5 презентацiя 2 Сухомлинський ЗДО _301

Views:
 
Category: Education
     
 

Presentation Description

No description available.

Comments

Presentation Transcript

Slide1:

Управління освіти і науки виконкому Криворізької міської ради КЗ «Інноваційно-методичний центр» КМР КЗ «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №301» Криворізької міської ради Педагогічні ідеї Василя Сухомлинського в сучасному освітньому просторі Вихователь-методист КЗ “ДНЗ (ясла-садок) №301” КМР Мельник Олена Миколаївна м. Кривий Ріг 2018

Slide2:

39-та сесія Генеральної конференції ЮНЕСКО затвердила рішення про відзначення у 2018 році на рівні ЮНЕСКО 100-річчя від дня народження Василя Олександровича Сухомлинського. Національної академії педагогічних наук України  запланувала провести низку заходів. 100 річчя від дня народження В.Сухомлинського

Slide3:

Головні ідеї педагогіки ВАСИЛЯ СУХОМЛИНСЬКОГО

Slide4:

Школа передового педагогічного досвіду «Педагогічними стежками В.Сухомлинського ЗДО №42 «Економічне виховання засобами літературної спадщини В.Сухомлинського»

Slide5:

Гурткова робота “В гостях у казки”

Slide6:

СЕМінАР “Використання педагогічної спадщини В.Сухомлинського в умовах модернізації дошкільної освіти” ЗАСІДАННЯ СЛУХАЧІВ ШКОЛИ ПЕРЕДОВОГО ПЕДАГОГІЧНОГО ДОСВІДУ “КАЗКА ЯК ЗАСІБ ВИХОВАННЯ ОСОБИСТОСТІ ДИТИНИ ДОШКІЛЬНОГО ВІКУ”

Slide7:

Продуктами роботи гуртка стали: ілюстровані авторські казки складені дітьми та батьками на різноманітну тематику; альбоми з малюнками дітей за змістом казок В. Сухомлинського; альбом-розфарбовка «Крихітні історії» .

Альбом –РОЗФАРБОВКА «Крихітні історії»:

Альбом –РОЗФАРБОВКА «Крихітні історії»

Slide9:

Використання альбому дітьми для розвитку творчості, уяви та мислення; вихователями для розуміння дитячої невизначеності у подальшому шкільному житті; психологом для подальшої мотивації дитини перед вступом до школи; батьками для розуміння дитячих хвилювань та надання підтримки дітям; вчителями нової української школи для планування, співпраці та взаєморозуміння з майбутніми учнями.

Slide10:

«Діти не просто переносять на папір щось із навколишнього світу, а живуть у цьому світі, входять в нього, як творці краси, дістаючи насолоду від неї». В. Сухомлинський

Slide11:

Управління освіти і науки виконкому Криворізької міської ради КЗ « Інноваційно-методичний центр » КМР « Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №301 » Криворізької міської ради м. Кривий Ріг, Дніпропетровська обл 50076 тел.(0564)647248, е- mail kdnzv301@i.ua http://kdnz301.dnepredu.com/ Запрошуємо до співпраці Завідувач: Волкова Т.С. Вихователь-методист:Мельник О.М.

authorStream Live Help