Історія школи

Views:
 
Category: Entertainment
     
 

Presentation Description

No description available.

Comments

Presentation Transcript

Початок історії школи:

Початок історії школи Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3 знаходиться в древньому місті Василькові , що розташований неподалік від Ки є ва. До 1912 року в місті було три школи, що розміщувались в хатах священнослужителів. Місцеві жителі вважають, що це і був час народження школи №3. В 1939 році закінчено побудову приміщення школи по вулиці Шевченка. В цьому ж році колектив школи святкує перший випуск 10-класників. Розміщення шко- ли,її світлі кімнати, високопрофесійний склад вчителів – все приваблювало батьків і дітей міста.

Відкриття школи-новобудови:

1984 рік – рік народження школи-новобудови. Її директор, Косар Микола Васильович , разом із заступниками, педагогічним колективом та учнями, при підтримці батьків приводять в порядок приміщення школи та оточуючу територію. Так у дворі з ’ явилася липова алея, трошки далі по доріжці до спортивного майданчика – березовий гай, навколо школи – квітучі клумби та розкішні кущі. З 1984 року школою-новобудовою випущено в самостійне життя 82 класи, 2237 учнів. З них нагороджено золотою медаллю 157 учнів, срібною – 93 учні. Відкриття школи-новобудови

PowerPoint Presentation:

Школа ввійшла в нове русло навчально-виховного процесу. Всі експерименти, нові навчальні технології, які з ’ являлися в державі, прийняті були вчителями школи. Змінювались покоління учнів, вчителів, але школа залишилася кращою в місті та області. З 1989 року школою керує Заслужений вчитель України, вчитель-методист Гайдучак Марія Станіславівна. У 1996 році школі було присвоєно звання "Кращий заклад освіти Київщини". Школа №3 впевнено крокує в майбутнє, в XXI століття. Хай поступ школи освічується мудрістю педагогів, вдячністю вихованців, високим злетом!

Серед педагогічного колективу школи завжди було і є багато майстрів своєї справи. :

Серед педагогічного колективу школи завжди було і є багато майстрів своєї справи. 1 рік школи-новобудови 10 років школ і 20 років школ і 1984/85р. 1994/95р. 2004/05р. 1.Кількість класів 38 57 47 2.Кількість учнів 1263 1540 1370 3.Кількість учителів 79 109 85 4.Кількість учителів, яким -присвоєно звання „вчитель-методист" 3 23 24 5.Нагороджені значком “Відмінник освіти” 13 17 32 Основні завдання школи – виховання громадянина української нації з усвідомленням та розумінням ним загальнолюдських цінностей крізь призму національної культури; розвиток дитини як особистості, її нахилів, здібностей та самовизначення; створення сприятливих умов для повноцінного морального, психічного, фізичного розвитку учнів, формування творчо мислячої особистості, здатної до продуктивної праці у динамічному світі; формування почуття відповідальності перед суспільством за природну обдарованість – підпорядковані проблемі “Громадянське виховання особистості в умовах розвитку української державності”.

Педагогічний та учнівський колективи школи спільно створили герб, гімн і девіз школи. :

Педагогічний та учнівський колективи школи спільно створили герб, гімн і девіз школи. ДЕВІЗ ШКОЛИ: Ми без знань– нікуди, а з знаннями – всюди! ГІМН ШКОЛИ Слова: Кияниці Любові, учениці 9-Г класу Музика: Т.Петриненка Нам школи іншої не треба,допоки третя ще жива. Ми йдем від тебе і до тебе по золотих твоїх стежках. Нам всім не можна не учитись, тобі не можна не учить. Як виростуть і наші діти, їх навчимо тебе любить. Приспів: Наша школа-рідна школа, після ВУЗів всіх складних, Вірне серце твоїх учнів ми кладем тобі до ніг.

PowerPoint Presentation:

В школі в 1999 році створено музей рідного краю. Його створення є результатом пошуково-дослідницької роботи. Головним завданням шкільного музею є вивчення, охорона і пропаганда пам'яток історії школи, рідного краю. Музей складався з двох відділів: 1. Історія рідного краю. 2. Бабусина світлиця. Музей очолювала Кутова Тетяна Василівна, вчитель географії. В 2011 році музей було поновлено. Реорганізацією музею займалися Романенко Н.Ю., Білоножко С.О. Сьогодні музей складається з трьох відділів: Історія рідного краю. Бабусина світлиця. Учнівська майстерня. Музеєм завідує вчитель історії Харитоненко А.О.

З 2011 року керівництво школою продовжила вчитель школи, голова профкому - Сережка Валентина Олексіївна. :

З 2011 року керівництво школою продовжила вчитель школи, голова профкому - Сережка Валентина Олексіївна. 2012 рік 1.Кількість класів 33 2.Кількість учнів 870 3.Кількість учителів 67 4.Заслужений вчитель України 1 5. Нагороджені нагрудним знаком “Василь Сухомлинський” 1 6.Нагороджені значком “Відмінник освіти” 24 7 .Кількість учителів, яким -присвоєно звання „вчитель-методист" 14 8. Кількість учителів, яким -присвоєно звання „ старший вчитель" 12

authorStream Live Help