архітектура як вид мистецтва

Views:
 
Category: Education
     
 

Presentation Description

No description available.

Comments

Presentation Transcript

Архітектура як вид мистецтва:

Вугледарський НВК Архітектура як вид мистецтва

Slide2:

Вугледарський НВК Архітектура – це літопис світу, вона промовляє тоді, коли вже мовчать і пісні, й перекази, коли вже ніщо не говорить про загиблий народ (Микола Гоголь) Найбільшої похвали заслуговує той архітектор, який уміє поєднати в споруді красу і зручність для життя (Лоренцо Берніні) Віктор Гюго образно назвав архітектуру «мистецтвом вписувати лінії у небо».

Slide3:

Вугледарський НВК Архітектура — мистецтво проектування й зведення будівель, споруд і комплексів відповідно до їхнього призначення, можливостей та естетичних уявлень суспільства.

Slide4:

Вугледарський НВК Давньоримський зодчий Вітрувій написав трактат «Десять книг про архітектуру», у якому сформулював три основні вимоги до архітектури: користь, міцність і краса. Формулювання давньоримського архітектора отримало назву «тріади Вітрувія» Хотинська фортеця  Борисогл і бський собор Парк Софіївка

Slide5:

Вугледарський НВК Спаська вежа Лондонський Тауер Тадж-Махал

Slide6:

Вугледарський НВК

Slide7:

Вугледарський НВК Зодчество пов’язане зі зведенням будівель і споруд. Архітектурні споруди класифікують залежно від їхнього призначення на житлові, громадські та промислові .

Slide8:

Вугледарський НВК Житлові споруди

Slide9:

Вугледарський НВК Громадські будівлі

Slide10:

Вугледарський НВК Промислові споруди

Slide11:

Вугледарський НВК Культові споруди

Slide12:

Вугледарський НВК Містобудування – теорія і практика проектування й забудови міст, населених пунктів.

Slide13:

Вугледарський НВК Житловий комплекс

Slide14:

Вугледарський НВК Мікрорайон міста

Slide15:

Вугледарський НВК Ландшафтна архітектура пов’язана з організацією садів, парків та інших середовищ, для створення яких матеріалом є ландшафт та природна рослинність.

Slide16:

Вугледарський НВК

Slide17:

Вугледарський НВК Мистецтво архітектури, яке розвивалося віками, здатне сягати рівня узагальнення ідей свого часу, у художній формі воно може передавати навіть відчуття радості або смутку, виражати складні уявлення людини про світ, простір і час.

authorStream Live Help