до самоаналізу, самооцінки.

Кодекс членів проекту : 

Кодекс членів проекту Ми маємо спільну мету. Ми поважаємо права інших членів проекту. Ми ніколи не сміємося з чужих помилок. Ми ділимося думками, намагаємося стати кращими. Ми завжди допомагаємо всім, хто цього потребує. Ми вчимося слухати уважно один одного. Ми цінуємо старання інших, говоримо про це відверто. Ми відчуваємо індивідуальну відповідальність. Ми збагачуємося новими знаннями. Ми даємо правильну самооцінку. «Ми» для кожного з нас завжди важніше, ніж «я».

Slide 4: 

Воскресайте, камінні душі, Розчиняйте серце і чоло, Щоб не сказали про вас грядущі: - Їх на землі не було. (В.Симоненко)

Slide 5: 

Неформальні субкультури молоді

Slide 6: 

Проектна робота «Молодіжна субкультура в сучасній Україні»

Slide 7: 

Загалом можна виділити 5 головних характеристик молодіжних субкультур: NB!

Slide 8: 

Молодіжна субкультура – будь - яке об'єднання молоді, що має власні елементи культури:

Класифікація молодіжних субкультур : 

Класифікація молодіжних субкультур

Парадокс молодіжних субкультур : 

Парадокс молодіжних субкультур

Представники сучасних субкультур : 

Представники сучасних субкультур

Неформали. Хто ж вони? : 

Неформали. Хто ж вони? У більшості неформалів рівень інтелекту вище середнього, вони зазвичай багато читають, добре розуміються на музиці, і серед них чимало творчих людей.

Рокери : 

Рокери

Реггі (растафарай) : 

Реггі (растафарай)

Slide 16: 

Емо

Slide 17: 

Головна риса Емо — це вираження та нестримання своїх емоцій, найважливіше — бути собою і не заганяти себе у якісь певні рамки. У Емо свої погляди на життя, яке складається з двох основних кольорів: чорного (символізує несправедливість, жорстокість світу) та яскравих кольорів (щасливі емоції, кохання, приємне переживання). Плюси: якщо не рахувати їх емоційність, то цілком мирний і тихий народ.Не налаштовані вороже і не хочуть поневолити світ. Мінуси: прагнення до переживання яскравих і чистих емоцій і їх вираженню — головне правило для емо. Їх відрізняє: жадання самовираження, протистояння несправедливості, особливе, чутливе світосприйняття.

Хип - хопери : 

Хип - хопери

Субкультура Анімешники : 

Субкультура Анімешники Аніме (від англ. animation [анімейшн] — анімація) — японська мультиплікація, головна відмінність від мультиплікації інших країн полягає в тому, що аніме в основному робиться з розрахунку на підліткову та дорослу аудиторію. манга ости косплей опенінги анімефест ендінги

Slide 21: 

Молодіжні субкультури — особлива частина суспільної культури. Кожен має право бути індивідуальним.

Slide 22: 

Життя – це можливість, Скористайся ним. Життя – це краса, Милуйся нею. Життя – це мрія, Здійсни її. Життя – це виклик, Прийми його. Життя – це повинність Твоя насуща, Виконай її. Життя – гра, Стань гравцем. Життя – це багатство, Не розтрать його. Життя це кохання, Насолоджуйся ним сповна. Життя – це таємниця, Пізнай її. Життя – король лиха, Побори все. Життя – це пісня, Доспівай її до кінця. Життя – це боротьба, Стань борцем. Життя – це прірва невідомого, Ступи в неї не боячись. Життя – це фортуна, Шукай цю мить. Життя таке чудове, Не згуби його, Це твоє життя, Борись за нього! Нехай вам у житті щастить! Не забувайте Духовний заповіт Матері Терези

authorStream Live Help