tercüme büroları

Views:
 
Category: Education
     
 

Presentation Description

Profesyonel tercüme büroları, sizlere en kaliteli ve uygun fiyatla hizmet vermektedir.

Comments

Presentation Transcript

Ofis Teması:

Tercüme Bürosu Tercüme büroları aslen hem ticari firmaların hem de bireylerin yabancı dil ihtiyaçlarını karşılayarak verdikleri hizmetler ile iletişimi sağlayan ticari kuruluşlardır. Bünyelerinde çalışan birçok tercüman ve çevirmen sayesinde birçok dilde hizmet verebilen tercüme büroları , sadece yazılı olarak değil sözlü çeviri hizmetleri de sunmaktadır.

Tercüme Bürosu:

Tercüme Bürosu Ülkemiz coğrafi yapısından, öneminden ve uluslararası ilişkilerinden günden güne gelişmesinden dolayı nitelikli yabancı dil ihtiyacı artmış ve tercüme sektörü gelişmiştir. Bu gelişmeden ilk olarak etkilenen tercüme büroları, sayı olarak artmış ve verdikleri kaliteli hizmetlerle dünya standartlarını yakalamış hatta bazı alanlarda standart belirleyici hale gelmiştir.

Tercüme Bürosu:

Tercüme Bürosu YET Çeviri Ltd , kurulduğu günden bu yana sadece ülkemizdeki değil, dünyada tercüme sektörü ile ilgili bütün gelişmeleri takip ederek kendini devamlı geliştirmiş ve ilk günkü dinamik yapısını hep korumuştur. Bu sayede verdiği kaliteli hizmetler ve mutlak müşteri memnuniyeti anlayışı ile hizmetlerini sadece ülke sınırları ile kalmayıp tüm dünyaya yayarak sınırları kaldırmış ve hem çalışanlarına hem de ülkemize artı değerler sağlamayı hedef edinmiştir.

Tercüme Bürosu:

Tercüme Bürosu Ayrıca YET Çeviri Ltd , verdiği kaliteli yazılı tercüme, ardıl çeviri, simultane tercüme, deşifraj ve simultane tercüme için gerekli olan simultane ekipman kiralama hizmetleri ile sadece Türkiye’de değil sektördeki tüm tercüme bürosu arasında ön plana çıkarak haklı yerini bulmuştur.

Tercüme Bürosu:

Tercüme Bürosu Müşteri memnuniyetini ilke edinen YET Çeviri, hizmet verdiği alanlardan biri olan yazılı tercümede, tercüme büroları nın standart olarak sunmadığı editörlük hizmeti ile rakiplerinden bir adım öne çıkmaktadır. Editörlük, yani tercüme edilmiş metnin alanında uzman editörler tarafından tekrar kontrol edilmesi sayesinde YET Çeviri, olası hata oranını sıfıra indirerek çözüm ortaklarına ve müşterilerine kusursuz işler teslim etmektedir. Editörlük hizmeti, kargo ve kurye gibi birçok ek hizmete ücret talep etmeyerek YET Çeviri diğer tercüme bürosu ile arasındaki farkı sadece verdiği kaliteli hizmetle değil, sunduğu ek hizmetlerle de ortaya koymaktadır.

Tercüme Bürosu:

Tercüme Bürosu YET Çeviri Ltd , hem yazılı hem de hizmet verdiği sözlü çeviriler için birçok özel alan uzmanı tercüman istihdam etmekte ve tercümeleri sadece konularında uzman tercüman ve çevirmenlere emanet etmektedir. Hem çalışanları hem de müşterileri ve çözüm ortakları ile yapılan gizlilik sözleşmeleri sayesinde YET Çeviri’ye emanet edilen çeviriler mutlak gizlilik ve mahremiyet içinde yapılmakta ve hangi şekilde olursun olsun 3. Kişilerle paylaşılmamaktadır.

Tercüme Bürosu:

Tercüme Bürosu Bu gizliliği ilkesini YET, tercüme bürosu arasında yaygın olan freelance (serbest çalışan) tercümanlar ile değil tam zamanlı ve kadrolu uzman tercüman ve çevirmen takım arkadaşları sayesinde yerine getirmektedir.

authorStream Live Help